Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

keżor zacieków od pędzla nie widać :wink4:

spoko , to był żart , że niby nigdy u niego nie byłem , a wcześniej go polecałem :P

przecież moje jest jeszcze okej jeżeli chodzi o blacharke :polew:[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 14:00_________________________________________________

hehe Miszka , to ciesze sie , czyli mówisz że warto do niego fure oddać ? bo sie właśnie zastanawiam nad lakiernikiem :polew: :polew:

hehe ta ty i lakiernik hehe będzie ci szkoda dać kase na takie coś zaraz coś wymyślisz żeby ulepszyć mechanikę :wink4:

każdy by wolał większe turbo niż nowy zderzak :decayed: czy jestem dziwny ? :bag:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nom ja bym był za turbo :kox:

Opublikowano

sory, że zmieniam temat..............ale dopiero teraz widzę, że Rafał zrezygnował z Zimowego :(

Opublikowano
  • Autor

sory, że zmieniam temat..............ale dopiero teraz widzę, że Rafał zrezygnował z Zimowego :(

ej , ale jakto ? przecież miałem być z nimi w pokoju ;([br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 14:05_________________________________________________jest Rafał na Liście ma dole , Bulczas plus Monia, zapłacono za całość :)[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 14:06_________________________________________________Miron , nie siej propagandy :tongue4:
Opublikowano

to co on nick zmienił - był jako Rafał87

Opublikowano

to co on nick zmienił - był jako Rafał87

Miron kasuj te swoje posty ostatnie

Opublikowano
  • Autor

to co on nick zmienił - był jako Rafał87

prawie wszyscy pozmieniali na katowickich , ale on znacznie :wink4:
Opublikowano

sory, że zmieniam temat..............ale dopiero teraz widzę, że Rafał zrezygnował z Zimowego :(

sory, że zmieniam temat..............ale dopiero teraz widzę, że Rafał zrezygnował z Zimowego :(

ej , ale jakto ? przecież miałem być z nimi w pokoju ;([br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 14:05_________________________________________________jest Rafał na Liście ma dole , Bulczas plus Monia, zapłacono za całość :)[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 14:06_________________________________________________Miron , nie siej propagandy :tongue4:

a ja już sobie myślę nie pojechał przezemnie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: ufffffffffffffffffffffff
Opublikowano

to co on nick zmienił - był jako Rafał87

hehe a już stracha narobiłeś :polew:

nom Rafał zmienił nicka :decayed:

Opublikowano

to co on nick zmienił - był jako Rafał87

Miron kasuj te swoje posty ostatnie

:mysli:

Opublikowano

to co on nick zmienił - był jako Rafał87

Miron kasuj te swoje posty ostatnie

:mysli:

idziemy na sg bo nas kraków goni :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

to co on nick zmienił - był jako Rafał87

hehe a już stracha narobiłeś :polew:

nom Rafał zmienił nicka :decayed:

mam stara listę na PW gdzie jest jeszcze jako Rafał :)

Opublikowano

to co on nick zmienił - był jako Rafał87

Miron kasuj te swoje posty ostatnie

:mysli:

idziemy na sg bo nas kraków goni :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

a to idzcie my tutaj doganiamy Radomskie :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Kędzior , mosz jakieś specjalne życzenia co do CD ? bo zaraz będe wypalać :kox:

Opublikowano

Kędzior , mosz jakieś specjalne życzenia co do CD ? bo zaraz będe wypalać :kox:

czambalimbe podstawa :naughty::mysli:

Opublikowano
  • Autor

Kędzior , mosz jakieś specjalne życzenia co do CD ? bo zaraz będe wypalać :kox:

czambalimbe podstawa :naughty::mysli:

no raczej :kox:
Opublikowano

kezor- zapłaciłem już za to coś może w czwartek będzie u mnie :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

weźcie śledzie do chorusa na spot , Mistrz Wolf prosi :decayed:[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 14:26_________________________________________________

kezor- zapłaciłem już za to coś może w czwartek będzie u mnie :kox: :kox: :kox:

k**wa , a na czisy skompi :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.