Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

niezłą fotę wrzuciłeś wczoraj :wink4:

podrzucimy Ci nasze to może coś jeszcze wyrzeźbisz

a na tej fotce jak sie przyjrzycie to jest 5 aut :tongue4:

możecie podrzucić , ale zajebiści mi sie ich nie chce obrabiać :decayed:

może jutro jakieś foty też pomęczymy na spocie? :decayed:

moge pomęczyć :decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to Krolu weź statyw na jutro :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

to Krolu weź statyw na jutro :gwizdanie:

luz , ja mam statyw , tylko zapomniałem wziąć :decayed:
Opublikowano

ok i naładuję baterie sobie w aparacie :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

to Krolu weź statyw na jutro :gwizdanie:

a umyjesz furkę?

Opublikowano
  • Autor
:kox:
Opublikowano

to Krolu weź statyw na jutro :gwizdanie:

luz , ja mam statyw , tylko zapomniałem wziąć :decayed:

ja wezme mojego aparata, zobacze może uda mi sie nim coś wyczarować :polew:[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 13:28_________________________________________________

to Krolu weź statyw na jutro :gwizdanie:

a umyjesz furkę?

nom jutro ją zabieram na kompleksowe czyszczenie :>[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 13:30_________________________________________________Keżor nuta w h*j kozacka :kox: :kox: :kox: już widzę jak będzie to u ciebie bębnić :decayed: nagraj to sobie na płytkę :dance:[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 13:32_________________________________________________Keżor jak co to ja ich płyte właśnie ściągłem :cool1::polew:

Opublikowano
  • Autor

Keżor nuta w h*j kozacka :kox: :kox: :kox: już widzę jak będzie to u ciebie bębnić :decayed: nagraj to sobie na płytkę :dance:

to jest bit zjakiegoś zajebistego wałka , tylko sobie nie moge przypomnieć z czego :( daj sobie na 4.34 i masz sam bit , kurde :mysli:
Opublikowano

Keżor nuta w h*j kozacka :kox: :kox: :kox: już widzę jak będzie to u ciebie bębnić :decayed: nagraj to sobie na płytkę :dance:

to jest bit zjakiegoś zajebistego wałka , tylko sobie nie moge przypomnieć z czego :( daj sobie na 4.34 i masz sam bit , kurde :mysli:

wiem co to jest zaraz ci pokaże :cool1:

Opublikowano

Keżor nuta w h*j kozacka :kox: :kox: :kox: już widzę jak będzie to u ciebie bębnić :decayed: nagraj to sobie na płytkę :dance:

to jest bit zjakiegoś zajebistego wałka , tylko sobie nie moge przypomnieć z czego :( daj sobie na 4.34 i masz sam bit , kurde :mysli:

a ja nie mam fonii :(

Opublikowano
  • Autor

Keżor nuta w h*j kozacka :kox: :kox: :kox: już widzę jak będzie to u ciebie bębnić :decayed: nagraj to sobie na płytkę :dance:

to jest bit zjakiegoś zajebistego wałka , tylko sobie nie moge przypomnieć z czego :( daj sobie na 4.34 i masz sam bit , kurde :mysli:

wiem co to jest zaraz ci pokaże :cool1:

no wrzuć , bo mi teraz po gowie łazi ten bit :seksiasty:
Opublikowano

fak niemogę znajść ale to jest z Ludacrisa jeśli się niemylę teledysk jest taki że sa w klubie go-go i d*py im tam taniają [br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 13:53_________________________________________________to? mi się z tym kojarzy

Opublikowano

a tutaj ciągle d*py i d*py :gwizdanie:

jeszcze jedna lekcja i spadam do domu :decayed:

dziś koleś wcisnął mi butelke jacka danielsa :cool1:

Opublikowano

a tutaj ciągle d*py i d*py :gwizdanie:

jeszcze jedna lekcja i spadam do domu :decayed:

dziś koleś wcisnął mi butelke jacka danielsa :cool1:

stanley, przyjacielu ! :friends:

:decayed:

Opublikowano

I jestem po pracy. :decayed:

Opublikowano

dziś koleś wcisnął mi butelke jacka danielsa :cool1:

mogę dzisiaj do ciebie przyjechać :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :polew:

Opublikowano

a tutaj ciągle d*py i d*py :gwizdanie:

jeszcze jedna lekcja i spadam do domu :decayed:

dziś koleś wcisnął mi butelke jacka danielsa :cool1:

stanley, przyjacielu ! :friends:

:decayed:

:blink:

Opublikowano

I jestem po pracy. :decayed:

ty masz ori radyjko do audi? jak tak to wziął byś na jutro to byśmy spróbowali podpiąć do mojego :gwizdanie:

Opublikowano

ja nie pijam perfum :disgust:

mógł lepiej flache czyściochy przynieść,

Ale gościu przejebanie mi to podrzucił, hehe

Opublikowano

I jestem po pracy. :decayed:

ty masz ori radyjko do audi? jak tak to wziął byś na jutro to byśmy spróbowali podpiąć do mojego :gwizdanie:

No leży kaseciok w szafce :naughty:[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 14:23_________________________________________________

ja nie pijam perfum :disgust:

mógł lepiej flache czyściochy przynieść,

Ale gościu przejebanie mi to podrzucił, hehe

Perfumy są :sick3:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.