Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Keżor, Królu, Wolf :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Dzięki chłopaki za mega imprezę :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

go-go klub? :decayed:

Opublikowano

Grubo to będzie bo zaczyna się sezon :naughty:

To gdzie idziemy 6 marca :naughty:

znowu ... :gwizdanie:

:hi:

Keżor, Królu, Wolf :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Dzięki chłopaki za mega imprezę :decayed:

spoko za niedługo powtórka :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

:hi:

Keżor, Królu, Wolf :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Dzięki chłopaki za mega imprezę :decayed:

:hi:

Słyszeliśmy jak wyrywałeś laski siedząc przy stoliku i pijąc piwo :polew: :polew:

Opublikowano

Słyszeliśmy jak wyrywałeś laski siedząc przy stoliku i pijąc piwo :polew: :polew:

to miała być tajemnica mieliśmy udawać że tego niewiemy :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

znowu ... :gwizdanie

Jak znowu przecież wczoraj to tylko smaki sobie zrobiłem :kox:[br]Dopisany: 28 Luty 2010, 14:06_________________________________________________

Słyszeliśmy jak wyrywałeś laski siedząc przy stoliku i pijąc piwo :polew: :polew:

to miała być tajemnica mieliśmy udawać że tego niewiemy :polew: :polew: :polew:

Nie mogłem się jakoś powstrzymać :polew: :polew:
Opublikowano

:hi:

Keżor, Królu, Wolf :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Dzięki chłopaki za mega imprezę :decayed:

:hi:

Słyszeliśmy jak wyrywałeś laski siedząc przy stoliku i pijąc piwo :polew: :polew:

:polew: :polew:

Opublikowano

go-go klub? :decayed:

w go-go za drogo...jest lepsza opcja :kox:

Królu, no ja myślę :naughty:

Bulczas, laski same na mnie leciały, jak byś stał z kluczykami od Dimana i z stówką za uchem to byś też miał fanki :kox:

Opublikowano

plan na przyszły tydzień:

pn- rower

wt-spot

śr- spiż

czw - wolne

pt-spot + spiż

so - Klub go-go

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

znowu ... :gwizdanie

Jak znowu przecież wczoraj to tylko smaki sobie zrobiłem :kox:[br]Dopisany: 28 Luty 2010, 14:06_________________________________________________

Słyszeliśmy jak wyrywałeś laski siedząc przy stoliku i pijąc piwo :polew: :polew:

to miała być tajemnica mieliśmy udawać że tego niewiemy :polew: :polew: :polew:

Nie mogłem się jakoś powstrzymać :polew: :polew:

nom wczoraj szkoda że od razu nieposzlismy do fantasy bo czuję że było by za ostro Rafał widziałem że miałeś wczoraj niezłe smaki :naughty:

Opublikowano

go-go klub? :decayed:

w go-go za drogo...jest lepsza opcja :kox:

Królu, no ja myślę :naughty:

Bulczas, laski same na mnie leciały, jak byś stał z kluczykami od Dimana i z stówką za uchem to byś też miał fanki :kox:

Czyli same blachary :polew: :polew:[br]Dopisany: 28 Luty 2010, 14:09_________________________________________________

plan na przyszły tydzień:

pn- rower

wt-spot

śr- spiż

czw - wolne

pt-spot + spiż

so - Klub go-go

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

O której idziesz na rower może też bym pojeździł :naughty:
Opublikowano

go-go klub? :decayed:

w go-go za drogo...jest lepsza opcja :kox:

Królu, no ja myślę :naughty:

Bulczas, laski same na mnie leciały, jak byś stał z kluczykami od Dimana i z stówką za uchem to byś też miał fanki :kox:

Czyli same blachary :polew: :polew:

oj teraz to nas wszystkich obrażasz...

blacha to była tylko jedna :gwizdanie:

Opublikowano

go-go klub? :decayed:

w go-go za drogo...jest lepsza opcja :kox:

Królu, no ja myślę :naughty:

Bulczas, laski same na mnie leciały, jak byś stał z kluczykami od Dimana i z stówką za uchem to byś też miał fanki :kox:

Czyli same blachary :polew: :polew:

oj teraz to nas wszystkich obrażasz...

blacha to była tylko jedna :gwizdanie:

Słyszałem opowieści :wink4:
Opublikowano

go-go klub? :decayed:

w go-go za drogo...jest lepsza opcja :kox:

Królu, no ja myślę :naughty:

Bulczas, laski same na mnie leciały, jak byś stał z kluczykami od Dimana i z stówką za uchem to byś też miał fanki :kox:

:polew: :polew:

Opublikowano

O której idziesz na rower może też bym pojeździł :naughty:

zgadamy się na gg :wink4:

Opublikowano

O której idziesz na rower może też bym pojeździł :naughty:

zgadamy się na gg :wink4:

Tylko ja będę wolny chyba ok 16 17 bo mam kilka spraw na mieście czyli lipa z jazdy :wallbash:
Opublikowano

O której idziesz na rower może też bym pojeździł :naughty:

zgadamy się na gg :wink4:

Tylko ja będę wolny chyba ok 16 17 bo mam kilka spraw na mieście czyli lipa z jazdy :wallbash:

ja zazwyczaj wychodzę wieczorem - lampka przód 5x LED daje rade :kox:
Opublikowano

O której idziesz na rower może też bym pojeździł :naughty:

zgadamy się na gg :wink4:

Tylko ja będę wolny chyba ok 16 17 bo mam kilka spraw na mieście czyli lipa z jazdy :wallbash:

ja zazwyczaj wychodzę wieczorem - lampka przód 5x LED daje rade :kox:

Ja nie mam nawet odblasków :polew:
Opublikowano

Ja nie mam nawet odblasków :polew:

hehe bo jesteś hardkorem :polew:

Opublikowano

Ja nie mam nawet odblasków :polew:

hehe bo jesteś hardkorem :polew:

No a jak :kox:

Dziś mam tydzień spotów zaraz spadam do rudy śląskiej na spot z poprzedniego klubu ibizy :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.