Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobra nara

:hi: :hi:

czas się zwijać do pracy :confused4:

nie przepracuj się :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

życie Akjam życie

Opublikowano

życie Akjam życie

No co racja to racja... :naughty:

dobra nara

:hi: :hi:

czas się zwijać do pracy :confused4:

:hi: Ja już pracuje dla odmiany... :gwizdanie:
Opublikowano

w sumie to jutro chyba będę po pracy do Kato po radyjko jechał :gwizdanie: tylko to ok. 15

to jedź o 19 :gwizdanie:

akjam :hi:

będę ok 15 bo tam jest czynne do 16 ...

ale jak sie wyrobie to na spocika też zawitam :gwizdanie:

tylko muszę zobaczyć o której Elyta SG będzie jechała :decayed:

moż eCi je odebrać i sobie na spocie odbierzesz?

Dzięki za chęci :good:

W sumie to jeszcze będę dzwonił czy jutro mogę się zjawić po odbiór , bo dopiero dzisiaj je kupiłem :gwizdanie:

No i oczywiście muszę zapłacić przy odbiorze :decayed:

Ale i tak myślę że jutro zjawię się na spocie :decayed:

Opublikowano

Patrikos przyjeź bo benzynki to w SK rarytasik :kox:

jeszcze w ELPEGU

Opublikowano

Patrikos przyjeź bo benzynki to w SK rarytasik :kox:

jeszcze w ELPEGU

i do tego po chypsie :kox:

wiem wiem ponoć straszne z WAS sknerusy :polew: :polew:

Opublikowano

Patrikos przyjeź bo benzynki to w SK rarytasik :kox:

jeszcze w ELPEGU

i do tego po chypsie :kox:

wiem wiem ponoć straszne z WAS sknerusy :polew: :polew:

ja ma benzynioka z...........................lpg :gwizdanie:

Opublikowano

Patrikos przyjeź bo benzynki to w SK rarytasik :kox:

jeszcze w ELPEGU

i do tego po chypsie :kox:

wiem wiem ponoć straszne z WAS sknerusy :polew: :polew:

ja ma benzynioka z...........................lpg :gwizdanie:

Chwalisz się czy żalisz? :tongue4::wink4:
Opublikowano

Patrikos przyjeź bo benzynki to w SK rarytasik :kox:

jeszcze w ELPEGU

i do tego po chypsie :kox:

wiem wiem ponoć straszne z WAS sknerusy :polew: :polew:

ja ma benzynioka z...........................lpg :gwizdanie:

no tak ale bez T i co ma sie rozumieć bez chypsa :decayed:

Opublikowano

Patrikos przyjeź bo benzynki to w SK rarytasik :kox:

jeszcze w ELPEGU

i do tego po chypsie :kox:

wiem wiem ponoć straszne z WAS sknerusy :polew: :polew:

ja ma benzynioka z...........................lpg :gwizdanie:

no tak ale bez T i co ma sie rozumieć bez chypsa :decayed:

grozisz mi ? :cool1:

Akjam wal się :tongue4:

Opublikowano

jak ciężko znaleźć dobre fele 17" z oponami w bdb stanie do 1200 zł :blink:

:polew:

Opublikowano

jak ciężko znaleźć dobre fele 17" z oponami w bdb stanie do 1200 zł :blink:

:polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Patrikos przyjeź bo benzynki to w SK rarytasik :kox:

jeszcze w ELPEGU

i do tego po chypsie :kox:

wiem wiem ponoć straszne z WAS sknerusy :polew: :polew:

ja ma benzynioka z...........................lpg :gwizdanie:

no tak ale bez T i co ma sie rozumieć bez chypsa :decayed:

grozisz mi ? :cool1:

Akjam wal się :tongue4:

jasne :polew: :polew:[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 20:59_________________________________________________

jak ciężko znaleźć dobre fele 17" z oponami w bdb stanie do 1200 zł :blink:

:polew:

trzeba dobrze poszukać na ulicy :decayed:

:polew: :polew: :polew:

a tak poważnie ja swoje kupiłem za 1400zł ale na jesień opony w bdb stanie :gwizdanie:

Opublikowano
:shocked:
Opublikowano

Patrikos przyjeź bo benzynki to w SK rarytasik :kox:

jeszcze w ELPEGU

i do tego po chypsie :kox:

wiem wiem ponoć straszne z WAS sknerusy :polew: :polew:

ja ma benzynioka z...........................lpg :gwizdanie:

no tak ale bez T i co ma sie rozumieć bez chypsa :decayed:

grozisz mi ? :cool1:

Akjam wal się :tongue4:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

jak ciężko znaleźć dobre fele 17" z oponami w bdb stanie do 1200 zł :blink:

:polew:

stanley chcesz kupić 17ki? :mysli:
Opublikowano

Patrikos przyjeź bo benzynki to w SK rarytasik :kox:

jeszcze w ELPEGU

i do tego po chypsie :kox:

wiem wiem ponoć straszne z WAS sknerusy :polew: :polew:

ja ma benzynioka z...........................lpg :gwizdanie:

no tak ale bez T i co ma sie rozumieć bez chypsa :decayed:

grozisz mi ? :cool1:

Akjam wal się :tongue4:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

jak ciężko znaleźć dobre fele 17" z oponami w bdb stanie do 1200 zł :blink:

:polew:

stanley chcesz kupić 17ki? :mysli:

:tongue4:

no stanley chce 17 tki z gumami 8mm za 1200 - ori audi

Opublikowano

Stanley, kolega na bielskich ma 17" do oddania. :good:

Opublikowano

Stanley, kolega na bielskich ma 17" do oddania. :good:

Dokładnie o tym miałem mówić. Ładne S-LINE. :good:
Opublikowano

Stanley, kolega na bielskich ma 17" do oddania. :good:

widzisz Stan do oddania, a mówiłeś, że za 1200zł ciężko

:polew: [br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 21:09_________________________________________________narka :hi:

Opublikowano

Stanley, kolega na bielskich ma 17" do oddania. :good:

widzisz Stan do oddania, a mówiłeś, że za 1200zł ciężko

:polew: [br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 21:09_________________________________________________narka :hi:

to biorę w ciemno

oddam mu za to mój zapas :naughty:[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 21:19_________________________________________________macie namiar?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.