Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to ja sobie zrobię - potrzebujesz płytek do łazienki :gwizdanie: :gwizdanie:

to podpisz pod tym jeszcze "jak je juz kupisz to zglos sie do dimana to ci je polozy" :naughty:

kładziesz kafle ?

i nie tylko :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wiecie jaki jest ulubiony kawał Mirona ?

dajesz

:mysli: :mysli:

nie mogłeś mnie zacytować ? :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 23:09_________________________________________________keżor nie fikaj

Opublikowano

ha ha ha (ironia)

:thumbdown:

Opublikowano

ide se odlać ;]

:closed:[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 23:06_________________________________________________śmieszny nie ? :polew:

nie skumałem go :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

keżor nie fikaj

zachłysnąłem sie władzą :toon:
Opublikowano

ide se odlać ;]

:closed:[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 23:06_________________________________________________śmieszny nie ? :polew:

nie skumałem go :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ja byłem się odlać i też nie skumałem :polew:

Opublikowano

ide se odlać ;]

:closed:[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 23:06_________________________________________________śmieszny nie ? :polew:

nie skumałem go :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew:

Opublikowano
  • Autor

ide se odlać ;]

:closed:[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 23:06_________________________________________________śmieszny nie ? :polew:

nie skumałem go :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

by tylko 2 minuty mi to zajeło :tongue4:
Opublikowano

ide se odlać ;]

:closed:[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 23:06_________________________________________________śmieszny nie ? :polew:

nie skumałem go :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

by tylko 2 minuty mi to zajeło :tongue4:

zamknąłeś wątek? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
:thumbdown:
Opublikowano

dobra ide spać

niestety ktoś w tym gronie musi pracować :gwizdanie:

narta i czołgiem :cool1:

Opublikowano

ide se odlać ;]

:closed:[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 23:06_________________________________________________śmieszny nie ? :polew:

nie skumałem go :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

by tylko 2 minuty mi to zajeło :tongue4:

hehehe ... :mysli::polew:

Opublikowano

dobra ide spać

niestety ktoś w tym gronie musi pracować :gwizdanie:

narta i czołgiem :cool1:

co masz nockę w banku ? :cool1:

Opublikowano

i to zamknięcie wątku też do d*py :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

dobra ide spać

niestety ktoś w tym gronie musi pracować :gwizdanie:

narta i czołgiem :cool1:

huhu żeś zaszalał ... :polew:

:hi:

Opublikowano

kezor gg pilne...

Opublikowano

ja tez spadam trzymta sie do jutra :hi:

Opublikowano

dobra ide spać

niestety ktoś w tym gronie musi pracować :gwizdanie:

narta i czołgiem :cool1:

co masz nockę w banku ? :cool1:

dorabiam w ochronie

Opublikowano

i to zamknięcie wątku też do d*py :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

a to dla Ciebie nie jest cały czas zablokowany ?

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja tez spadam trzymta sie do jutra :hi:

:thumbdown: narka :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.