Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie lepiej zbroić coś jutro z ludźmi z Gliwic jednego dnia ?? ja niestety na 2 imprezy nie dam rady pójść..

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:good: dzięki, ale może ten koleś jednak odbierze :polew:[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 19:35_________________________________________________kurna mi bardziej pasi sobota, juro mogę mieć ciężko, robotę zmieniam :gwizdanie:

Na jaką :mysli:

nadworny pedał :polew:

drugi ?

Opublikowano

Jest demokracja więc zróbmy głosowanie :kox:

Opublikowano

Królu, nie nalegaj, umawialiście się na sobotę to też tak zróbcie, damy radę :wink4:

najwyżej jutro sami wpadniemy na spiż :good:

Opublikowano

nie lepiej zbroić coś jutro z ludźmi z Gliwic jednego dnia ?? ja niestety na 2 imprezy nie dam rady pójść..

nom ale widzisz Miszce niepasuję i Oku czy Okowi niewiem jak go odmienić :polew:

Opublikowano

Królu, nie nalegaj, umawialiście się na sobotę to też tak zróbcie, damy radę :wink4:

najwyżej jutro sami wpadniemy na spiż :good:

Chociaż raz powiedział coś mądrego :good:
Opublikowano

nie lepiej zbroić coś jutro z ludźmi z Gliwic jednego dnia ?? ja niestety na 2 imprezy nie dam rady pójść..

nom ale widzisz Miszce niepasuję i Oku czy Okowi niewiem jak go odmienić :polew:

OCE

Opublikowano

Królu, nie nalegaj, umawialiście się na sobotę to też tak zróbcie, damy radę :wink4:

najwyżej jutro sami wpadniemy na spiż :good:

no ale chciałem z nimi też iśc.. a nie wyrobie na 2 impry :kwasny: :kwasny:
Opublikowano

Królu, nie nalegaj, umawialiście się na sobotę to też tak zróbcie, damy radę :wink4:

najwyżej jutro sami wpadniemy na spiż :good:

ty pedale jutro w spizu sa ćipendejsi :polew: :polew: :polew: :polew: widać co lubisz :polew: :polew: :polew:

ogólnie od dawna był mówiony termin na 6.03 więc może się go trzymajmy,

a glywice np niemoga w piątek spokojnie się rozjechać do domów i np przyjechać w sobote?

Opublikowano

dlatego pisałem ze idziemy do strasznego dworu... :szukaj: :szukaj:

Opublikowano

dlatego pisałem ze idziemy do strasznego dworu... :szukaj: :szukaj:

nom wiem widziałem ale musiałem dosrać Puckowi to było silniejsze odemnie :polew: :polew:

Opublikowano

Królu, nie nalegaj, umawialiście się na sobotę to też tak zróbcie, damy radę :wink4:

najwyżej jutro sami wpadniemy na spiż :good:

no ale chciałem z nimi też iśc.. a nie wyrobie na 2 impry :kwasny: :kwasny:

olej ICH, a sami zmienią termin na jutro :polew:

Królu, nie nalegaj, umawialiście się na sobotę to też tak zróbcie, damy radę :wink4:

najwyżej jutro sami wpadniemy na spiż :good:

ty pedale jutro w spizu sa ćipendejsi :polew: :polew: :polew: :polew: widać co lubisz :polew: :polew: :polew:

ogólnie od dawna był mówiony termin na 6.03 więc może się go trzymajmy,

a glywice np niemoga w piątek spokojnie się rozjechać do domów i np przyjechać w sobote?

po 1. do samych Gliwic/Knurowa mam kawał drogi + wypad do katowic... nie szczę paliwem

po 2. nie wiem kiedy są ci tańczący geje...myślałem że w sobotę bo tak Ci zależy na tym terminie

po 3. na bank bez Ciebie będzie lepsza impreza...

:decayed:

Opublikowano

Spokój mi tu bo dostaniecie z baniaka ode mnie :decayed:

Opublikowano

po.4 zdupcaj na gliwickie

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

pucek - jak jutro w spiza są chipendejsi - to znaczy ze będzie dużo lasek a mało facetów... można by i tam wbić po ich występach :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Spokój mi tu bo dostaniecie z baniaka ode mnie :decayed:

naucz się składać lego a potem zacznij kozaczyć :laghing2:

Opublikowano

Po 5 trza było założyć gaz a nie zmienić jakieś pipy i tym podobne :polew:

Opublikowano

Po 5 trza było założyć gaz a nie zmienić jakieś pipy i tym podobne :polew:

gaz to wiesz...trza było kupić benzynę i kozaczyć :naughty:

Opublikowano

Po 5 trza było założyć gaz a nie zmienić jakieś pipy i tym podobne :polew:

gaz to wiesz...trza było kupić benzynę i kozaczyć :naughty:

Ja nie kozaczę i wolę jeździć dieslem niż benzyną z gazem :wink4:
Opublikowano

po 1. do samych Gliwic/Knurowa mam kawał drogi + wypad do katowic... nie szczę paliwem

po 2. nie wiem kiedy są ci tańczący geje...myślałem że w sobotę bo tak Ci zależy na tym terminie

po 3. na bank bez Ciebie będzie lepsza impreza...

:decayed:

jak ja cię lubię hehehe :polew: :polew: :polew: :polew:

mi jest obojętne czy piątek czy sobota, ale chodzi mi żeby inni też dali radę się wyrobić więc może poczekamy na wypowiedzi innych i na decyzje prezesa :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.