Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Keżor - jak to w poniedziałki nie ma imprez ??? - dziś jest w czekoladzie z okazji dnia kobiet :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Keżor - jak to w poniedziałki nie ma imprez ??? - dziś jest w czekoladzie z okazji dnia kobiet :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

przekonałeś mnie :polew: nie no w tym tygodniu trzeba sie ograniczyć , góra dwie imprezy :decayed:
Opublikowano

:hi: Jak tam się pracowało :naughty:

super... od razu jak wstałem rano to pierwsze co to mówie urliop by się przydał :decayed:

Opublikowano

Keżor - jak to w poniedziałki nie ma imprez ??? - dziś jest w czekoladzie z okazji dnia kobiet :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

przekonałeś mnie :polew: nie no w tym tygodniu trzeba sie ograniczyć , góra dwie imprezy :decayed:

no to luz dziś i sroda, w weekend nie imprezujemy :gwizdanie:
Opublikowano

imprezowicze za robotę byście się chycicli

Opublikowano

Ja muszę do jutra złożyć pracę mgr w dziekanacie, a jedna pipa nie zaliczyła mi dziś egzaminu :disgust:

Jutro znowu do niej idę :sick3:

Opublikowano

No tak to jest z tymi je*anymi doktorkami :kwasny:

Opublikowano

panowie po co chodzic i wyrywac do jakies czekolady czy spiżu :gwizdanie:

http://demotywatory.pl/1164587/SLASK

Opublikowano

znam to stary kawałek :gwizdanie: :wink4: nagram ci

Opublikowano

eeeeeeeee nie mam pytań - te uszkodzone ledy z połamanym jednym uchwytem za 900 zł juz się sprzedały :shocked:

Opublikowano

eeeeeeeee nie mam pytań - te uszkodzone ledy z połamanym jednym uchwytem za 900 zł juz się sprzedały :shocked:

za 899 :naughty:

Opublikowano

Siema Patrikos :hi:

panowie po co chodzic i wyrywac do jakies czekolady czy spiżu :gwizdanie:

http://demotywatory.pl/1164587/SLASK

padłem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

eeeeeeeee nie mam pytań - te uszkodzone ledy z połamanym jednym uchwytem za 900 zł juz się sprzedały :shocked:

za 899 :naughty:

no.. jutro wystawiam moje ;( ;( ;( ;(
Opublikowano

eeeeeeeee nie mam pytań - te uszkodzone ledy z połamanym jednym uchwytem za 900 zł juz się sprzedały :shocked:

za 899 :naughty:

no.. jutro wystawiam moje ;( ;( ;( ;(

czyli jednak kasa a nie lans :tongue4:

Opublikowano

eeeeeeeee nie mam pytań - te uszkodzone ledy z połamanym jednym uchwytem za 900 zł juz się sprzedały :shocked:

za 899 :naughty:

no.. jutro wystawiam moje ;( ;( ;( ;(

czyli jednak kasa a nie lans :tongue4:

boje sie, że rano ich nie będzie a na ofertę wynajęcia garażu - 0 odpowiedzi..
Opublikowano

też szukam garażu :wink4:

1267995710_by_Deimoon_500.jpg

Opublikowano

a ja mam garaż, no w zasadzie miejsce parkingowe pod chatą :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

a ja mam garaż, no w zasadzie miejsce parkingowe pod chatą :gwizdanie:

ja też :tongue4:
Opublikowano

a ja mam garaż, no w zasadzie miejsce parkingowe pod chatą :gwizdanie:

hehe no jak się mieszka w willi no to się niedziwię :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.