Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja czekam aż będzie cieplej i montuje 16-stki do przodu :wink4:

0.216ki ? :kox:

To też :kox: Nie mogę nad morze jechać takim wolnym padłem :gwizdanie: A 16" to głośniki mi zostały z poprzedniego auta[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 19:17_________________________________________________ :siema: Geju :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siamasz Miszka :hi: jak tam kuchnie skończona? :wink4:

Opublikowano
  • Autor

oo mam już 3000 postów :decayed:

:blink:

dobra ja spadam na spota :)

Opublikowano

Ja czekam aż będzie cieplej i montuje 16-stki do przodu :wink4:

0.216ki ? :kox:

To też :kox: Nie mogę nad morze jechać takim wolnym padłem :gwizdanie: A 16" to głośniki mi zostały z poprzedniego auta[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 19:17_________________________________________________ :siema: Geju :naughty:

no jebne Ci zaraz

Opublikowano

oo mam już 3000 postów :decayed:

:blink:

dobra ja spadam na spota :)

:wink4:

Opublikowano

kuchnia no comments, koleś od dwóch dni nie odbiera telefonu ode mnie :wallbash:

Opublikowano

oo mam już 3000 postów :decayed:

:blink:

dobra ja spadam na spota :)

Nara spotowicz :wink4:[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 19:21_________________________________________________

kuchnia no comments, koleś od dwóch dni nie odbiera telefonu ode mnie :wallbash:

Ach Ci fachowcy :gwizdanie:
Opublikowano

oo mam już 3000 postów :decayed:

:blink:

dobra ja spadam na spota :)

na EU keżor na EU, nie zasłaniaj się jakimś Audi Śląsk[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 19:22_________________________________________________bulczas na czerwone się przerzuciłeś ?

Opublikowano

oo mam już 3000 postów :decayed:

:blink:

dobra ja spadam na spota :)

na EU keżor na EU, nie zasłaniaj się jakimś Audi Śląsk[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 19:22_________________________________________________bulczas na czerwone się przerzuciłeś ?

Zmiany są wskazane. W tym audi podobają mi się fele :tongue4:
Opublikowano

kuchnia no comments, koleś od dwóch dni nie odbiera telefonu ode mnie :wallbash:

trzeba bylo nam postawić po flaszce to byśmy ci to poskładali jak należy :decayed:

Opublikowano

kuchnia no comments, koleś od dwóch dni nie odbiera telefonu ode mnie :wallbash:

trzeba bylo nam postawić po flaszce to byśmy ci to poskładali jak należy :decayed:

No może nie jak należy ale na pewno by się poskładało :decayed:
Opublikowano

kuchnia no comments, koleś od dwóch dni nie odbiera telefonu ode mnie :wallbash:

trzeba bylo nam postawić po flaszce to byśmy ci to poskładali jak należy :decayed:

No może nie jak należy ale na pewno by się poskładało :decayed:

nom i taniej by wyszło :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie co z tym jutrem?

jutro robimy imprezę zamiast w sobotę... i się ludzie z sg z nami wybiorą - padło na straszny dwór w katowicach

Opublikowano

kuchnia no comments, koleś od dwóch dni nie odbiera telefonu ode mnie :wallbash:

trzeba bylo nam postawić po flaszce to byśmy ci to poskładali jak należy :decayed:

No może nie jak należy ale na pewno by się poskładało :decayed:

nom i taniej by wyszło :gwizdanie:

I ładniej :polew:[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 19:34_________________________________________________

Panowie co z tym jutrem?

jutro robimy imprezę zamiast w sobotę... i się ludzie z sg z nami wybiorą - padło na straszny dwór w katowicach

Trzeba właśnie coś ustalić :gwizdanie:
Opublikowano
:good: dzięki, ale może ten koleś jednak odbierze :polew:[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 19:35_________________________________________________kurna mi bardziej pasi sobota, juro mogę mieć ciężko, robotę zmieniam :gwizdanie:
Opublikowano

:good: dzięki, ale może ten koleś jednak odbierze :polew:[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 19:35_________________________________________________kurna mi bardziej pasi sobota, juro mogę mieć ciężko, robotę zmieniam :gwizdanie:

Na jaką :mysli:
Opublikowano

wiem że Oko też niemoże w piątek z tego co mówił na spocie.

Opublikowano

Mi obojętne kiedy :wink4: Nawet może być niedziela :decayed:

Opublikowano

:good: dzięki, ale może ten koleś jednak odbierze :polew:[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 19:35_________________________________________________kurna mi bardziej pasi sobota, juro mogę mieć ciężko, robotę zmieniam :gwizdanie:

Na jaką :mysli:

nadworny pedał :polew:

Opublikowano

Oho zaczyna się jebanie :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.