Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

6ka :notworthy:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kezor- zapłaciłem już za to coś może w czwartek będzie u mnie :kox: :kox: :kox:

a mi to właśnie 3 min temu przyszło ale tylko jedno,

myślałem, że to o połowę mniejsze będzie :kox:

Opublikowano

weźcie śledzie do chorusa na spot , Mistrz Wolf prosi :decayed:[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 14:26_________________________________________________

kezor- zapłaciłem już za to coś może w czwartek będzie u mnie :kox: :kox: :kox:

ku***a , a na czisy skompi :polew:

no ja dziś do maca nie idę :gwizdanie:
Opublikowano

weźcie śledzie do chorusa na spot , Mistrz Wolf prosi :decayed:[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 14:26_________________________________________________

kezor- zapłaciłem już za to coś może w czwartek będzie u mnie :kox: :kox: :kox:

ku***a , a na czisy skompi :polew:

no ja dziś do maca nie idę :gwizdanie:

'

za rok o tej porze może będziesz na zero :tongue4:

Opublikowano

:bry: wszystkim i do widzenia mam nadzieję na spocie! :naughty: :naughty:

P.S. Krolu weź pls swój sprzęt. :hi:

Opublikowano

zabiorę :hi: [br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 14:34_________________________________________________

weźcie śledzie do chorusa na spot , Mistrz Wolf prosi :decayed:[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 14:26_________________________________________________

kezor- zapłaciłem już za to coś może w czwartek będzie u mnie :kox: :kox: :kox:

ku***a , a na czisy skompi :polew:

no ja dziś do maca nie idę :gwizdanie:

'

za rok o tej porze może będziesz na zero :tongue4:

jets cieplo nie musimy do maca chodzić :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

też tak myśle , możemy iść raz KFC :polew:

Opublikowano

w sumie już niedługo i zaczniemy spoty na powietrzu :kox:

Opublikowano

też tak myśle , możemy iść raz KFC :polew:

są tam jabłka /??
Opublikowano
:hi: Są nowe kanapki w maku :tongue4:
Opublikowano

:hi: Są nowe kanapki w maku :tongue4:

e tam kanapki :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

w sumie już niedługo i zaczniemy spoty na powietrzu :kox:

GRYYLLLLLLLLL :decayed:

Rafał niezapomnij radyjko :kox:

Opublikowano

w sumie już niedługo i zaczniemy spoty na powietrzu :kox:

GRYYLLLLLLLLL :decayed:

Rafał niezapomnij radyjko :kox:

Przypomnij mi przed wyjazdem :decayed:

Gryyllll to lubię :good:

Opublikowano

Przypomnij mi przed wyjazdem :decayed:

Gryyllll to lubię :good:

ja też :drunk::beach:[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 15:08_________________________________________________a co jest z Kanarem? dawno się nieodzywał :mysli:

Opublikowano

Przypomnij mi przed wyjazdem :decayed:

Gryyllll to lubię :good:

ja też :drunk::beach:

A tu mrozy mają wrócić :wallbash:[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 15:09_________________________________________________Kanar pewnie w robocie i nie ma dostępu do neta :gwizdanie:
Opublikowano

bo dawno go coś niewidziałem, zaraz jade na wymiane klocków i myju myju :decayed:

Opublikowano

bo dawno go coś niewidziałem, zaraz jade na wymiane klocków i myju myju :decayed:

Hehe a pewnie będzie padać :tongue4: Weź mi etke :naughty:
Opublikowano

bo dawno go coś niewidziałem, zaraz jade na wymiane klocków i myju myju :decayed:

Hehe a pewnie będzie padać :tongue4: Weź mi etke :naughty:

a niech pada hehe ale w środku odrazu wezmę żeby mi posprzątali bo syf jak niewiem

Opublikowano

bo dawno go coś niewidziałem, zaraz jade na wymiane klocków i myju myju :decayed:

daj mi swoje gg mam dil do Ciebie

Opublikowano

bo dawno go coś niewidziałem, zaraz jade na wymiane klocków i myju myju :decayed:

daj mi swoje gg mam dil do Ciebie

wystarczy że wejdziesz w mój profil i będziesz tam miał podane :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.