Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miszka ty stary herbatniku

coś to za ledy kupił??

Leda jednego z S6 :gwizdanie:

i co na środku go zamontuje :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Tera tak :decayed:[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 20:26_________________________________________________

Miszka ty stary herbatniku

coś to za ledy kupił??

Leda jednego z S6 :gwizdanie:

i co na środku go zamontuje :polew: :polew: :polew: :polew:

Może jako oświetlenie wnętrza :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

w sumie to jutro chyba będę po pracy do Kato po radyjko jechał :gwizdanie: tylko to ok. 15

to jedź o 19 :gwizdanie:

akjam :hi:

będę ok 15 bo tam jest czynne do 16 ...

ale jak sie wyrobie to na spocika też zawitam :gwizdanie:

tylko muszę zobaczyć o której Elyta SG będzie jechała :decayed:

Opublikowano
Tera tak :decayed:[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 20:26_________________________________________________

Miszka ty stary herbatniku

coś to za ledy kupił??

Leda jednego z S6 :gwizdanie:

i co na środku go zamontuje :polew: :polew: :polew: :polew:

Może jako oświetlenie wnętrza :polew: :polew: :polew:

albo oświetlenie tablicy rejestracyjnej

Opublikowano

Diman widze szaleje :naughty:

dawaj to z blacharą, bo Basia chce zobaczyć :gwizdanie:

Opublikowano
Tera tak :decayed:[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 20:26_________________________________________________

Miszka ty stary herbatniku

coś to za ledy kupił??

Leda jednego z S6 :gwizdanie:

i co na środku go zamontuje :polew: :polew: :polew: :polew:

Może jako oświetlenie wnętrza :polew: :polew: :polew:

albo oświetlenie tablicy rejestracyjnej

I Miszka się zawstydził i poszedł :gwizdanie:
Opublikowano

jestem jestem, wiem że mi zazdrościcie tego leda i tak piszecie :chytry:

Opublikowano
  • Autor
5e3cbdbca0165094.jpg

nie żebym sie chwalił czy coś , ale patrzcie jak sie Gliwice uczą podrywać od Katowic :polew: :polew:

Opublikowano

jedynie keżor zna to uczucie :polew:

Opublikowano
  • Autor

w sumie to jutro chyba będę po pracy do Kato po radyjko jechał :gwizdanie: tylko to ok. 15

to jedź o 19 :gwizdanie:

akjam :hi:

będę ok 15 bo tam jest czynne do 16 ...

ale jak sie wyrobie to na spocika też zawitam :gwizdanie:

tylko muszę zobaczyć o której Elyta SG będzie jechała :decayed:

moż eCi je odebrać i sobie na spocie odbierzesz?
Opublikowano

jestem jestem, wiem że mi zazdrościcie tego leda i tak piszecie :chytry:

jakbyś miał 2 to może by było czego zazdrościć

a tak z jednego to se latarkę możesz zrobić :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
5e3cbdbca0165094.jpg

nie żebym sie chwalił czy coś , ale patrzcie jak sie Gliwice uczą podrywać od Katowic :polew: :polew:

Teraz żałuje że mnie nie było :gwizdanie:
Opublikowano
:polew: :polew: :polew: Miszka jak to już coś powiesz... :kox:
Opublikowano

dobra nara

:hi: :hi:

czas się zwijać do pracy :confused4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.