Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemka :hi:

1267353177_by_iluminati_500.jpg

:kwasny:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

ello szipochy

wygrałm naklejke klubową w klik klik

:polew: :polew: :polew:

sprzedam tanio ...

przywieź na spota i rozdaj potrzebującym :notworthy:

czychasz na moje naklejki za piątke ci obchne :chytry:

Opublikowano

Na dyskotece chłopak całuje się z dziewczyną, tylko ona co jakiś czas

spluwa.

Chłopak w końcu nie wytrzymał i pyta:

-Co ty tak plujesz co chwilę?!

Dziewczyna, lekko zawstydzona:

-Aaaaa, bo przed chwilą robiłam laskę Grześkowi....., a on walił

wcześniej w d*pę Bożenę....., a ona jadła makowca.....

:decayed:

a to jeszcze lepsze :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ale jestem śpiący , normalnie zaraz zasne :lazy:

no to co ty robisz że taki niewyspany?

Opublikowano

krolu czy zasatanawiałeś się nad moin PW :mysli:

Opublikowano

krolu czy zasatanawiałeś się nad moin PW :mysli:

tak.. i na razie cisza...
Opublikowano

krolu czy zasatanawiałeś się nad moin PW :mysli:

tak.. i na razie cisza...

co wy tacy tajemniczy :mysli:

Opublikowano

krolu czy zasatanawiałeś się nad moin PW :mysli:

tak.. i na razie cisza...

no mi sie nie śpieszy

tylko nad którym pw ty myślisz??? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

ale jestem śpiący , normalnie zaraz zasne :lazy:

no to co ty robisz że taki niewyspany?

łaziłem ze starszym po sklepach :confused4: a koło 3ciej poszedłem spać jak dobrze pamiętam
Opublikowano

krolu czy zasatanawiałeś się nad moin PW :mysli:

tak.. i na razie cisza...

no mi sie nie śpieszy

tylko nad którym pw ty myślisz??? :mysli:

o tej navi dla twojego kuzyna

[br]Dopisany: 28 Luty 2010, 18:32_________________________________________________bo innego nie było... :?:

Opublikowano

krolu czy zasatanawiałeś się nad moin PW :mysli:

tak.. i na razie cisza...

no mi sie nie śpieszy

tylko nad którym pw ty myślisz??? :mysli:

o tej navi dla twojego kuzyna

[br]Dopisany: 28 Luty 2010, 18:32_________________________________________________bo innego nie było... :?:

był podłokietnik

czy temat skończyliśmy ???

Opublikowano
  • Autor

Max , dojebany podpis :polew: " potrzebujesz kase na nowe A4 lub rezanie? " :polew: :polew:

Opublikowano

krolu czy zasatanawiałeś się nad moin PW :mysli:

tak.. i na razie cisza...

no mi sie nie śpieszy

tylko nad którym pw ty myślisz??? :mysli:

o tej navi dla twojego kuzyna

[br]Dopisany: 28 Luty 2010, 18:32_________________________________________________bo innego nie było... :?:

był podłokietnik

czy temat skończyliśmy ???

nie, ale na razie nie było żadnego odzewu w tym temacie.. :thumbdown:
Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/vii_ogolnopolski_zlot_i_iv_urodziny_audi_a4_klub_polska_bukowina_tatrzanska-t108423.0.html

NA OGÓLNO POLSKIM 3 MIEJSCA MOŻE KTOŚ SIĘ SKUSI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MISZKA OKO ????[br]Dopisany: 28 Luty 2010, 18:51_________________________________________________

Max , dojebany podpis :polew: " potrzebujesz kase na nowe A4 lub rezanie? " :polew: :polew:

z czegoś trzeba żyć

jak tam projekt kalendarzyków działasz coś czy temat umarł śmiercią naturalną ???

Opublikowano

Max , dojebany podpis :polew: " potrzebujesz kase na nowe A4 lub rezanie? " :polew: :polew:

muhehe no wkońcu się przyznał do tego że ma kasy jak lodu :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

:hi: Jestem ponownie :decayed:

Keżor jesteś niesmaczny :sick3::thumbdown:

Opublikowano

:hi: Jestem ponownie :decayed:

Keżor jesteś niesmaczny :sick3::thumbdown:

nom chyba mu się udzieliło od Stanleya...

Opublikowano

panowie moze jakas motywacja na spota we wtorek bo cos nie mam weny sie z domu ruszyc krolu znowu ma nowa laseczke kowbojka poszla w zapomnienie :P

Opublikowano

:hi: Jestem ponownie :decayed:

Keżor jesteś niesmaczny :sick3::thumbdown:

nom chyba mu się udzieliło od Stanleya...

a gdzie on do wqrocka poleciał ???

a do krak ktoś wkońcu pojechał ???

Opublikowano

:hi: Jestem ponownie :decayed:

Keżor jesteś niesmaczny :sick3::thumbdown:

nom chyba mu się udzieliło od Stanleya...

Trzeba chłopaka na dobrą drogę wprowadzić z powrotem :gwizdanie:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.