Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jebaj :decayed:

czekam :)

masz szczęście że niestać mnie na benzynę do mojej fury bo bym tam do ciebie pojechał[br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 17:20_________________________________________________

ja mam nadzieje, że w bukownie pokażemy reszcie jak bawi się husaria ze śląska :naughty:

husaria fajnie brzmi :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Max, nie rzucaj się bo załatwię że będziesz robił za konia na tym kuligu :gwizdanie:

ma być z klasą i tak że każdy kto zobaczy kogoś z "naszych" zrozumie skąd jesteśmy :decayed:

Stanley, co masz na myśli? ilość wypitych flaszek czy zabawa na poziomie i z głową? :naughty:

Opublikowano

a miszka ta c*paa się pojawiła nachwilę i ani meeeeeeeeee ani beeeeeeeeeee ani sp***dalać dziady co to k**wa ma być

chyba zaraz mu pojade

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ma być z klasą i tak że każdy kto zobaczy kogoś z "naszych" zrozumie skąd jesteśmy :decayed:

jak najebany w K.O to znaczy że nasz :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Max, nie rzucaj się bo załatwię że będziesz robił za konia na tym kuligu :gwizdanie:

ma być z klasą i tak że każdy kto zobaczy kogoś z "naszych" zrozumie skąd jesteśmy :decayed:

Stanley, co masz na myśli? ilość wypitych flaszek czy zabawa na poziomie i z głową? :naughty:

ja już jestem za stary żeby pic bez głowy, potrafię powiedzieć sobie dość :decayed:

Opublikowano

Akjam dzwonił może da radę dzisiaj przybyć :kox:

Opublikowano

Akjam dzwonił może da radę dzisiaj przybyć :kox:

wpadnie na chwile po drodze praca-> dom-> praca

:polew:[br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 17:27_________________________________________________nie wiem czy o godz 20 nie będzie ciężko z miejscami w garażu :gwizdanie:

Opublikowano

Max, nie rzucaj się bo załatwię że będziesz robił za konia na tym kuligu :gwizdanie:

ma być z klasą i tak że każdy kto zobaczy kogoś z "naszych" zrozumie skąd jesteśmy :decayed:

Stanley, co masz na myśli? ilość wypitych flaszek czy zabawa na poziomie i z głową? :naughty:

ja już jestem za stary żeby pic bez głowy, potrafię powiedzieć sobie dość :decayed:

...

chyba z głową w klopie

:polew: :polew:

Opublikowano

Rafał dlaczego jedziesz autem? :disgust:

ja nawet niewiem gdzie ten garaż jest :polew:

Opublikowano

a miszka ta pipka się pojawiła nachwilę i ani meeeeeeeeee ani beeeeeeeeeee ani sp***dalać dziady co to ku***a ma być

chyba zaraz mu pojade

:polew: :polew: :polew:

no to jedziesz

Opublikowano

to jak się umawiamy???

Opublikowano

to kto ma być w końcu bo już nie wiem

Opublikowano

ja już jestem za stary żeby pic bez głowy, potrafię powiedzieć sobie dość :decayed:

...

chyba z głową w klopie

:polew: :polew:

hehe no widzę dobry klimat już mamy hehe :naughty:

Opublikowano

a miszka ta pipka się pojawiła nachwilę i ani meeeeeeeeee ani beeeeeeeeeee ani sp***dalać dziady co to ku***a ma być

chyba zaraz mu pojade

:polew: :polew: :polew:

Miszka jak chcesz mogę podjechać po Ciebie :gwizdanie:

no to jedziesz

[br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 17:31_________________________________________________

Rafał dlaczego jedziesz autem? :disgust:

ja nawet niewiem gdzie ten garaż jest :polew:

Koło centrum :gwizdanie: Jakoś nie chce mi się pić :mysli:
Opublikowano

a miszka ta pipka się pojawiła nachwilę i ani meeeeeeeeee ani beeeeeeeeeee ani sp***dalać dziady co to ku***a ma być

chyba zaraz mu pojade

:polew: :polew: :polew:

no to jedziesz

wpadasz na bibe pipko ???

Opublikowano

Koło centrum :gwizdanie: Jakoś nie chce mi się pić :mysli:

ta no mi też się niechę pić a jak już dostanę browar w łapę to wiesz... :gwizdanie: przemyśl to jeszcze Rafał :cool1:

nom a jak nie to bym się z tobą zabrał?

Opublikowano

garaż jest zaraz obok spiża

Opublikowano

Jak pojadę sam to jadę autem, jak z żandarmem to jadę busem :decayed:[br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 17:34_________________________________________________YYyy pomyliło mi się to miało być na odwrót :polew: :polew:

Opublikowano

Jak pojadę sam to jadę autem, jak z żandarmem to jadę busem :decayed:

to bierz żandarma :naughty::decayed:

Opublikowano

garaż jest zaraz obok spiża

:gwizdanie:

a prezes przyszedł zj***ł wszystkich i poszedł :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.