Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

miałem jakiegoś taniego ubezpieczenia szukać w necie, a jak zwykle kędzior mnie zagaduje :wallbash:

zapłać mi a ja cię będę ubezpieczał pewniej niż na poczcie :good::polew: :polew:

i ty się wkońcu zajmij czymś poważnym a nie jakieś pierdoły będziesz szukał ubezpieczenia czy coś :polew: :polew: :polew:

"luzuj srom czopku"

:polew: :polew: :polew:

ten tekst mnie ro***erdala WM[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 22:06_________________________________________________

Może w międzyczasie powiecie mi czym potraktować kierę bo chcę ją sprzedać kolesiowi ale patrzę teraz i jest trochę wytarta... :wink4: :gwizdanie:

a ty już niemasz o czym gadać tylko o motoryzacji ???? :thumbdown:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :wink4:

Oto treść wiadomości, którą miałem wysłać przed Twoją odpowiedzią:

Sorki! Zapomniałem, że to nie jest forum AUDI A4 i wogóle zachowałem się jak młokoś pisząc tutaj takie bzdury nie na temat! :wallbash:

P.S. Nie liczyłem na Waszą pomoc!

:polew: :polew: :polew: :polew:

Uwaga - podczas pisania wysłano 8 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

akjam ty weż na techniczny wskocz, a nie tu jakieś głupoty zapodajesz.

tu poważne dialogi się toczą a nie o jakiej tam kierze coś pitolisz

chłopie ogarnij się i popraw

:polew: :polew: :polew::kox:

Ty Max! NIech Cię nie ponosi! :naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew:

NIE masz takiej mocy żeby mi kropka sprzedać

:tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

:wink4:

No nie ale nie powiem Ci jak i gdzie sprawdzić gdzie masz DPFa...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

dobra cofam co powiedziałem

:beksa: :beksa: :beksa::sorry: :sorry: :sorry:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Max a to

nice-ronald-mcdonald.jpg

Opublikowano

Max może taki ?

img-ea2cc72e6e1c0e1503f8630912de69da.jpg

tobie by pasowała idealnie

:polew: :polew: :polew::wink4:

Opublikowano

wesoło tu dziś macie, ale musze spadać :tongue4:

dobrej nocki Panowie ...

Opublikowano

Max normlanie znalazłem ci avatara i nawet się niewypieraj :polew: :polew:

18489252.jpg

:wink4: :wink4:

wesoło tu dziś macie, ale musze spadać :tongue4:

dobrej nocki Panowie ...

tak za wczasu?

Opublikowano

wesoło tu dziś macie, ale musze spadać :tongue4:

dobrej nocki Panowie ...

bajo ucałuj stanleja bo w bukowinie sam to będę robił

:polew::wink4:

Opublikowano

Max może taki ?

img-ea2cc72e6e1c0e1503f8630912de69da.jpg

tobie by pasowała idealnie

:polew: :polew: :polew::wink4:

:wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

Max normlanie znalazłem ci avatara i nawet się niewypieraj :polew: :polew:

18489252.jpg

masakra :sick3:

Opublikowano

Może w międzyczasie powiecie mi czym potraktować kierę bo chcę ją sprzedać kolesiowi ale patrzę teraz i jest trochę wytarta... :wink4: :gwizdanie:

a ty już niemasz o czym gadać tylko o motoryzacji ???? :thumbdown:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :wink4:

Oto treść wiadomości, którą miałem wysłać przed Twoją odpowiedzią:

Sorki! Zapomniałem, że to nie jest forum AUDI A4 i wogóle zachowałem się jak młokoś pisząc tutaj takie bzdury nie na temat! :wallbash:

P.S. Nie liczyłem na Waszą pomoc!

