Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemian a moze bys jutro na spota wpadl obczailibysmy ta twoja furke :naughty::cool1:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

zaraz się będziesz śmiał w drugą stronę :baseball:

Opublikowano

wpadaj siemian, na spotach tyle nie mówią :tongue4:

Opublikowano

siemian a moze bys jutro na spota wpadl obczailibysmy ta twoja furke :naughty::cool1:

te padło b7

a sorry Diman zapomniałem,że też masz b7

Opublikowano

siemian a moze bys jutro na spota wpadl obczailibysmy ta twoja furke :naughty::cool1:

te padło b7

a sorry Diman zapomniałem,że też masz b7

:baseball: :baseball: :baseball:

Opublikowano

siemian a moze bys jutro na spota wpadl obczailibysmy ta twoja furke :naughty::cool1:

te padło b7

a sorry Diman zapomniałem,że też masz b7

:baseball: :baseball: :baseball:

no ale Ty masz s-line :embarrassed:

:polew:

Opublikowano

Nawet filmu nie można obejrzeć :gwizdanie: Kędzior przypomnij mi jutro o grajku bo pewnie zapomne :tongue4:

Opublikowano

:cool1:

ello ziomki nie chce mi się już czytać kutwa tyle tego masakra jakaś :shocked:

Opublikowano

Nawet filmu nie można obejrzeć :gwizdanie: Kędzior przypomnij mi jutro o grajku bo pewnie zapomne :tongue4:

spoko :> jutro jade na myjke jak mnie jakie auto ochlapie tak jak ostatnio to normalnie zawracam i mu dopie*dole :decayed: [br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 22:33_________________________________________________

:cool1:

ello ziomki nie chce mi się już czytać kutwa tyle tego masakra jakaś :shocked:

:bicz2: czytaj same ciekawostki były :cool1:

Opublikowano

oj jutro nie dam rady. Ostatnimi czasy kryzys przyszedł i dość dużo pracy jest...

Ale kiedyś napewno wpadne.

Kiedyś byłem na spocie u Keżora. Jakoś początkiem wakacji :)[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 22:35_________________________________________________BA, nawet moje auto jest u Was na fotce w pierwszym poście :decayed: :decayed: :decayed::naughty:

Opublikowano
  • Autor

oj jutro nie dam rady. Ostatnimi czasy kryzys przyszedł i dość dużo pracy jest...

Ale kiedyś napewno wpadne.

Kiedyś byłem na spocie u Keżora. Jakoś początkiem wakacji :)

pierwszy spot SK :good: pamiętamy :wink4: chociaż długo nie zabawiłeś :decayed:
Opublikowano

oj jutro nie dam rady. Ostatnimi czasy kryzys przyszedł i dość dużo pracy jest...

Ale kiedyś napewno wpadne.

Kiedyś byłem na spocie u Keżora. Jakoś początkiem wakacji :)[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 22:35_________________________________________________BA, nawet moje auto jest u Was na fotce w pierwszym poście :decayed: :decayed: :decayed::naughty:

to auto Dimana :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Nawet filmu nie można obejrzeć :gwizdanie: Kędzior przypomnij mi jutro o grajku bo pewnie zapomne :tongue4:

spoko :> jutro jade na myjke jak mnie jakie auto ochlapie tak jak ostatnio to normalnie zawracam i mu dopie*dole :decayed: [br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 22:33_________________________________________________

:cool1:

ello ziomki nie chce mi się już czytać kutwa tyle tego masakra jakaś :shocked:

:bicz2: czytaj same ciekawostki były :cool1:

napewno d*py browar d*py browar (miszka gej ) znowu d*py browar browar i tak wkoło

myle sie to mnie popraw :cool1:

Opublikowano

Nawet filmu nie można obejrzeć :gwizdanie: Kędzior przypomnij mi jutro o grajku bo pewnie zapomne :tongue4:

spoko :> jutro jade na myjke jak mnie jakie auto ochlapie tak jak ostatnio to normalnie zawracam i mu dopie*dole :decayed: [br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 22:33_________________________________________________

:cool1:

ello ziomki nie chce mi się już czytać kutwa tyle tego masakra jakaś :shocked:

:bicz2: czytaj same ciekawostki były :cool1:

napewno d*py browar d*py browar (miszka gej ) znowu d*py browar browar i tak wkoło

myle sie to mnie popraw :cool1:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

Nawet filmu nie można obejrzeć :gwizdanie: Kędzior przypomnij mi jutro o grajku bo pewnie zapomne :tongue4:

spoko :> jutro jade na myjke jak mnie jakie auto ochlapie tak jak ostatnio to normalnie zawracam i mu dopie*dole :decayed: [br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 22:33_________________________________________________

:cool1:

ello ziomki nie chce mi się już czytać kutwa tyle tego masakra jakaś :shocked:

:bicz2: czytaj same ciekawostki były :cool1:

napewno d*py browar d*py browar (miszka gej ) znowu d*py browar browar i tak wkoło

myle sie to mnie popraw :cool1:

nie było nic o browarach :decayed:
Opublikowano

Nawet filmu nie można obejrzeć :gwizdanie: Kędzior przypomnij mi jutro o grajku bo pewnie zapomne :tongue4:

spoko :> jutro jade na myjke jak mnie jakie auto ochlapie tak jak ostatnio to normalnie zawracam i mu dopie*dole :decayed: [br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 22:33_________________________________________________

:cool1:

ello ziomki nie chce mi się już czytać kutwa tyle tego masakra jakaś :shocked:

:bicz2: czytaj same ciekawostki były :cool1:

napewno d*py browar d*py browar (miszka gej ) znowu d*py browar browar i tak wkoło

myle sie to mnie popraw :cool1:

je.ne Ci zaraz geju

Opublikowano

oj jutro nie dam rady. Ostatnimi czasy kryzys przyszedł i dość dużo pracy jest...

Ale kiedyś napewno wpadne.

Kiedyś byłem na spocie u Keżora. Jakoś początkiem wakacji :)[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 22:35_________________________________________________BA, nawet moje auto jest u Was na fotce w pierwszym poście :decayed: :decayed: :decayed::naughty:

pewnie fotomontarz

nie schlebiaj sobie

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ale byłem. Śpieszyłem się wtedy dość bo to było jakoś dzień przed wyjazdem na urlopik do Chorwacji :)

Ale bardzo miło Was wspominam :decayed::naughty:

A oponki od Ciebie Keżor wytrzymały prawie do końca lata. Co prawda z jednej druty zaczeły wychodzić i bula wyskoczyła, a druga strzeliła ale było ok. :) :) :)

Miałem też praktycznie nowe Micheliny (nawet chyba miałem je wtedy przy sobie) a i tak pod koniec lata wyglądały podobnie

Opublikowano

Mylisz się Max :tongue4:

Opublikowano

Nawet filmu nie można obejrzeć :gwizdanie: Kędzior przypomnij mi jutro o grajku bo pewnie zapomne :tongue4:

spoko :> jutro jade na myjke jak mnie jakie auto ochlapie tak jak ostatnio to normalnie zawracam i mu dopie*dole :decayed: [br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 22:33_________________________________________________

:cool1:

ello ziomki nie chce mi się już czytać kutwa tyle tego masakra jakaś :shocked:

:bicz2: czytaj same ciekawostki były :cool1:

napewno d*py browar d*py browar (miszka gej ) znowu d*py browar browar i tak wkoło

myle sie to mnie popraw :cool1:

nie było nic o browarach :decayed:

Tylko wódka, d*py, wódka itp :polew: :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.