Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

okłady z młodej piersi i w sobotę musisz być zdrów bo może teraz zrobimy tą impkę? Mówiłem Miszce i też mu raczej pasuje. :good:

[...] pełni możliwości niepokaze zeby sie niedoprawic

pełni możliwoście nie pokaże... :polew: :polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pełni możliwoście nie pokaże... :polew: :polew: :polew: :polew:

hehe no chodzi mi o to że będę się hamował w piciu choć w tym akurat jestem bardzo słaby (w hamowaniu jestem słaby) :wallbash:

Opublikowano

pełni możliwoście nie pokaże... :polew: :polew: :polew: :polew:

hehe no chodzi mi o to że będę się hamował w piciu choć w tym akurat jestem bardzo słaby (w hamowaniu jestem słaby) :wallbash:

:polew: :polew: :polew: To może będziemy Cię powstrzymywać? :mysli::polew: :polew:
Opublikowano

pełni możliwoście nie pokaże... :polew: :polew: :polew: :polew:

hehe no chodzi mi o to że będę się hamował w piciu choć w tym akurat jestem bardzo słaby (w hamowaniu jestem słaby) :wallbash:

:polew: :polew: :polew: To może będziemy Cię powstrzymywać? :mysli::polew: :polew:

taaa dobre... :polew: :polew: :polew:

Basia mnie niedała rady powstrzymać więc wy też niedacie rady :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

pełni możliwoście nie pokaże... :polew: :polew: :polew: :polew:

hehe no chodzi mi o to że będę się hamował w piciu choć w tym akurat jestem bardzo słaby (w hamowaniu jestem słaby) :wallbash:

:polew: :polew: :polew: To może będziemy Cię powstrzymywać? :mysli::polew: :polew:

taaa dobre... :polew: :polew: :polew:

Basia mnie niedała rady powstrzymać więc wy też niedacie rady :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

i już po :D

a ty kędzior nie siedz tu tylko sie ucz :P

nie bylo cie na spocie a wszyscy czekali na wielką odsłonę wydechu :decayed:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

dużo cię omineło ostatnim razem Akjam :tongue4:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 22:58_________________________________________________

i już po :D

a ty kędzior nie siedz tu tylko sie ucz :P

nie bylo cie na spocie a wszyscy czekali na wielką odsłonę wydechu :decayed:

hehe postanowiłem was potrzymać jeszcze w niepewności :polew:

miałem w planach że podjadę chociaż na godzinkę ale niedałem rady jestem rozłożony jak nic :wallbash: jutro raczej niepojade do szkoły więc się nawet nieuczę :wallbash:

Opublikowano

osz ty obiboku :P

a ja tylko jeden egzamin w plecy :D[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 23:02_________________________________________________i jeden halogen... :/

nie ma ktos do sprzedania? :decayed:

Opublikowano

osz ty obiboku :P

a ja tylko jeden egzamin w plecy :D

to ja mam na odwrót wszystko w plecy hehe :wallbash: nom mam zapalenie oskrzeli więc nie za fajnie :wallbash:

Opublikowano

ja tez mialem 2x exam i 2 w plecy :wallbash:

Opublikowano

osz ty obiboku :P

a ja tylko jeden egzamin w plecy :D

to ja mam na odwrót wszystko w plecy hehe :wallbash: nom mam zapalenie oskrzeli więc nie za fajnie :wallbash:

oj to nie dobrze...

Opublikowano

ja tez mialem 2x exam i 2 w plecy :wallbash:

:bicz: to się bier do nauki mgr to nieprzelewki :polew:

Opublikowano

ja tez mialem 2x exam i 2 w plecy :wallbash:

:bicz: to się bier do nauki mgr to nieprzelewki :polew:

pierd...

wolę się napić..... przynajmniej teraz :przebiegly:, po dwóch piwkach. Będę martwił się jutro :blink:

Opublikowano

ehh

ja chyba spadam spac bo znowu sie do roboty jutro spoznie

Opublikowano

ehh

ja chyba spadam spac bo znowu sie do roboty jutro spoznie

robota niezając nieucieknie :polew:

Stanley a ja niemogę pić no :disgust:

Opublikowano

ja tez mialem 2x exam i 2 w plecy :wallbash:

:bicz: to się bier do nauki mgr to nieprzelewki :polew:

Ucz się ucz bo nauka to potęgi klucz! :good::polew: :polew:

Opublikowano

ja tez mialem 2x exam i 2 w plecy :wallbash:

:bicz: to się bier do nauki mgr to nieprzelewki :polew:

pierd...

wolę się napić..... przynajmniej teraz :przebiegly:, po dwóch piwkach. Będę martwił się jutro :blink:

zle do tego podchodzisz po 2 piwka lepiej sie uczy:D

moja myslalem ze mi leb urwie jak ostatnio sie uczylem wypilem 4 i wygonilem ja z psem a ja usnolem :decayed:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 23:11_________________________________________________

ehh

ja chyba spadam spac bo znowu sie do roboty jutro spoznie

robota niezając nieucieknie :polew:

Stanley a ja niemogę pić no :disgust:

powiedz to tym ci mi placa :D:D

Opublikowano

jak płacą to poczekają :polew:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 23:14_________________________________________________fajny kawalek

Opublikowano

albo wypierdzielą a tu trzeba kupic halogen, wąż do IC, sensor air bag, kabel do zmieniarki

i to by bylo auto :wallbash:

a mieszkanie... :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

albo wypierdzielą a tu trzeba kupic halogen, wąż do IC, sensor air bag, kabel do zmieniarki

i to by bylo auto :wallbash:

a mieszkanie... :wallbash: :wallbash:

mieszkanie poczeka :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.