Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oj jutro nie dam rady. Ostatnimi czasy kryzys przyszedł i dość dużo pracy jest...

Ale kiedyś napewno wpadne.

Kiedyś byłem na spocie u Keżora. Jakoś początkiem wakacji :)[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 22:35_________________________________________________BA, nawet moje auto jest u Was na fotce w pierwszym poście :decayed: :decayed: :decayed::naughty:

pewnie fotomontarz

nie schlebiaj sobie

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: żeby nie było że tyko b5 na spocie były to wkleił [br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 22:40_________________________________________________

ale byłem. Śpieszyłem się wtedy dość bo to było jakoś dzień przed wyjazdem na urlopik do Chorwacji :)

Ale bardzo miło Was wspominam :decayed::naughty:

A oponki od Ciebie Keżor wytrzymały prawie do końca lata. Co prawda z jednej druty zaczeły wychodzić i bula wyskoczyła, a druga strzeliła ale było ok. :) :) :)

Miałem też praktycznie nowe Micheliny (nawet chyba miałem je wtedy przy sobie) a i tak pod koniec lata wyglądały podobnie

co się chwalisz :tongue4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nawet filmu nie można obejrzeć :gwizdanie: Kędzior przypomnij mi jutro o grajku bo pewnie zapomne :tongue4:

spoko :> jutro jade na myjke jak mnie jakie auto ochlapie tak jak ostatnio to normalnie zawracam i mu dopie*dole :decayed: [br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 22:33_________________________________________________

:cool1:

ello ziomki nie chce mi się już czytać kutwa tyle tego masakra jakaś :shocked:

:bicz2: czytaj same ciekawostki były :cool1:

napewno d*py browar d*py browar (miszka gej ) znowu d*py browar browar i tak wkoło

myle sie to mnie popraw :cool1:

nie było nic o browarach :decayed:

a to nowość :shocked: :shocked: :shocked:

na gleborzuty się przerzucili

:polew:

Opublikowano

Miszka co oni się tak ciebie czepiają ? :polew:[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 22:41_________________________________________________

a to nowość :shocked: :shocked: :shocked:

na gleborzuty się przerzucili

:polew:

no odezwał się ten co niepije alkoholu...

Opublikowano

Nawet filmu nie można obejrzeć :gwizdanie: Kędzior przypomnij mi jutro o grajku bo pewnie zapomne :tongue4:

spoko :> jutro jade na myjke jak mnie jakie auto ochlapie tak jak ostatnio to normalnie zawracam i mu dopie*dole :decayed: [br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 22:33_________________________________________________

:cool1:

ello ziomki nie chce mi się już czytać kutwa tyle tego masakra jakaś :shocked:

:bicz2: czytaj same ciekawostki były :cool1:

napewno d*py browar d*py browar (miszka gej ) znowu d*py browar browar i tak wkoło

myle sie to mnie popraw :cool1:

je.ne Ci zaraz geju

aż cały dygocze...

;( ;( ;(

:polew: :polew: :polew::wink4:

Opublikowano

Miszka co oni się tak ciebie czepiają ? :polew:

chyba chcą dostać w piz*eczkę

Opublikowano

tak wygladały keżorowe conti:

k1.jpg

a tak michelinki po 15kkm:

k2.jpg

Opublikowano

Nawet filmu nie można obejrzeć :gwizdanie: Kędzior przypomnij mi jutro o grajku bo pewnie zapomne :tongue4:

spoko :> jutro jade na myjke jak mnie jakie auto ochlapie tak jak ostatnio to normalnie zawracam i mu dopie*dole :decayed: [br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 22:33_________________________________________________

:cool1:

ello ziomki nie chce mi się już czytać kutwa tyle tego masakra jakaś :shocked:

:bicz2: czytaj same ciekawostki były :cool1:

napewno d*py browar d*py browar (miszka gej ) znowu d*py browar browar i tak wkoło

myle sie to mnie popraw :cool1:

je.ne Ci zaraz geju

aż cały dygocze...

;( ;( ;(

:polew: :polew: :polew::wink4:

ale, że gej to nie zaprzeczył :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Miszka co oni się tak ciebie czepiają ? :polew:

chyba chcą dostać w piz*eczkę

chyba musisz wbić na spota i ich trochę poustawiać :wink4:

Opublikowano
  • Autor

i kaj tam druty widzisz ? :P jeszcze by na dwa sezony starczyły :polew:

Opublikowano

WOLNIEJ !!!

:disgust:

Uwaga - podczas pisania wysłano 3 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

Opublikowano

tak wygladały keżorowe conti:

k1.jpg

a tak michelinki po 15kkm:

k2.jpg

kolego nieznasz naszego regulaminu :gwizdanie: wybaczamy ci :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

WOLNIEJ !!!

:disgust:

Uwaga - podczas pisania wysłano 3 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

a to coś pisała ? :decayed:
Opublikowano

Miszka co oni się tak ciebie czepiają ? :polew:[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 22:41_________________________________________________

a to nowość :shocked: :shocked: :shocked:

na gleborzuty się przerzucili

:polew:

no odezwał się ten co niepije alkoholu...

człowieku od 24h jestem czysty

kropelki nie wypiłem

łyso ci

PIJAKU

:polew: :polew: :polew: :polew: :wink4:

Opublikowano

człowieku od 24h jestem czysty

kropelki nie wypiłem

łyso ci

PIJAKU

:polew: :polew: :polew: :polew: :wink4:

wolę być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem :yeah: :yeah: :tongue4::polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

WOLNIEJ !!!

:disgust:

Uwaga - podczas pisania wysłano 3 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

a to coś pisała ? :decayed:

czy to ważne?? tak zapierniczacie, że i tak by nikt nie zauwazył :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Stanley , dojebany opis na GG :polew: :polew:

Opublikowano

tak wygladały keżorowe conti:

k1.jpg

a tak michelinki po 15kkm:

k2.jpg

a tak skromnie zapytam

La Mans czy w jakimś innym wyścigu brałeś udział

:polew:

Opublikowano

oj jutro nie dam rady. Ostatnimi czasy kryzys przyszedł i dość dużo pracy jest...

Ale kiedyś napewno wpadne.

Kiedyś byłem na spocie u Keżora. Jakoś początkiem wakacji :)[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 22:35_________________________________________________BA, nawet moje auto jest u Was na fotce w pierwszym poście :decayed: :decayed: :decayed::naughty:

to auto Dimana :polew: :polew: :polew: :polew:

:no: to nie moje

Opublikowano

tak wygladały keżorowe conti:

k1.jpg

a tak michelinki po 15kkm:

k2.jpg

kolego nieznasz naszego regulaminu :gwizdanie: wybaczamy ci :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew:

a jaki macie regulamin??

mam próbować pisać gwarą? :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

oj jutro nie dam rady. Ostatnimi czasy kryzys przyszedł i dość dużo pracy jest...

Ale kiedyś napewno wpadne.

Kiedyś byłem na spocie u Keżora. Jakoś początkiem wakacji :)[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 22:35_________________________________________________BA, nawet moje auto jest u Was na fotce w pierwszym poście :decayed: :decayed: :decayed::naughty:

to auto Dimana :polew: :polew: :polew: :polew:

:no: to nie moje

Diman, zmień tego avatara :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.