Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

trzymaj się narka :hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Qlimax najlepszy hehehe :polew: ładna sieka :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Luty 2010, 14:06_________________________________________________tu masz baunsss :naughty:

[br]Dopisany: 24 Luty 2010, 14:07_________________________________________________i jeszcze coś :decayed:

http://www.youtube.com/watch?v=HiG0tcTraGA

Opublikowano
  • Autor

najbardziej mnie ciekawi jak zagra ta evanesence :kox:

ale climax racja , sieka jak :banan:

Opublikowano

jak chcesz to ci moge posłać jakieś kawałki co jest tylko łup łup łup jakieś hardtechno czy jak to się tam nazywa hehe

Opublikowano
  • Autor

jak chcesz to ci moge posłać jakieś kawałki co jest tylko łup łup łup jakieś hardtechno czy jak to się tam nazywa hehe

nagraj płytke :decayed:[br]Dopisany: 24 Luty 2010, 14:14_________________________________________________

:banan1:[br]Dopisany: 24 Luty 2010, 14:19_________________________________________________

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a ja pracuję i pracuję :kwasny:

Opublikowano
:hi: ja tam wole taka muzyke :naughty:
:polew:[br]Dopisany: 24 Luty 2010, 15:53_________________________________________________a sam mam 1.9tdi :decayed:
Opublikowano
  • Autor

:hi: ja tam wole taka muzyke :naughty:

:polew:[br]Dopisany: 24 Luty 2010, 15:53_________________________________________________a sam mam 1.9tdi :decayed:

no muza fajna , ale ja tam lubie swój klekot :kox:[br]Dopisany: 24 Luty 2010, 16:12_________________________________________________

a ja pracuję i pracuję :kwasny:

już połowa tygodnia , także coraz bliżej weekend :tongue4:[br]Dopisany: 24 Luty 2010, 16:14_________________________________________________zaraz ide przetestować moją nową płytke z muzyką :travolta::yeah:[br]Dopisany: 24 Luty 2010, 16:27_________________________________________________kurwa :kwasny: nie nagrało sie , zasrana vista :wallbash:
Opublikowano
:hi: Jest tu ktoś? :mysli:
Opublikowano

siemka pany

Opublikowano

ale mi sie dziś nic nie chce

za dużo herbaty chyba wczoraj wypiłem :gwizdanie:

Opublikowano
:hi: K-ce
Opublikowano

:hi: K-ce

:hi: Arek

Stanley hehehe juz ja znam twoje herbatki :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

jeaaah niecałe 8secund do stówy :kox: zaraz wciepne filmiki :kox:

Opublikowano

jeaaah niecałe 8secund do stówy :kox: zaraz wciepne filmiki :kox:

ale z bujakash czy bez :tongue4: dobry wynik :good:

Opublikowano

:hi: K-ce

:hi: Arek

Stanley hehehe juz ja znam twoje herbatki :gwizdanie:

i to z Żabki :>

jeaaah niecałe 8secund do stówy :kox: zaraz wciepne filmiki :kox:

no to ladnie :good:

Opublikowano
  • Autor

jeaaah niecałe 8secund do stówy :kox: zaraz wciepne filmiki :kox:

ale z bujakash czy bez :tongue4: dobry wynik :good:

hehe , już bez atrakcji , może by było mniej gdybym nie musiał sam telefonu trzymać :decayed:
Opublikowano

jeaaah niecałe 8secund do stówy :kox: zaraz wciepne filmiki :kox:

ale z bujakash czy bez :tongue4: dobry wynik :good:

hehe , już bez atrakcji , może by było mniej gdybym nie musiał sam telefonu trzymać :decayed:

lol no napewno :good: mówie że za niedługo objedziesz eSy :evil:

Opublikowano
  • Autor

jeaaah niecałe 8secund do stówy :kox: zaraz wciepne filmiki :kox:

ale z bujakash czy bez :tongue4: dobry wynik :good:

hehe , już bez atrakcji , może by było mniej gdybym nie musiał sam telefonu trzymać :decayed:

lol no napewno :good: mówie że za niedługo objedziesz eSy :evil:

te chore niedomagające już bym objechał myśle :polew:[br]Dopisany: 24 Luty 2010, 17:38_________________________________________________aha , no i nie wyciągnąłem jeszcze tych dwóch letnich co przywiozłem na spot, do tego mam skrzynie i wymiarowy zapas :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.