Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry:

hehe co Pucek zaspałeś? :wink4:

nooo wiesz, w sumie to na własne życzenie :naughty:

byłem już nastawiony na to że będę dzwonił po urlop :polew:

czyli planowany dłuższy sen :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Hej Baśka :>

tak Kędzior, planowany :naughty:

ale ten tydzień to jeden wielki plan :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

joł joł joł :decayed:

tak Kędzior, planowany :naughty:

ale ten tydzień to jeden wielki plan :gwizdanie:

hehe zdobywasz w ten tydzień świat? hehe :cool1:

Opublikowano

:hi:

Hej Baśka :>

tak Kędzior, planowany :naughty:

ale ten tydzień to jeden wielki plan :gwizdanie:

od kiedy się tak cieszysz na mój widok ? :tongue4:

Opublikowano

:hi:

Hej Baśka :>

tak Kędzior, planowany :naughty:

ale ten tydzień to jeden wielki plan :gwizdanie:

od kiedy się tak cieszysz na mój widok ? :tongue4:

od zawsze :naughty:

nie mogę tak tego pokazywać :>

Opublikowano

:hi:

Hej Baśka :>

tak Kędzior, planowany :naughty:

ale ten tydzień to jeden wielki plan :gwizdanie:

od kiedy się tak cieszysz na mój widok ? :tongue4:

od zawsze :naughty:

nie mogę tak tego pokazywać :>

:buziak:

:wink4:

Opublikowano

od zawsze :naughty:

nie mogę tak tego pokazywać :>

:buziak:

:wink4:

no proszę proszę czego ja się tutaj dowiaduję zaraz wszystko powiem Stanleyowi :decayed:

Opublikowano

od zawsze :naughty:

nie mogę tak tego pokazywać :>

:buziak:

:wink4:

no proszę proszę czego ja się tutaj dowiaduję zaraz wszystko powiem Stanleyowi :decayed:

żebym Cie z Baśką nie dojechał :gwizdanie:

Opublikowano

żebym Cie z Baśką nie dojechał :gwizdanie:

hmmm nie boje się :dziura::pleasantry:

Opublikowano

od zawsze :naughty:

nie mogę tak tego pokazywać :>

:buziak:

:wink4:

no proszę proszę czego ja się tutaj dowiaduję zaraz wszystko powiem Stanleyowi :decayed:

żebym Cie z Baśką nie dojechał :gwizdanie:

no popatrz jak to wszystko sie zmienia...

jak dotychczas to Ciebie mną straszyli :decayed::wink4:

Opublikowano

od zawsze :naughty:

nie mogę tak tego pokazywać :>

:buziak:

:wink4:

no proszę proszę czego ja się tutaj dowiaduję zaraz wszystko powiem Stanleyowi :decayed:

żebym Cie z Baśką nie dojechał :gwizdanie:

no popatrz jak to wszystko sie zmienia...

jak dotychczas to Ciebie mną straszyli :decayed::wink4:

eee tam Baśka, wtedy miałem zły dzień :wink4:

Opublikowano

to wy też takie dni macie??? :naughty: :naughty:

Opublikowano

to wy też takie dni macie??? :naughty: :naughty:

jak się chce a nie ma z kim to też są "te dni" :polew:

Opublikowano

to wy też takie dni macie??? :naughty: :naughty:

jak się chce a nie ma z kim to też są "te dni" :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

mi też się chce a niemam z kim :disgust::wallbash:

Opublikowano

to wy też takie dni macie??? :naughty: :naughty:

jak się chce a nie ma z kim to też są "te dni" :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

mi też się chce a niemam z kim :disgust::wallbash:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

to wy też takie dni macie??? :naughty: :naughty:

jak się chce a nie ma z kim to też są "te dni" :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

to wy też takie dni macie??? :naughty: :naughty:

jak się chce a nie ma z kim to też są "te dni" :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

mi też się chce a niemam z kim :disgust::wallbash:

:polew: :polew: :polew:

a ja w tym nic śmiesznego niewidze :confused4:

Opublikowano

to wy też takie dni macie??? :naughty: :naughty:

jak się chce a nie ma z kim to też są "te dni" :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

mi też się chce a niemam z kim :disgust::wallbash:

:polew: :polew: :polew:

a ja w tym nic śmiesznego niewidze :confused4:

no u nas definicja 'tych dni' jest inna

chcesz, masz z kim, a nie możesz :kwasny:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Kędzior, ja sobie jakoś radzę :)

no cóż, tańsze to niż pójście do klubu go-go :polew:[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 11:31_________________________________________________Adrenalina, dobry koń nawet w bagnie pociągnie :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.