Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

idę sobie chyba w kółko pojeździć albo coś ... idzie ktoś też? :decayed:

łyknij sobie prawdziwego browara i ci będzie lepiej :cool1:

:polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

idę sobie chyba w kółko pojeździć albo coś ... idzie ktoś też? :decayed:

ja dziennie robię minimum 120KM i mam dosyć jazdy autem i omijania dziur :angry::disgust:

to sobie załóż gwint zobaczysz wtedy co to znaczy "jazda" :shocked:

Opublikowano

z drugiej strony przed dniem kobiet może być niezła ruja :polew: :polew: :polew: :polew:

a ja niezły bąk jestem więc może bym jaką zdesperowaną pscółkę wyhaczył

:polew:

ty bys tylko bzykał :naughty:

a ty mi obiecałeś fotki blondi i do tej pory cisza :thumbdown: więc sam muszę się starać o jakąś partje :polew:

pokazał tylko żabke z zewnątrz :thumbdown: kolega

:polew: :polew:

Kędzior, co bede zdjęcia robił, w sobotę pójdziemy na zakupy do żabki, weź jakieś duże reklamówki, zaszalejemy :kox:

Opublikowano

pokazał tylko żabke z zewnątrz :thumbdown: kolega

:polew: :polew:

taa i na saune też mnie niechce zabrać :thumbdown::polew:

Opublikowano

idę sobie chyba w kółko pojeździć albo coś ... idzie ktoś też? :decayed:

ja dziennie robię minimum 120KM i mam dosyć jazdy autem i omijania dziur :angry::disgust:

to sobie załóż gwint zobaczysz wtedy co to znaczy "jazda" :shocked:

:przebiegly: wolę komfortfahrwerk :cool1:

Opublikowano

idę sobie chyba w kółko pojeździć albo coś ... idzie ktoś też? :decayed:

ja dziennie robię minimum 120KM i mam dosyć jazdy autem i omijania dziur :angry::disgust:

:wallbash:

obie chyba w kółko pojeździć albo coś ... idzie ktoś też? :decayed:

ja dziennie robię minimum 120KM i mam dosyć jazdy autem i omijania dziur :angry::disgust:

to sobie załóż gwint zobaczysz wtedy co to znaczy "jazda

mozna obic sobie kosc ogonowa :polew: :polew:

Opublikowano

Kędzior, co bede zdjęcia robił, w sobotę pójdziemy na zakupy do żabki, weź jakieś duże reklamówki, zaszalejemy :kox:

wezme plecak bo z reklamówek to się może urwać i potłuc :polew:[br]Dopisany: 22 Luty 2010, 22:09_________________________________________________

:przebiegly: wolę komfortfahrwerk :cool1:

ty pisz do mnei po polskiemu :polew:

nie no standard to trochu za wysoko takie 1BE już od razu zmienia wygląd autka :gwizdanie:

Opublikowano

Kędzior, co bede zdjęcia robił, w sobotę pójdziemy na zakupy do żabki, weź jakieś duże reklamówki, zaszalejemy :kox:

wezme plecak bo z reklamówek to się może urwać i potłuc :polew:

tyś to jest zapobiegliwy :good:[br]Dopisany: 22 Luty 2010, 22:11_________________________________________________może nam pozwoli cos na miejscu załyczyć, mają duże zaplecze... :gwizdanie:

Opublikowano

Kędzior, co bede zdjęcia robił, w sobotę pójdziemy na zakupy do żabki, weź jakieś duże reklamówki, zaszalejemy :kox:

wezme plecak bo z reklamówek to się może urwać i potłuc :polew:[br]Dopisany: 22 Luty 2010, 22:09_________________________________________________

heheheh

taki plan na sobotę również mie się podoba :naughty: :naughty:

