Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

błąd takiej k**wy mi wyskakuje nvlddmkm , znaczy sterownika i ku***a mać nie wiem co to , bo stery mam aktualne , a co chwila mi ekran gaśnie na sekunde :wallbash: no ja jebe , co za vista :disgust:

chyba trefną vistę sobie wgrałeś :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

o viscie to ani jednego dobrego slowa nie slysalem

Opublikowano

o viscie to ani jednego dobrego slowa nie slysalem

mam i nie narzekam :decayed:

daję radę :)

Opublikowano
  • Autor

błąd takiej k**wy mi wyskakuje nvlddmkm , znaczy sterownika i ku***a mać nie wiem co to , bo stery mam aktualne , a co chwila mi ekran gaśnie na sekunde :wallbash: no ja jebe , co za vista :disgust:

chyba trefną vistę sobie wgrałeś :gwizdanie:

dostałem taką do kompa i rok był luz blus :gwizdanie: k**wa , nie lubie jak mi sie coś z kompem jebie , bo sie nei znam , a nie lubie jak ktoś mi ktoś w kompie grzebie :gwizdanie: bo mi potem d*p ubywa z folderu laski :disgust:
Opublikowano

o viscie to ani jednego dobrego slowa nie slysalem

mam i nie narzekam :decayed:

daję radę :)

ja też nie narzekam bo ja wywaliłem i mam teraz win7 :decayed:
Opublikowano
  • Autor

o viscie to ani jednego dobrego slowa nie slysalem

działa mi vagcom i polski Vag :decayed:
Opublikowano
nie lubie jak mi sie coś z kompem jebie , bo sie nei znam , a nie lubie jak ktoś mi ktoś w kompie grzebie bo mi potem d*p ubywa z folderu laski

ja mam dokladnie tak samo wiec robie wszystko sam, a ze sie nie znam to od 4 lat ani razu nie robilem formata :decayed:

Opublikowano

o viscie to ani jednego dobrego slowa nie slysalem

działa mi vagcom i polski Vag :decayed:

ja juz na win 7 tez to opanowałem
Opublikowano

to z Was są jakieś słabe bolki :gwizdanie:

ja od łebka sam sobie robię z kompami, nawet sąsiad informatyk (po liceum) pytał nie raz jak wgrać XP :polew:

ogólnie nie lubię się prosić kogoś o coś :)

Opublikowano
nie lubie jak mi sie coś z kompem jebie , bo sie nei znam , a nie lubie jak ktoś mi ktoś w kompie grzebie bo mi potem d*p ubywa z folderu laski

ja mam dokladnie tak samo wiec robie wszystko sam, a ze sie nie znam to od 4 lat ani razu nie robilem formata :decayed:

format się robi bardzo łatwo... zgraj sobie wszystko na drugą partycję i jedziesz...
Opublikowano
  • Autor

obiecane na śląskich blondyneczki :>

d9c65785ee7fcff0.jpg

f21a210591bca69b.jpg

e5d175dc060e4a15.jpg

adabb0f468881386.jpg

ec9526f5c07b0b9d.jpg

2d626a00038ee438.jpg

Opublikowano

pierwsze dwie fajne :decayed:

Opublikowano

obiecane na śląskich blondyneczki :>

d9c65785ee7fcff0.jpg

f21a210591bca69b.jpg

e5d175dc060e4a15.jpg

adabb0f468881386.jpg

ec9526f5c07b0b9d.jpg

2d626a00038ee438.jpg

pierwsza najlepsza, reszta to jakies takie.... :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

pierwsze dwie fajne :decayed:

wszystkie dają rade , nie musisz sie przecież odrazu żenić , ja bym każdą przygarnął :kox: ale na 3 fotkach jest jedna :tongue4:[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 01:23_________________________________________________

reszta to jakies takie....

wc**j sztuczne :decayed: ale co tam :sex:
Opublikowano
wc**j sztuczne

dokladnie :decayed:

Opublikowano

mam coś dla tych, którym się ta laski podobają (no może oprócz 1) :

1267017418_by_pomaranczowybudyn_500.jpg

Opublikowano

mam coś dla tych, którym się ta laski podobają (no może oprócz 1) :

1267017418_by_pomaranczowybudyn_500.jpg

no dokladnie tak jest

Opublikowano

mam coś dla tych, którym się ta laski podobają (no może oprócz 1) :

1267017418_by_pomaranczowybudyn_500.jpg

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

mam coś dla tych, którym się ta laski podobają (no może oprócz 1) :

1267017418_by_pomaranczowybudyn_500.jpg

ale lala :heat:

:decayed:[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 01:32_________________________________________________a co o tych powiecie ?

1f52e86b281236ac.jpeg

Opublikowano
a co o tych powiecie ?

dziewczyny z sasiedztwa :>

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.