Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: Katowickie laski

za ten spam to ktoś Wam kiedyś nakopie w jajka :wallbash:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: Katowickie laski

za ten spam to ktoś Wam kiedyś nakopie w jajka :wallbash:

cześć różowa :decayed:

Opublikowano

:hi: Katowickie laski

za ten spam to ktoś Wam kiedyś nakopie w jajka :wallbash:

cześć różowa :decayed:

Ci dam różowa...

w ten wtorek jak do Was wpadnę to polecą głowy :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: Katowickie laski

za ten spam to ktoś Wam kiedyś nakopie w jajka :wallbash:

cześć różowa :decayed:

Ci dam różowa...

w ten wtorek jak do Was wpadnę to polecą głowy :gwizdanie:

:tongue4:

Opublikowano

:hi: Katowickie laski

za ten spam to ktoś Wam kiedyś nakopie w jajka :wallbash:

cześć różowa :decayed:

Ci dam różowa...

w ten wtorek jak do Was wpadnę to polecą głowy :gwizdanie:

nie strasz nie strasz bo się ... :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: Katowickie laski

za ten spam to ktoś Wam kiedyś nakopie w jajka :wallbash:

cześć różowa :decayed:

Ci dam różowa...

w ten wtorek jak do Was wpadnę to polecą głowy :gwizdanie:

nie strasz nie strasz bo się ... :polew: :polew: :polew: :polew:

hehehhe no to nie przyjade :gwizdanie:

Opublikowano

hehehhe no to nie przyjade :gwizdanie:

niebój się Oko, Pucek nie na swoim terenie więc kozaczył niebędzie :wink4::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

hehehhe no to nie przyjade :gwizdanie:

niebój się Oko, Pucek nie na swoim terenie więc kozaczył niebędzie :wink4::polew: :polew: :polew:

chciałbyś :decayed:

ja się nie boję być siny :>

uciekam, będę wieczorkiem :hi:

Opublikowano

hehehhe no to nie przyjade :gwizdanie:

niebój się Oko, Pucek nie na swoim terenie więc kozaczył niebędzie :wink4::polew: :polew: :polew:

chciałbyś :decayed:

ja się nie boję być siny :>

uciekam, będę wieczorkiem :hi:

hehe :wink4: trzymaj się pijoku :tongue4::decayed:

Opublikowano

hehehhe no to nie przyjade :gwizdanie:

niebój się Oko, Pucek nie na swoim terenie więc kozaczył niebędzie :wink4::polew: :polew: :polew:

heheh uspokoiłeś mnie :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 11:24_________________________________________________

hehehhe no to nie przyjade :gwizdanie:

niebój się Oko, Pucek nie na swoim terenie więc kozaczył niebędzie :wink4::polew: :polew: :polew:

chciałbyś :decayed:

ja się nie boję być siny :>

uciekam, będę wieczorkiem :hi:

pisał że idzie a cały czas jest online :gwizdanie:

jednak się boi lub chociaż czuje respekt :polew: :polew:

Opublikowano

hehehhe no to nie przyjade :gwizdanie:

niebój się Oko, Pucek nie na swoim terenie więc kozaczył niebędzie :wink4::polew: :polew: :polew:

heheh uspokoiłeś mnie :polew: :polew: :polew:

jak furmana już śmiga? :decayed:

Opublikowano

hehehhe no to nie przyjade :gwizdanie:

niebój się Oko, Pucek nie na swoim terenie więc kozaczył niebędzie :wink4::polew: :polew: :polew:

heheh uspokoiłeś mnie :polew: :polew: :polew:

jak furmana już śmiga? :decayed:

nom śmiga jak śmigała ;(

rozebrali mi pół samochodu i nie znaleźli przyczyny :wallbash: :wallbash:

w poniedziałek albo wtorek jadę zawieść do piotrusia niech zbada co jej dolega :wallbash: :wallbash:

najważniejsze że jeździ :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:bry:

Kędzior , narazie jest tam jakiś szwagier , ale ona by Ci nie pasowała , bo niby blondi , a mądra wc**j :cool1::polew: :polew:

Opublikowano

:bry:

Kędzior , narazie jest tam jakiś szwagier , ale ona by Ci nie pasowała , bo niby blondi , a mądra wc**j :cool1::polew: :polew:

no ale niemów że ja nie byłbym lepszym szwagrem niż ten teraz?? :decayed:

jak mądra to dobrze nie może być dwóch głupów w związku :polew: :polew: :polew: :polew: może niezawsze bym rozumiał co do mnie rozmawia ale i tak było by śmiesznie :decayed::wink4:

Oko no to fajną masz zagadkę :confused4:

Opublikowano

:bry:

Kędzior , bo niby blondi , a mądra wc**j :cool1::polew: :polew:

no na bank by mu nie spasiła :polew:

Opublikowano

:bry:

Kędzior , bo niby blondi , a mądra wc**j :cool1::polew: :polew:

no na bank by mu nie spasiła :polew:

:foch: ;(

Opublikowano

:bry:

Kędzior , bo niby blondi , a mądra wc**j :cool1::polew: :polew:

no na bank by mu nie spasiła :polew:

:foch: ;(

przestań się mazać...chłopaki nie płaczą :tongue4:

Opublikowano

przestań się mazać...chłopaki nie płaczą :tongue4:

bo ja uczuciowy jestem ;(

:polew: :polew: :polew: :polew: :decayed:

Opublikowano
:cool1:
Opublikowano
  • Autor

no ale niemów że ja nie byłbym lepszym szwagrem niż ten teraz?? :decayed:

może i lepszym , ten teraz ma volvo :gwizdanie: :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.