Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hahahaha..!

dobra, juz zapomniałam. wzieliście mnie na te minki... :wink4:

Opublikowano

hahahaha..!

dobra, juz zapomniałam. wzieliście mnie na te minki... :wink4:

:kox: :kox:

miszka geju :hi:

Opublikowano

nie, ja cię rozjadę :decayed:

ta jeszcze bym ci musiał płacić za blacharza żebyś sobie maske naprawiał :polew::tongue4:

hahahaha..!

dobra, juz zapomniałam. wzieliście mnie na te minki... :wink4:

mój urok jest nie do odparcia :naughty::polew: :polew: :polew: :polew:

Siamasz Miszka :hi:

Opublikowano
  • Autor

jedzie dziś kto na spot audiśląsk ? :)[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 14:56_________________________________________________kędzior , http://www.motodyne.com/frames/audi_a412v.html :cool1:

Opublikowano

prawie 5500 USD... cena kosmos

Opublikowano

prawie 5500 USD... cena kosmos

ale dzwiek :kox: :kox: :slina:

Opublikowano

:hi:

z popoludnia, kurde, jeszcze tylko jutro.... :wallbash:

Opublikowano

:hi:

z popoludnia, kurde, jeszcze tylko jutro.... :wallbash:

jakos nie odczuwam zmeczenia w tym tygodniu :decayed:

Opublikowano

umieraaaam :(

Opublikowano

umieraaaam :(

dasz rade ;(

Opublikowano

umieraaaam :(

:no: :no:

Opublikowano

droga zabawa... [br]Dopisany: 25 Luty 2010, 17:04_________________________________________________jeśli chcecie co bym przeżył zróbcie ściepke i załatwcie mi wiecie co...

no okład z młodej noi przy okazji z jędrnej noi żeby ogólnie urocza była :tongue4: :tongue4: ;(

Opublikowano

droga zabawa... [br]Dopisany: 25 Luty 2010, 17:04_________________________________________________jeśli chcecie co bym przeżył zróbcie ściepke i załatwcie mi wiecie co...

no okład z młodej noi przy okazji z jędrnej noi żeby ogólnie urocza była :tongue4: :tongue4: ;(

może Ci jeszcze popcorn kupić i do kina zabrać?? :chytry:

weź sie w garść! nie bądź baba! :>

Opublikowano

droga zabawa... [br]Dopisany: 25 Luty 2010, 17:04_________________________________________________jeśli chcecie co bym przeżył zróbcie ściepke i załatwcie mi wiecie co...

no okład z młodej noi przy okazji z jędrnej noi żeby ogólnie urocza była :tongue4: :tongue4: ;(

może Ci jeszcze popcorn kupić i do kina zabrać?? :chytry:

weź sie w garść! nie bądź baba! :>

:good: :good: :kox:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

droga zabawa... [br]Dopisany: 25 Luty 2010, 17:04_________________________________________________jeśli chcecie co bym przeżył zróbcie ściepke i załatwcie mi wiecie co...

no okład z młodej noi przy okazji z jędrnej noi żeby ogólnie urocza była :tongue4: :tongue4: ;(

te za kase nie przytulaja takim cieplem jak bys sobie sam znalazl

Opublikowano

może Ci jeszcze popcorn kupić i do kina zabrać?? :chytry:

weź sie w garść! nie bądź baba! :>

akurat nielubięchodzic do kina :tongue4:

"niebądź baba" no łatwo ci to mówić :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 17:16_________________________________________________

te za kase nie przytulaja takim cieplem jak bys sobie sam znalazl

jak byście jej dali sporawą kwote to i by się we mnie zakochała :polew: :polew: :polew:

a nawet mogła by słabiej grzać i takk bym nienarzekał :polew: :polew:

Opublikowano

może Ci jeszcze popcorn kupić i do kina zabrać?? :chytry:

weź sie w garść! nie bądź baba! :>

akurat nielubięchodzic do kina :tongue4:

"niebądź baba" no łatwo ci to mówić :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 17:16_________________________________________________

te za kase nie przytulaja takim cieplem jak bys sobie sam znalazl

jak byście jej dali sporawą kwote to i by się we mnie zakochała :polew: :polew: :polew:

a nawet mogła by słabiej grzać i takk bym nienarzekał :polew: :polew:

no to chyba musiala by byc spora kwota :decayed:

Opublikowano

może Ci jeszcze popcorn kupić i do kina zabrać?? :chytry:

weź sie w garść! nie bądź baba! :>

akurat nielubięchodzic do kina :tongue4:

"niebądź baba" no łatwo ci to mówić :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 17:16_________________________________________________

te za kase nie przytulaja takim cieplem jak bys sobie sam znalazl

jak byście jej dali sporawą kwote to i by się we mnie zakochała :polew: :polew: :polew:

a nawet mogła by słabiej grzać i takk bym nienarzekał :polew: :polew:

no to chyba musiala by byc spora kwota :decayed:

albo dożywotnia pensja :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no to chyba musiala by byc spora kwota :decayed:

no mi byś chyba nieżałował co nie? :naughty:

ha ha ha... bardzo śmieszne Basiu... aż tak ze mną tragicznie ? ;( ;( ;(

:polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.