Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

i1d5i.jpg

k**wa , jakie piękne auto bez rys i wgniotów i z czarnym dachem ;( ;(
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

polowałem na tą felgę ale wpadły te co mam, może na przyszły sezon :gwizdanie:

i1d5i.jpg

jak dla mnie prosto i fajnie :)

Daje 2tys które chcę przeznaczyć na felgi i chcę żeby moja wyglądała tak jak na zdjęciu :polew: :polew:
Opublikowano

wiadomo że z poliftem jest dużo mniej roboty i nie trzeba żadnych zderzaków z S4, wystarcza gleba i dobre koło, już jest fajnie :)

Opublikowano

Ciekawe który z nas pierwszy zrobi czarny dach :tongue4:

Opublikowano

Ciekawe który z nas pierwszy zrobi czarny dach :tongue4:

na pewno nie ja :polew:

do sreberka to aż się prosi o czarny :kox:

ciagle żałuje że nie mam srebrnego auta :)

Opublikowano

Nie no za dużo tych srebrnych aut już jest :tongue4: A tak mi się nie podobał ten kolor :naughty:

Opublikowano

Nie no za dużo tych srebrnych aut już jest :tongue4: A tak mi się nie podobał ten kolor :naughty:

dobra, jak chcesz gadać to na gg bo nabijam Wam posty :gwizdanie:

a najlepiej to będzie jak pójdę spać :>

i też tak zrobię :)

:hi:

Opublikowano

Nie no za dużo tych srebrnych aut już jest :tongue4: A tak mi się nie podobał ten kolor :naughty:

dobra, jak chcesz gadać to na gg bo nabijam Wam posty :gwizdanie:

a najlepiej to będzie jak pójdę spać :>

i też tak zrobię :)

:hi:

A tam 10 postów w tą czy w tamtą :tongue4: To narazie :hi:

To ja też spadam :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi:

Opublikowano

:hi:

:hi:

:hi:

Opublikowano

:hi:

najlepszego jedynej chyba kobiecie na slaskich :kwiatek:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

:hi: nie lubie poniedziałków , musiałem wcześnie wstać o 11tej :wallbash: no i nie ma w poniedziałki żadnych imprez ;(

no nic , ide poćwiczyć z bratem :silacz::bokser:

Opublikowano

Keżor załatw mi te śledzie do tego horusa ja sobie po nie podskocze !

Opublikowano
:hi: Ja też nie lubię poniedziałków ;( Trzeba iść do pracy :gwizdanie:
Opublikowano

poniedziałek jak poniedziałek, ostatni w starej pracy :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Kędziorrrrrrrr , musisz mi dograć ten wałek na płyte :slina: :slina: :slina: :slina:

let's go motherfucker :banan: :banan: :banan: :banan: :banan1: :banan1: :banan1:

Opublikowano

witam :hi:

niektórych mogę zdziwić ale byłem w pracy :confused4: jestem ostro wyj*bany :disgust:

ahh trzeba pomyśleć nad jakimś urlopem :polew:

kurde żeście wczoraj naspamowali i to o dziwo o motoryzacji :przebiegly:[br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 15:25_________________________________________________

Kędziorrrrrrrr , musisz mi dograć ten wałek na płyte :slina: :slina: :slina: :slina:

let's go motherfucker :banan: :banan: :banan: :banan: :banan1: :banan1: :banan1:

hehe :polew: ok :wink4:

Opublikowano
:hi: Jak tam się pracowało :naughty:
Opublikowano
  • Autor

w czekoladzie ten wałek poleciał ostatnio , tak mi sie wkręcił że hej , normalnie

Let's go ... :banan::dance:

[br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 17:24_________________________________________________Kędzior :naughty:http://sciagaj.org/6funyr/hm-morseton-mp3/ :dance2:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.