Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Max normlanie znalazłem ci avatara i nawet się niewypieraj :polew: :polew:

18489252.jpg

masakra :sick3:

ello gliwice widzę że avatarek ci się zmienił ta ma jakieś krzywe jak się przyjrześ :kox:

507952.gif

no to przyjrzy się dokładnie

widać że nienadrabiasz spamu...

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pytanie do Krola, bo wy zboki i tak mi nie powiecie

nie czytaj Kędzior, to pytanie techniczne :decayed:

czy jak podłącze VAGa i zrobie auto scan to wykryje kumplowi bład zaworu N75 ?

ma jakieś przeładowania w passacie itp

tak wyskoczy błąd
Opublikowano

pytanie do Krola, bo wy zboki i tak mi nie powiecie

nie czytaj Kędzior, to pytanie techniczne :decayed:

czy jak podłącze VAGa i zrobie auto scan to wykryje kumplowi bład zaworu N75 ?

ma jakieś przeładowania w passacie itp

Stanley! Przeczytaj kilka postów wyżej to się dowiesz czy tutaj rozmawiamy o motoryzacji!!! :bicz::wink4:
Opublikowano

siema chłopaki

tyskie otwarte :decayed:

a miałem dziś mieć dzień przerwy :nabijasie:

hehe siemka, niewygłupiaj się pij póki możesz :wink4:

Ja też otworzyłem piwko... :naughty: Zdrowie tych którzy nie mogą! :tongue4::drinks:

no to bęc :decayed:

Opublikowano

siema chłopaki

tyskie otwarte :decayed:

a miałem dziś mieć dzień przerwy :nabijasie:

hehe siemka, niewygłupiaj się pij póki możesz :wink4:

Ja też otworzyłem piwko... :naughty: Zdrowie tych którzy nie mogą! :tongue4::drinks:

no to bęc :decayed:

:kox: bęc!
Opublikowano

Max normlanie znalazłem ci avatara i nawet się niewypieraj :polew: :polew:

18489252.jpg

masakra :sick3:

ello gliwice widzę że avatarek ci się zmienił ta ma jakieś krzywe jak się przyjrześ :kox:

507952.gif

no to przyjrzy się dokładnie

krolu kiedy miałeś badania techniczne wzroku przecie lewa pierś jest bardziej odstająca

no chyba że dla ciebie to obojętne

:polew: :polew: :wink4:

Opublikowano

krolu kiedy miałeś badania techniczne wzroku przecie lewa pierś jest bardziej odstająca

no chyba że dla ciebie to obojętne

:polew: :polew: :wink4:

każda tak ma - sprawdź u swojej :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

pytanie do Krola, bo wy zboki i tak mi nie powiecie

nie czytaj Kędzior, to pytanie techniczne :decayed:

czy jak podłącze VAGa i zrobie auto scan to wykryje kumplowi bład zaworu N75 ?

ma jakieś przeładowania w passacie itp

nie rób tutaj OT :offtopic::ban::wtf: hehehe a tak pozatym to :vaglogi::nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Ja też otworzyłem piwko... :naughty: Zdrowie tych którzy nie mogą! :tongue4::drinks:

;( ;( ;( ;( no zdrowie ;(

Opublikowano

siema chłopaki

tyskie otwarte :decayed:

a miałem dziś mieć dzień przerwy :nabijasie:

hehe siemka, niewygłupiaj się pij póki możesz :wink4:

Ja też otworzyłem piwko... :naughty: Zdrowie tych którzy nie mogą! :tongue4::drinks:

powinieneś powiedzić :zdrowie chorych :tongue4:

Opublikowano

krolu kiedy miałeś badania techniczne wzroku przecie lewa pierś jest bardziej odstająca

no chyba że dla ciebie to obojętne

:polew: :polew: :wink4:

każda tak ma - sprawdź u swojej :gwizdanie: :gwizdanie:

:nabijasie: :nabijasie: :polew: :polew:
Opublikowano

pytanie do Krola, bo wy zboki i tak mi nie powiecie

nie czytaj Kędzior, to pytanie techniczne :decayed:

czy jak podłącze VAGa i zrobie auto scan to wykryje kumplowi bład zaworu N75 ?

ma jakieś przeładowania w passacie itp

stanley już jeden opierdol dostał za zadawanie głuich pytań

:doh1: :doh1: :doh1: :wink4:

Opublikowano
:hi: Ile stron nie macie co robić :wallbash: Spadam na piwko znowu :hi::decayed:
Opublikowano

krolu kiedy miałeś badania techniczne wzroku przecie lewa pierś jest bardziej odstająca

no chyba że dla ciebie to obojętne

:polew: :polew: :wink4:

każda tak ma - sprawdź u swojej :gwizdanie: :gwizdanie:

już sprawdzałem nie raz ...

koniec tematu.

