Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ta blondi fajna, wydaje się OK :decayed:

ciekawe czy dziewica

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ta blondi fajna, wydaje się OK :decayed:

ciekawe czy dziewica

nie :wink4:

11f814e1b3f1d080.jpeg

5c63577a5fc96faf.jpeg

3c8f256043af4231.jpeg

Opublikowano

ta fajna - taka naturalna

Opublikowano

po obejrzeniu tych fotek już mi się odwidziała :naughty:

Opublikowano

ta blondi fajna, wydaje się OK :decayed:

ciekawe czy dziewica

nie :wink4:

11f814e1b3f1d080.jpeg

5c63577a5fc96faf.jpeg

3c8f256043af4231.jpeg

:good:

Kezor ja spadam :hi:

Opublikowano
  • Autor

po obejrzeniu tych fotek już mi się odwidziała :naughty:

to dobrze , bo to moja kuzynka :wink4:[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 01:41_________________________________________________

Kezor ja spadam

no czim sie Arku :hi:
Opublikowano

Twoja kuzynka? :decayed:

a poznasz mnie chociaż? :polew:

Opublikowano

Pucek: nasza-klasa w ruch :tongue4:

Opublikowano

Pucek: nasza-klasa w ruch :tongue4:

nie mam konta i nie będę miał :gwizdanie:

Opublikowano

Pucek: nasza-klasa w ruch :tongue4:

nie mam konta i nie będę miał :gwizdanie:

to d*py też nie będziesz miał :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

Pucek: nasza-klasa w ruch :tongue4:

nie mam konta i nie będę miał :gwizdanie:

załóż se lewe , typu zbieram pokemony czy coś :naughty: zaraz Ci sie zapełni pustakami :polew: :polew:
Opublikowano

Pucek: nasza-klasa w ruch :tongue4:

nie mam konta i nie będę miał :gwizdanie:

to d*py też nie będziesz miał :polew: :polew: :polew: :polew:

na razie nie potrzebuję dodatkowej skarbonki :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Twoja kuzynka? :decayed:

a poznasz mnie chociaż? :polew:

niestety kuzynka :) moge poznać , ale aktualnie ma faceta :tongue4:[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 01:47_________________________________________________

Pucek: nasza-klasa w ruch :tongue4:

nie mam konta i nie będę miał :gwizdanie:

to d*py też nie będziesz miał :polew: :polew: :polew: :polew:

ale Ty też nie masz ponoć :cool1:
Opublikowano

Twoja kuzynka? :decayed:

a poznasz mnie chociaż? :polew:

niestety kuzynka :) moge poznać , ale aktualnie ma faceta :tongue4:[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 01:47_________________________________________________

Pucek: nasza-klasa w ruch :tongue4:

nie mam konta i nie będę miał :gwizdanie:

to d*py też nie będziesz miał :polew: :polew: :polew: :polew:

ale Ty też nie masz ponoć :cool1:

bo nie mam konta na naszej-klasie :decayed:
Opublikowano
  • Autor

Twoja kuzynka? :decayed:

a poznasz mnie chociaż? :polew:

niestety kuzynka :) moge poznać , ale aktualnie ma faceta :tongue4:[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 01:47_________________________________________________

Pucek: nasza-klasa w ruch :tongue4:

nie mam konta i nie będę miał :gwizdanie:

to d*py też nie będziesz miał :polew: :polew: :polew: :polew:

ale Ty też nie masz ponoć :cool1:

bo nie mam konta na naszej-klasie :decayed:

nie gadej , że sie fajne d*py na FB kręcą :naughty: jak ich szukasz? :kox:
Opublikowano

Twoja kuzynka? :decayed:

a poznasz mnie chociaż? :polew:

niestety kuzynka :) moge poznać , ale aktualnie ma faceta :tongue4:[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 01:47_________________________________________________

Pucek: nasza-klasa w ruch :tongue4:

nie mam konta i nie będę miał :gwizdanie:

to d*py też nie będziesz miał :polew: :polew: :polew: :polew:

ale Ty też nie masz ponoć :cool1:

jak zobaczy na wiosnę APU to sama przyjdzie :polew:

Królu pewnie nie chce się przyznać że ma konto :naughty:

Opublikowano

na FB ?? mam chyba 7 znajomych :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a w ogóle to jest nas na śląskich teraz trójka , powinniśmy na gg gadać na konferencyjnym , a nie na forum i to w dwóch tematach :polew: :polew:

Opublikowano

jeszcze czester.. :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

na FB ?? mam chyba 7 znajomych :decayed:

to kaj wychaczasz ? :gwizdanie:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.