:polew: :polew: :polew: :polew:

Uwaga - podczas pisania wysłano 8 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

akjam ty weż na techniczny wskocz, a nie tu jakieś głupoty zapodajesz.

tu poważne dialogi się toczą a nie o jakiej tam kierze coś pitolisz

chłopie ogarnij się i popraw

:polew: :polew: :polew::kox:

Ty Max! NIech Cię nie ponosi! :naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew:

NIE masz takiej mocy żeby mi kropka sprzedać

:tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

:wink4:

No nie ale nie powiem Ci jak i gdzie sprawdzić gdzie masz DPFa...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

dobra cofam co powiedziałem

:beksa: :beksa: :beksa::sorry: :sorry: :sorry:

No! :wink4: :wink4:

Opublikowano

Max normlanie znalazłem ci avatara i nawet się niewypieraj :polew: :polew:

18489252.jpg

:wink4: :wink4:

wesoło tu dziś macie, ale musze spadać :tongue4:

dobrej nocki Panowie ...

tak za wczasu?

kędzior ty p.rz.e.j.eb.i.e

o k.u.r.w.a. teraz mnie roz.jeba. łeś

extara ziomek

:laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

o mało w gacie nie popuściłem

tylko ja taki czarny nie jestem

(a drugi obrazek bo go nie widać )

Opublikowano

no Krolu od razu ci lepiej z oczy patrzy z tym nowym avatarem :decayed:

Opublikowano

siema chłopaki

tyskie otwarte :decayed:

a miałem dziś mieć dzień przerwy :nabijasie:

Opublikowano

Max normlanie znalazłem ci avatara i nawet się niewypieraj :polew: :polew:

18489252.jpg

:wink4: :wink4:

wesoło tu dziś macie, ale musze spadać :tongue4:

dobrej nocki Panowie ...

tak za wczasu?

kędzior ty p.rz.e.j.eb.i.e

o k.u.r.w.a. teraz mnie roz.jeba. łeś

extara ziomek

:laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

o mało w gacie nie popuściłem

tylko ja taki czarny nie jestem

(a drugi obrazek bo go nie widać )

ala drużyna A :tongue4::wink4:

Opublikowano

Max normlanie znalazłem ci avatara i nawet się niewypieraj :polew: :polew:

18489252.jpg

masakra :sick3:

ello gliwice widzę że avatarek ci się zmienił ta ma jakieś krzywe jak się przyjrześ :kox:

Opublikowano

miałem jakiegoś taniego ubezpieczenia szukać w necie, a jak zwykle kędzior mnie zagaduje :wallbash:

na poczcie podobno :>

Max a jaki avatarek by cie satysfakcjonowal :?:

WIELKI BIGMAC

Z FRYTKAMI :polew:

prosze bardzo :decayed:

big-mac2.jpg

Opublikowano

siema chłopaki

tyskie otwarte :decayed:

a miałem dziś mieć dzień przerwy :nabijasie:

hehe siemka, niewygłupiaj się pij póki możesz :wink4:

Opublikowano

Max normlanie znalazłem ci avatara i nawet się niewypieraj :polew: :polew:

18489252.jpg

masakra :sick3:

ello gliwice widzę że avatarek ci się zmienił ta ma jakieś krzywe jak się przyjrześ :kox:

507952.gif

no to przyjrzy się dokładnie

Opublikowano

siema chłopaki

tyskie otwarte :decayed:

a miałem dziś mieć dzień przerwy :nabijasie:

stanley ty ostro trenujesz przed bukowiną tylko się nie przetrenuj

bo browala walniesz i cię z butów wywali

:tongue4:

Opublikowano

pytanie do Krola, bo wy zboki i tak mi nie powiecie

nie czytaj Kędzior, to pytanie techniczne :decayed:

czy jak podłącze VAGa i zrobie auto scan to wykryje kumplowi bład zaworu N75 ?

ma jakieś przeładowania w passacie itp

Opublikowano

siema chłopaki

tyskie otwarte :decayed:

a miałem dziś mieć dzień przerwy :nabijasie:

hehe siemka, niewygłupiaj się pij póki możesz :wink4:

Ja też otworzyłem piwko... :naughty: Zdrowie tych którzy nie mogą! :tongue4::drinks:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.