Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

keżor jak się wykorbisz i przybierzesz na masie to będziesz wolniejszy :gwizdanie: :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

keżor jak się wykorbisz i przybierzesz na masie to będziesz wolniejszy :gwizdanie: :gwizdanie:

no planuje góra 15 kilo przybrać :naughty: to najwyżej zmienie zapas na ten w spreyu :polew:
Opublikowano

keżor jak się wykorbisz i przybierzesz na masie to będziesz wolniejszy :gwizdanie: :gwizdanie:

no planuje góra 15 kilo przybrać :naughty: to najwyżej zmienie zapas na ten w spreyu :polew:

:polew: :polew:
Opublikowano

spoty katowickie za pół roku

bob-sapp.jpg

Opublikowano

spoty katowickie za pół roku

bob-sapp.jpg

widzę, że nie przewidujesz mnie na spotach ;(
Opublikowano
  • Autor

spoty katowickie za pół roku

bob-sapp.jpg

widzę, że nie przewidujesz mnie na spotach ;(

Ciebie też dokoksujemy :kox:

a w ogóle to zmieniłem obrazek w pierwszym poście , ktoś widzi różnice ? :decayed:

Opublikowano

spoty katowickie za pół roku

bob-sapp.jpg

widzę, że nie przewidujesz mnie na spotach ;(

no jak nie? ty jesteś ten łysy z tyłu :decayed:[br]Dopisany: 28 Luty 2010, 21:09_________________________________________________nom wydaje mi się że ja widzę :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

nom wydaje mi się że ja widzę :gwizdanie:

"fikasz - znikasz " :decayed:
Opublikowano

nom wydaje mi się że ja widzę :gwizdanie:

"fikasz - znikasz " :decayed:

no tak teraz już jestem pewny że wiem co jest inaczej :wink4:

Opublikowano
  • Autor

nom wydaje mi się że ja widzę :gwizdanie:

"fikasz - znikasz " :decayed:

no tak teraz już jestem pewny że wiem co jest inaczej :wink4:

a najlepsze jest to że kazali sie wywalić z tej fotki :kwasny: ale kto bogatemu zabroni :polew:
Opublikowano

nom wydaje mi się że ja widzę :gwizdanie:

"fikasz - znikasz " :decayed:

no tak teraz już jestem pewny że wiem co jest inaczej :wink4:

a najlepsze jest to że kazali sie wywalić z tej fotki :kwasny: ale kto bogatemu zabroni :polew:

muhehehehe leże i kwicze :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

oni są teraz na eu więc luz :decayed:

Opublikowano

oni są teraz na eu więc luz :decayed:

hehe i krzyż na drogę :cool1:

Opublikowano

siema spamowicze, geje i pijaki.

ale mnie bolą oczy, dzisiaj połowę śląska zwiedziłem, ale dobrze, że pozyczyłem CB i było tylko " mobile jak droga na..." i łogień

Myślcie powoli nad koszulkami na ogólnopolski i gdzie ciśniemy w sobotę...

Jeśli chodzi o Kato, to ja proponuję City Rock, Garage Club, Spiź... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Myślcie powoli nad koszulkami na ogólnopolski i gdzie ciśniemy w sobotę...

Jeśli chodzi o Kato, to ja proponuję City Rock, Garage Club, Spiź... :naughty:

nad koszulkami myślimy :naughty:

City Rock nie bardzo :thumbdown: mam uraz :tongue4:

Garaż jest od +21 :tongue4: wszyscy mają ? :decayed: bardzo fajny klub :good:

ale w Spiżu też myśle że będzie koks :good:

Opublikowano

nom ale Stanley i tak przecież do 3000obr/min :gwizdanie:

Opublikowano

nom ale Stanley i tak przecież do 3000obr/min :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

hmm nom ja niewiem czy w spiżu niebędzie za ostro :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

co powiecie , że zmienić nazwe spotów z katowickich na Silesiańskie :decayed: i logo w obrazku zmienić na to :

z5586397Z.jpg

bo teraz jest logo z katowic a z katowic dwa auta przyjeżdżają :decayed: reszta to przyjezdni i nie chciałbym żeby byli poszkodowani , czy sr** to ? :decayed:[br]Dopisany: 28 Luty 2010, 21:40_________________________________________________

hmm nom ja niewiem czy w spiżu niebędzie za ostro :gwizdanie:

nie będzie :decayed: no chyba , że będziesz sie chciał z bramką ciulać :gwizdanie:
Opublikowano

Silesiańskie brzmi jakoś tak ala anielsko hehe jakoś dziwnie mnie się zdaję :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.