Opublikowano

Kędzior, co bede zdjęcia robił, w sobotę pójdziemy na zakupy do żabki, weź jakieś duże reklamówki, zaszalejemy :kox:

wezme plecak bo z reklamówek to się może urwać i potłuc :polew:

tyś to jest zapobiegliwy :good:[br]Dopisany: 22 Luty 2010, 22:11_________________________________________________może nam pozwoli cos na miejscu załyczyć, mają duże zaplecze... :gwizdanie:

ok to ja ją załyczam pierwszy :gwizdanie:

Opublikowano

napaliłem się na 1BE+ 17" :gwizdanie: :wallbash:[br]Dopisany: 22 Luty 2010, 22:14_________________________________________________

Kędzior, co bede zdjęcia robił, w sobotę pójdziemy na zakupy do żabki, weź jakieś duże reklamówki, zaszalejemy :kox:

wezme plecak bo z reklamówek to się może urwać i potłuc :polew:

tyś to jest zapobiegliwy :good:[br]Dopisany: 22 Luty 2010, 22:11_________________________________________________może nam pozwoli cos na miejscu załyczyć, mają duże zaplecze... :gwizdanie:

ok to ja ją załyczam pierwszy :gwizdanie:

świntuch :gwizdanie:

Opublikowano

Kędzior, co bede zdjęcia robił, w sobotę pójdziemy na zakupy do żabki, weź jakieś duże reklamówki, zaszalejemy :kox:

wezme plecak bo z reklamówek to się może urwać i potłuc :polew:

tyś to jest zapobiegliwy :good:[br]Dopisany: 22 Luty 2010, 22:11_________________________________________________może nam pozwoli cos na miejscu załyczyć, mają duże zaplecze... :gwizdanie:

ok to ja ją załyczam pierwszy :gwizdanie:

kolejka do załyczania :polew: bedzie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

napaliłem się na 1BE+ 17" :gwizdanie: :wallbash:

18ki będzie lepiej... :kox:

BTW A gdybyś chciał takie coś to może będę miał w tym tygodniu... :gwizdanie: Mówię o 1BE...

Opublikowano

napaliłem się na 1BE+ 17" :gwizdanie: :wallbash:

18ki będzie lepiej... :kox:

BTW A gdybyś chciał takie coś to może będę miał w tym tygodniu... :gwizdanie: Mówię o 1BE...

nom 18" jak nic Stanley, Akjam dobrze mówi :naughty:

Opublikowano

napaliłem się na 1BE+ 17" :gwizdanie: :wallbash:

18ki będzie lepiej... :kox:

BTW A gdybyś chciał takie coś to może będę miał w tym tygodniu... :gwizdanie: Mówię o 1BE...

18" to chyba za duzo na zawieche w B5

a jak bedziesz miał 1BE, to daj znac, oczywiście w db cenie :good:

Opublikowano

napaliłem się na 1BE+ 17" :gwizdanie: :wallbash:

18ki będzie lepiej... :kox:

BTW A gdybyś chciał takie coś to może będę miał w tym tygodniu... :gwizdanie: Mówię o 1BE...

18" to chyba za duzo na zawieche w B5

a jak bedziesz miał 1BE, to daj znac, oczywiście w db cenie :good:

Jak będę miał to dam znać bo czekam na coś takiego dla mnie... :kox: :kox:
Opublikowano

napaliłem się na 1BE+ 17" :gwizdanie: :wallbash:

18ki będzie lepiej... :kox:

BTW A gdybyś chciał takie coś to może będę miał w tym tygodniu... :gwizdanie: Mówię o 1BE...

18" to chyba za duzo na zawieche w B5

a jak bedziesz miał 1BE, to daj znac, oczywiście w db cenie :good:

albo eibach -30mm :naughty:

Opublikowano

A ile stoją tak +/- takie używki 1BE ? :chytry:

Opublikowano

kurde szukam piosenki często ona teraz leci w radiu coś tam lalalala milano czy coś w tym stylu :polew: może ktoś kojarzy? :polew:

Opublikowano

kurde szukam piosenki często ona teraz leci w radiu coś tam lalalala milano czy coś w tym stylu :polew: może ktoś kojarzy? :polew:

mmmmh nie

kolejny rebus :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.