Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oj jutro nie dam rady. Ostatnimi czasy kryzys przyszedł i dość dużo pracy jest...

Ale kiedyś napewno wpadne.

Kiedyś byłem na spocie u Keżora. Jakoś początkiem wakacji :)[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 22:35_________________________________________________BA, nawet moje auto jest u Was na fotce w pierwszym poście :decayed: :decayed: :decayed::naughty:

to auto Dimana :polew: :polew: :polew: :polew:

:no: to nie moje

wiem, że nie Twoje - byłem tam i widziałem tego, tego Siemiana

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

aj miszka co ja z tobą w polemikę będę wchodził

postawisz mi jutro w macku Fryki i zapomne o wszystkim

no i może loda do tego

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a jaki macie regulamin??

mam próbować pisać gwarą? :polew: :polew: :polew: :polew:

najpierw wrzucamy fote jakiejś seksi dupeczki i dopiero można coś napisać o motoryzacji :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

oj jutro nie dam rady. Ostatnimi czasy kryzys przyszedł i dość dużo pracy jest...

Ale kiedyś napewno wpadne.

Kiedyś byłem na spocie u Keżora. Jakoś początkiem wakacji :)[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 22:35_________________________________________________BA, nawet moje auto jest u Was na fotce w pierwszym poście :decayed: :decayed: :decayed::naughty:

to auto Dimana :polew: :polew: :polew: :polew:

:no: to nie moje

Diman, zmień tego avatara :tongue4:

no coś Ty :shocked:
Opublikowano

Max podobno się ostatnio pytali o ciebie w maku kelnerzy dlaczego nieprzyjechałeś :gwizdanie:

Opublikowano

aj miszka co ja z tobą w polemikę będę wchodził

postawisz mi jutro w macku Fryki i zapomne o wszystkim

no i może loda do tego

:polew: :polew: :polew:

normalnie gej :no:

Opublikowano

oj jutro nie dam rady. Ostatnimi czasy kryzys przyszedł i dość dużo pracy jest...

Ale kiedyś napewno wpadne.

Kiedyś byłem na spocie u Keżora. Jakoś początkiem wakacji :)[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 22:35_________________________________________________BA, nawet moje auto jest u Was na fotce w pierwszym poście :decayed: :decayed: :decayed::naughty:

to auto Dimana :polew: :polew: :polew: :polew:

:no: to nie moje

Diman, zmień tego avatara :tongue4:

:no: jest piekny :slina:

Opublikowano

Jak tak to przepraszam :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Hmmmm... sexi dupeczki......

.....takie dla Was......

...pewnie takie Wam się spodobają

slaskie.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a zwróciliście uwagę na podpis Maxa? :cool1:

Opublikowano

Max podobno się ostatnio pytali o ciebie w maku kelnerzy dlaczego nieprzyjechałeś :gwizdanie:

no pytali o Papuśnego :kox:

Opublikowano

Max podobno się ostatnio pytali o ciebie w maku kelnerzy dlaczego nieprzyjechałeś :gwizdanie:

a o ciebie się nie pytali..

tylko odetchnęli z ulgą bo z kanapkamik nie nadążali

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

znów spam człowiek poszedł do żabki a tu 4 strony...

Opublikowano
  • Autor

a zwróciliście uwagę na podpis Maxa? :cool1:

wczoraj z tego brechtałem :polew:
Opublikowano

znów spam człowiek poszedł do żabki a tu 4 strony...

nie wychodź z domu - będziesz na bieżąco :tongue4:

Opublikowano

Jak tak to przepraszam :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Hmmmm... sexi dupeczki......

.....takie dla Was......

...pewnie takie Wam się spodobają

slaskie.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

hehe :polew: :polew: nie nie Siemian u nas dupeczki czyli kobitki, a na gliwicach możesz wklejać to co pokazałeś :gwizdanie: my mamy normalne poglądy :naughty: to glywice (przynajmniej niektórzy) są skrzywieni :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

znów spam człowiek poszedł do żabki a tu 4 strony...

krolu nie sciemniaj byłeś na gliwickim

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

znów spam człowiek poszedł do żabki a tu 4 strony...

no to łaź do swojej żabki a nie do tej koło Stanleyów :decayed:
Opublikowano

oj jutro nie dam rady. Ostatnimi czasy kryzys przyszedł i dość dużo pracy jest...

Ale kiedyś napewno wpadne.

Kiedyś byłem na spocie u Keżora. Jakoś początkiem wakacji :)[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 22:35_________________________________________________BA, nawet moje auto jest u Was na fotce w pierwszym poście :decayed: :decayed: :decayed::naughty:

to auto Dimana :polew: :polew: :polew: :polew:

:no: to nie moje

Diman, zmień tego avatara :tongue4:

:no: jest piekny :slina:

...i mnie podnieca :wstydliwy:

:tongue4:

Opublikowano

oj jutro nie dam rady. Ostatnimi czasy kryzys przyszedł i dość dużo pracy jest...

Ale kiedyś napewno wpadne.

Kiedyś byłem na spocie u Keżora. Jakoś początkiem wakacji :)[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 22:35_________________________________________________BA, nawet moje auto jest u Was na fotce w pierwszym poście :decayed: :decayed: :decayed::naughty:

to auto Dimana :polew: :polew: :polew: :polew:

:no: to nie moje

Diman, zmień tego avatara :tongue4:

:no: jest piekny :slina:

...i mnie podnieca :wstydliwy:

:tongue4:

:shocked:

Opublikowano

a zwróciliście uwagę na podpis Maxa? :cool1:

a chodzi ci o coś :cool1:

z czegoś trzeba żyć :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.