Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Keżor prześlij mi ten kawałek majami bo jakieś słabe wersje są na necie :wink4:[br]Dopisany: 28 Luty 2010, 10:58_________________________________________________Miszka pijoku coś wczoraj porabiał?

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i tak mu nie wejdą :P

albo cooler albo ledy :P

Opublikowano

i tak mu nie wejdą :P

albo cooler albo ledy :P

no z coolera raczej nie zrezygnuje hehe

Opublikowano

ja wczoraj delikatnie 0,5 na dwóch + jakieś 3 , 4 bronki więc dziś luzik, zabieram moją na spacer do lasu co by pod drzewkiem :sex:

:gwizdanie:

Opublikowano

ja wczoraj delikatnie 0,5 na dwóch + jakieś 3 , 4 bronki więc dziś luzik, zabieram moją na spacer do lasu co by pod drzewkiem :sex:

:gwizdanie:

muhehehe tyś jest dobry muhehehhe :kox:[br]Dopisany: 28 Luty 2010, 11:09_________________________________________________Talib dzięki za wczorajsze odwiedziny :wink4:

Opublikowano

ja wczoraj delikatnie 0,5 na dwóch + jakieś 3 , 4 bronki więc dziś luzik, zabieram moją na spacer do lasu co by pod drzewkiem :sex:

:gwizdanie:

muhehehe tyś jest dobry muhehehhe :kox:[br]Dopisany: 28 Luty 2010, 11:09_________________________________________________Talib dzięki za wczorajsze odwiedziny :wink4:

a Ty Kędzior co z Al-Kaidą trzymasz ? :polew:

Opublikowano

a Ty Kędzior co z Al-Kaidą trzymasz ? :polew:

hehe Miszka bo nigdy niewiesz kiedy się przyda zapas wąglika :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a Ty Kędzior co z Al-Kaidą trzymasz ? :polew:

hehe Miszka bo nigdy niewiesz kiedy się przyda zapas wąglika :polew: :polew: :polew:

Dilujesz ? :polew:

Opublikowano

a Ty Kędzior co z Al-Kaidą trzymasz ? :polew:

hehe Miszka bo nigdy niewiesz kiedy się przyda zapas wąglika :polew: :polew: :polew:

Dilujesz ? :polew:

hehe nie ale jak coś to widzisz mam dojście :naughty::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a Ty Kędzior co z Al-Kaidą trzymasz ? :polew:

hehe Miszka bo nigdy niewiesz kiedy się przyda zapas wąglika :polew: :polew: :polew:

Dilujesz ? :polew:

hehe nie ale jak coś to widzisz mam dojście :naughty::polew: :polew: :polew:

Niewiem czy u mnie na dzielnicy sie to przyjmie :polew:

Opublikowano

Niewiem czy u mnie na dzielnicy sie to przyjmie :polew:

popytaj hehe może uda nam się coś zarobić :tongue4:

Opublikowano

rozkrecimy cos :P

Opublikowano

rozkrecimy cos :P

i założymy firmę :naughty::decayed: made in alkaida :polew:

Opublikowano

rozkrecimy cos :P

i założymy firmę :naughty::decayed: made in alkaida :polew:

To bedziemy musieli zapuścić brody !!!

i tu sie zaczynaja schody :polew:

Opublikowano

rozkrecimy cos :P

i założymy firmę :naughty::decayed: made in alkaida :polew:

To bedziemy musieli zapuścić brody !!!

i tu sie zaczynaja schody :polew:

spoko mi tam jako tako rośnie hehe ale każdy problem się da obejść przyczepimy sobie sztuczne :naughty:[br]Dopisany: 28 Luty 2010, 11:29_________________________________________________jazdaa :dance:

Opublikowano
:banan1:
Opublikowano

Miszka co juz wrociles za spaceru

Opublikowano

Miszka co juz wrociles za spaceru

jak patrze na jego gifika to spacer chyba trwa nadal :polew:

Opublikowano

Miszka co juz wrociles za spaceru

jeszcze nie poszedłem :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Luty 2010, 11:46_________________________________________________szukam drugiej ledy :cool1:[br]Dopisany: 28 Luty 2010, 11:47_________________________________________________ :wallbash:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.