Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Krolu gadałeś z Wolfem ? kiedy on chce jechać ? bo ja np nie moge prowadzić :tongue4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Krolu gadałeś z Wolfem ? kiedy on chce jechać ? bo ja np nie moge prowadzić :tongue4:

ja mogę prowadzić, wysłem mu sms-a ale nie odpisał (tego samego co tobie) :decayed:
Opublikowano
  • Autor

Krolu gadałeś z Wolfem ? kiedy on chce jechać ? bo ja np nie moge prowadzić :tongue4:

ja mogę prowadzić, wysłem mu sms-a ale nie odpisał (tego samego co tobie) :decayed:

ciekawe czy w ogóle dotarł do domu :blink:
Opublikowano
:hi: Dopiero wstałem i też się nie czuje najlepiej :gwizdanie: Szkoda że mnie koledzy zwerbowali ale tak to bym nie popił bo autem[br]Dopisany: 27 Luty 2010, 13:35_________________________________________________Wyrwaliście jakieś lachony ??
Opublikowano
  • Autor

Wyrwaliście jakieś lachony ??

trzeba było być :decayed:

Krolu dobry samarytanin napewno by po Ciebie wpadł :wink4: tylko niechciał kasy za podwózke to trzeba mu było zapłacić podstępem :decayed:

Opublikowano

Wyrwaliście jakieś lachony ??

trzeba było być :decayed:

Krolu dobry samarytanin napewno by po Ciebie wpadł :wink4: tylko niechciał kasy za podwózke to trzeba mu było zapłacić podstępem :decayed:

:naughty: Jeszcze będzie nie jedna okazja :decayed:
Opublikowano

Wyrwaliście jakieś lachony ??

trzeba było być :decayed:

Krolu dobry samarytanin napewno by po Ciebie wpadł :wink4: tylko niechciał kasy za podwózke to trzeba mu było zapłacić podstępem :decayed:

gdzie, żeś tą kasę wrzucił :rant: :rant:
Opublikowano
  • Autor

Wyrwaliście jakieś lachony ??

trzeba było być :decayed:

Krolu dobry samarytanin napewno by po Ciebie wpadł :wink4: tylko niechciał kasy za podwózke to trzeba mu było zapłacić podstępem :decayed:

gdzie, żeś tą kasę wrzucił :rant: :rant:

:bla:

Wyrwaliście jakieś lachony ??

trzeba było być :decayed:

Krolu dobry samarytanin napewno by po Ciebie wpadł :wink4: tylko niechciał kasy za podwózke to trzeba mu było zapłacić podstępem :decayed:

:naughty: Jeszcze będzie nie jedna okazja :decayed:

napewno :kox:
Opublikowano

Chłopaki z Sg liznęli trochę świata wczoraj... i już chcą tam co tydzień chodzić :decayed:

Opublikowano

Chłopaki z Sg liznęli trochę świata wczoraj... i już chcą tam co tydzień chodzić :decayed:

dodaj coś więcej :song:
Opublikowano

Chłopaki z Sg liznęli trochę świata wczoraj... i już chcą tam co tydzień chodzić :decayed:

dodaj coś więcej :song:

nie ma co :hi:
Opublikowano

siemka, pojechałem do tej szkoły zaliczyłem chemie ćwiczenia :>

ale baba z chemi z laboratoriów mnie wprost ro***bała,

ostatnio pisałem zaliczenie noi było 5 tematów i dostałem 1,1 -3,+3,4 czyli średnia 3, no ale mi c*paa niezaliczyła bo miałem 3- a to dla niej to niejest zaliczone noi h*j mnie bierze :wallbash:

Opublikowano

siemka, pojechałem do tej szkoły zaliczyłem chemie ćwiczenia :>

ale baba z chemi z laboratoriów mnie wprost ro***bała,

ostatnio pisałem zaliczenie noi było 5 tematów i dostałem 1,1 -3,+3,4 czyli średnia 3, no ale mi pipka niezaliczyła bo miałem 3- a to dla niej to niejest zaliczone noi h*j mnie bierze :wallbash:

norma :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: i tak masz dobrze, że nie musisz poprawiać tych pał :cool1:
Opublikowano

norma :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: i tak masz dobrze, że nie musisz poprawiać tych pał :cool1:

no jak niemuszę?? kurw* musze pisać wszystko jeszcze raz, paranoja jak hu* kazdy mysli że jego przedmiot najwazniejszy, pierdo*nieci [br]Dopisany: 27 Luty 2010, 14:51_________________________________________________Keżor jak impreza opowiedz no coś :cool1:

Opublikowano
  • Autor

no Kędzior , żałuj że nie polazłeś , było sporo leczniczych okładów , ja tam chory nie jestem , ale zapobiegawczo zastosować nie zaszkodzi :kox::decayed:

Opublikowano

no Kędzior , żałuj że nie polazłeś , było sporo leczniczych okładów , ja tam chory nie jestem , ale zapobiegawczo zastosować nie zaszkodzi :kox::decayed:

no to mogłeś mi coś załatwić a nie tylko dla siebie :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

:hi: Hej wszystkim!

Kędzior gratki zaliczenia i tego, że pojechałeś! :naughty: A z tą babką co nie umie liczyć to szkoda gadać! CO tam się działo w SG? :mysli: Właśnie widziałem jak diman wpadł po 3ej na Gliwice i się pozegnał po spocie... :mysli::kox:

Opublikowano
  • Autor

:hi: Hej wszystkim!

Kędzior gratki zaliczenia i tego, że pojechałeś! :naughty: A z tą babką co nie umie liczyć to szkoda gadać! CO tam się działo w SG? :mysli: Właśnie widziałem jak diman wpadł po 3ej na Gliwice i się pozegnał po spocie... :mysli::kox:

no spot sie przeniósł do spiża :kox: ale jak dobrze pamiętam to w doma byłem o 4tej :decayed:
Opublikowano

Kędzior, a z takich okład by Ci pasował?

6MI0i.jpg

Opublikowano

ja idę się zdrzemnąć, bo coś zmęczony jestem :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.