:wink4:

Opublikowano

krolu kiedy miałeś badania techniczne wzroku przecie lewa pierś jest bardziej odstająca

no chyba że dla ciebie to obojętne

:polew: :polew: :wink4:

każda tak ma - sprawdź u swojej :gwizdanie: :gwizdanie:

już sprawdzałem nie raz ...

koniec tematu.

:wink4:

więc co się dziwisz :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

pytanie do Krola, bo wy zboki i tak mi nie powiecie

nie czytaj Kędzior, to pytanie techniczne :decayed:

czy jak podłącze VAGa i zrobie auto scan to wykryje kumplowi bład zaworu N75 ?

ma jakieś przeładowania w passacie itp

stanley już jeden opierdol dostał za zadawanie głuich pytań

:doh1: :doh1: :doh1: :wink4:

Stanley jeszcze raz takie coś i zostaniesz zgłoszony do ukarania :polew: :polew: :polew:

:hi: Ile stron nie macie co robić :wallbash: Spadam na piwko znowu :hi::decayed:

:hi:

kuszulki wypas idealnie na mnie pasuję :>

Opublikowano

pytanie do Krola, bo wy zboki i tak mi nie powiecie

nie czytaj Kędzior, to pytanie techniczne :decayed:

czy jak podłącze VAGa i zrobie auto scan to wykryje kumplowi bład zaworu N75 ?

ma jakieś przeładowania w passacie itp

stanley już jeden opierdol dostał za zadawanie głuich pytań

:doh1: :doh1: :doh1: :wink4:

Stanley jeszcze raz takie coś i zostaniesz zgłoszony do ukarania :polew: :polew: :polew:

:hi: Ile stron nie macie co robić :wallbash: Spadam na piwko znowu :hi::decayed:

:hi:

kuszulki wypas idealnie na mnie pasuję :>

Jaki rozmiar wziąłeś Kedzior? :mysli::naughty:
Opublikowano

Jaki rozmiar wziąłeś Kedzior? :mysli::naughty:

M

:polew: :polew: :polew:

XL :decayed:

Opublikowano

pytanie do Krola, bo wy zboki i tak mi nie powiecie

nie czytaj Kędzior, to pytanie techniczne :decayed:

czy jak podłącze VAGa i zrobie auto scan to wykryje kumplowi bład zaworu N75 ?

ma jakieś przeładowania w passacie itp

stanley już jeden opierdol dostał za zadawanie głuich pytań

:doh1: :doh1: :doh1: :wink4:

Stanley jeszcze raz takie coś i zostaniesz zgłoszony do ukarania :polew: :polew: :polew:

:hi: Ile stron nie macie co robić :wallbash: Spadam na piwko znowu :hi::decayed:

:hi:

kuszulki wypas idealnie na mnie pasuję :>

a był na ciebie rozmiar ???

czy z dwóch ci jedną zrobili

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Jaki rozmiar wziąłeś Kedzior? :mysli::naughty:

M

:polew: :polew: :polew:

XL :decayed:

:kox: Dobrze, że się poprawiłeś! :cool1:
Opublikowano

pytanie do Krola, bo wy zboki i tak mi nie powiecie

nie czytaj Kędzior, to pytanie techniczne :decayed:

czy jak podłącze VAGa i zrobie auto scan to wykryje kumplowi bład zaworu N75 ?

ma jakieś przeładowania w passacie itp

stanley już jeden opierdol dostał za zadawanie głuich pytań

:doh1: :doh1: :doh1: :wink4:

Stanley jeszcze raz takie coś i zostaniesz zgłoszony do ukarania :polew: :polew: :polew:

:hi: Ile stron nie macie co robić :wallbash: Spadam na piwko znowu :hi::decayed:

:hi:

kuszulki wypas idealnie na mnie pasuję :>

Jaki rozmiar wziąłeś Kedzior? :mysli::naughty:

rękawy z eSki, w klacie L, a w brzuchu XXl :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.