Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pucek - jak jutro w spiza są chipendejsi - to znaczy ze będzie dużo lasek a mało facetów... można by i tam wbić po ich występach :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

w sumie to mi to jedno, nie jestem jedyny który chce gdzieś wbić więc to opcja do obgadania dla wszystkich zainteresowanych :good:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mi jest obojętne czy piątek czy sobota, ale chodzi mi żeby inni też dali radę się wyrobić więc może poczekamy na wypowiedzi innych i na decyzje prezesa :naughty:

Prezes tez jutro idzie... :decayed:

Opublikowano

mi jest obojętne czy piątek czy sobota, ale chodzi mi żeby inni też dali radę się wyrobić więc może poczekamy na wypowiedzi innych i na decyzje prezesa :naughty:

Prezes tez jutro idzie... :decayed:

prezes jest kasiasty to go stać żeby chodzić codziennie :decayed:

zbierze się więcej osób to trzeba ugadać ten temat

Opublikowano

a gdzie w ogóle ciśniemy, tam gdzie ostatnio czy jakiś balet :naughty:

Opublikowano

a gdzie w ogóle ciśniemy, tam gdzie ostatnio czy jakiś balet :naughty:

Jakieś balety są w planach :kox:
Opublikowano

a gdzie w ogóle ciśniemy, tam gdzie ostatnio czy jakiś balet :naughty:

Ty na balet dla emerytów, a My na balet z 20-sto latkami :>

Opublikowano

a gdzie w ogóle ciśniemy, tam gdzie ostatnio czy jakiś balet :naughty:

no jak dla mnei bezróżnicy, Miszka określ się czy piątek czy sobota[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 20:07_________________________________________________

a gdzie w ogóle ciśniemy, tam gdzie ostatnio czy jakiś balet :naughty:

Jakieś balety są w planach :kox:

ty masz kobietę więc będziesz pilnował stolika :polew::wink4:

Opublikowano

a gdzie w ogóle ciśniemy, tam gdzie ostatnio czy jakiś balet :naughty:

no jak dla mnei bezróżnicy, Miszka określ się czy piątek czy sobota[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 20:07_________________________________________________

a gdzie w ogóle ciśniemy, tam gdzie ostatnio czy jakiś balet :naughty:

Jakieś balety są w planach :kox:

ty masz kobietę więc będziesz pilnował stolika :polew::wink4:

spoko kupicie mi piwko i zostanę pilnować waszych wafli pod kuflami :cool1:

jak dla mnie to raczej sobota ale też nie na 100% mam parę spraw jeszcze w sobotę

Opublikowano

spoko kupicie mi piwko i zostanę pilnować waszych wafli pod kuflami :cool1:

jak dla mnie to raczej sobota ale też nie na 100% mam parę spraw jeszcze w sobotę

chodziło mi o Rafała z tym stolikiem :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

spoko kupicie mi piwko i zostanę pilnować waszych wafli pod kuflami :cool1:

jak dla mnie to raczej sobota ale też nie na 100% mam parę spraw jeszcze w sobotę

chodziło mi o Rafała z tym stolikiem :gwizdanie: :wink4:

:wallbash:

to posiedzę z nim :good:

Opublikowano

to posiedzę z nim :good:

będziesz zbierał energię jak ostatnio Keżor? :polew:

Opublikowano

to posiedzę z nim :good:

będziesz zbierał energię jak ostatnio Keżor? :polew:

czyli mam przyjebać gwoździa ? :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

spoko kupicie mi piwko i zostanę pilnować waszych wafli pod kuflami :cool1:

jak dla mnie to raczej sobota ale też nie na 100% mam parę spraw jeszcze w sobotę

chodziło mi o Rafała z tym stolikiem :gwizdanie: :wink4:

A co że mam niby dziewczynę to nie mogę się bawić :thumbdown: Ja wychodzę z innego założenia :decayed:
Opublikowano

A co że mam niby dziewczynę to nie mogę się bawić :thumbdown: Ja wychodzę z innego założenia :decayed:

i podoba mi się twoję założenie :naughty:

czyli mam przyjebać gwoździa ? :polew: :polew: :polew: :polew:

no nie tak dosłownie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ale się zasiedziałem na naszej klasie :polew: Ale oglądam koleżanki z klasy i wspominam czasy wagarów oraz gier na pocałuki :decayed:

Opublikowano

Ale się zasiedziałem na naszej klasie :polew: Ale oglądam koleżanki z klasy i wspominam czasy wagarów oraz gier na pocałuki :decayed:

:naughty: jak trafisz na jaką fajną możesz pokazać :gwizdanie:

Opublikowano

Mam nadzieję że moja nie czyta forum. Pokażę Ci moją byłą :naughty:http://nasza-klasa.pl/profile/7768110

A to moja przyjaciółka http://nasza-klasa.pl/profile/7565309

bzykałeś którąś z nich? :gwizdanie:

tylko palcem :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

siema zboki :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.