Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak bym więcej km robił miesięcznie to też bym szukał ropniaczka

a ile robisz? :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no na spota i spowrotem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no na spota i spowrotem :polew: :polew: :polew:

a poważnie? :>

Opublikowano

niechce mi się dokładnie liczyć hehe do pracy mam póki co niedaleko więc dużo tych kilosów niema

Opublikowano

lud robi ok 3000 km miesiecznie :confused4:

juz mam obrzydzenie do jazdy samochodem :wallbash:

Opublikowano

juz mam obrzydzenie do jazdy samochodem :wallbash:

eno już nieprzesadzaj :gwizdanie:

Opublikowano

lud robi ok 3000 km miesiecznie :confused4:

juz mam obrzydzenie do jazdy samochodem :wallbash:

Ty robisz 3000km a ja robię 1500km za większą kwotę :gwizdanie:

Opublikowano

lud robi ok 3000 km miesiecznie :confused4:

juz mam obrzydzenie do jazdy samochodem :wallbash:

Ty robisz 3000km a ja robię 1500km za większą kwotę :gwizdanie:

a ja 1000 za taką kwote jak wy :polew:

Opublikowano

lud robi ok 3000 km miesiecznie :confused4:

juz mam obrzydzenie do jazdy samochodem :wallbash:

Ty robisz 3000km a ja robię 1500km za większą kwotę :gwizdanie:

a ja 1000 za taką kwote jak wy :polew:

yhy chciałbyś :>

Opublikowano
  • Autor

siema panowie :hi: spocik sie udał , spam od strony 1016 nadrobiony :cool1:

Oko , grartki :good: chociaż jak to dziewczynka to jesteś ciocią nie wujkiem :polew:

spocik oczywiście sie udał , kuuuurtfa jak mi teraz auto zadupia :kox: niech już będzie sucho i wdupcam letnie , bo te tylko piszczą i piszczą :gwizdanie:

no i kurde , mało furek było , wszyscy sie pochorowali , 10stuck jak dobrze licze :wink4:

Vip , jak sie zrobi cieplej to sobie pojeździsz z każdym i wtedy postanowisz co założyć , a teraz Ci moge powiedzieć , ze jak chcesz lajt to 17ki możesz spokojnie wrzucać :good:

Opublikowano

ja jeżdzę do 3000 obr/min :wink4:

stąd niskie spalanie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a ja zrobiłem w tym miesiącu 1200 już :gwizdanie:

Opublikowano

ja jeżdzę do 3000 obr/min :wink4:

stąd niskie spalanie :decayed:

ja jak bym jeździł powyżej 3tys to byś stanley za tą kasę mógł przejechać 6tys km :polew:

siema prezes :hi: już niema bujaki? :confused4::kox:

Opublikowano

zbieram sie do roboty :disgust:

Opublikowano

zbieram sie do roboty :disgust:

nie za przyjemnie

Opublikowano

zbieram sie do roboty :disgust:

nie za przyjemnie

za to Ty masz przyjemnie :disgust:

Opublikowano

zbieram sie do roboty :disgust:

nie za przyjemnie

za to Ty masz przyjemnie :disgust:

yhy tak szczególnie mam przyjemnie jak mi płuca wyrywa jak kaszle albo jak mnei zwija jak mi sie gorączka zwiększy :wallbash:

Opublikowano

zbieram sie do roboty :disgust:

nie za przyjemnie

za to Ty masz przyjemnie :disgust:

yhy tak szczególnie mam przyjemnie jak mi płuca wyrywa jak kaszle albo jak mnei zwija jak mi sie gorączka zwiększy :wallbash:

pewnie jak z jastrzębia wracałeś to cały czas z otwartą szybą i wydechu słuchałeś - to pewnie dlatego to przeziębienie :polew: :polew:

Opublikowano

zbieram sie do roboty :disgust:

nie za przyjemnie

za to Ty masz przyjemnie :disgust:

yhy tak szczególnie mam przyjemnie jak mi płuca wyrywa jak kaszle albo jak mnei zwija jak mi sie gorączka zwiększy :wallbash:

więcej zimnego piwska a będzie Ci lepiej :decayed:

trzeba się szanować :)

[br]Dopisany: 24 Luty 2010, 11:57_________________________________________________

zbieram sie do roboty :disgust:

nie za przyjemnie

za to Ty masz przyjemnie :disgust:

yhy tak szczególnie mam przyjemnie jak mi płuca wyrywa jak kaszle albo jak mnei zwija jak mi sie gorączka zwiększy :wallbash:

pewnie jak z jastrzębia wracałeś to cały czas z otwartą szybą i wydechu słuchałeś - to pewnie dlatego to przeziębienie :polew: :polew:

Ty się nie śmiej bo wczoraj na chwilę otwarłem szybę, wystawiłem łeb a dzisiaj już mnie boli w gardle :rolleyes:

Opublikowano

szlachta jeździ na benzynie, a lud gnojowozem... :gwizdanie:

ta i właśnie dlatego "szlachta" w miesiacu jezdzi 100km a "lud" 1000km

heheheh :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.