Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja oddałem moją do mechanika :good: hamulce trza doprowadzić do porządku bo pedał zostaje w podłodze a w piątek trasa do WuWuA się szykuje :kox:[br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 20:29_________________________________________________

hej ludziska ! :>

hej kosmito :cool1:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie jest lajtowo tylko cała klapa tylna lata :tongue4: Jak się zrobi cieplej muszę wygłuszyć bagażnik i drzwi :gwizdanie:

:evil: :evil: :evil:

Siema Baq :hi:

Opublikowano

ja oddałem moją do mechanika :good: hamulce trza doprowadzić do porządku bo pedał zostaje w podłodze a w piątek trasa do WuWuA się szykuje :kox:

Nie łaska samemu odpowietrzyć hamulce :thumbdown::decayed:
Opublikowano

ja oddałem moją do mechanika :good: hamulce trza doprowadzić do porządku bo pedał zostaje w podłodze a w piątek trasa do WuWuA się szykuje :kox:[br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 20:29_________________________________________________

hej ludziska ! :>

hej kosmito :cool1:

Jaki kosmito? :shocked::decayed: Czyżbym o czymś nie wiedział? :polew:

Opublikowano

ja oddałem moją do mechanika :good: hamulce trza doprowadzić do porządku bo pedał zostaje w podłodze a w piątek trasa do WuWuA się szykuje :kox:[br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 20:29_________________________________________________

hej ludziska ! :>

hej kosmito :cool1:

Jaki kosmito? :shocked::decayed: Czyżbym o czymś nie wiedział? :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

baq dla jaj to było, jacy wszyscy poważni :gwizdanie:

Opublikowano

Keżor jak tam pakowanie ci idzie? :kox:

baq dla jaj to było, jacy wszyscy poważni :gwizdanie:

ja niejestem poważny :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

baq dla jaj to było, jacy wszyscy poważni :gwizdanie:

ja niejestem poważny :polew: :polew: :polew:

Ty jesteś bardzo niepoważny :polew:

Opublikowano

Ty jesteś bardzo niepoważny :polew:

hehe niewiem dlaczego tak uważasz :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

To chyba przez ten taniec :decayed:

Opublikowano

To chyba przez ten taniec :decayed:

tylko który bo pokazałem kilka stylów tańca :polew:

Opublikowano

baq dla jaj to było, jacy wszyscy poważni :gwizdanie:

Spoko, luzik. Tylko dlaczemu akurat kosmito? :polew: hahaha

Opublikowano
  • Autor

no Rafał jakbyś te Avuski dopadł to był by :piroman:

Baqu masz w tym tygodniu jakiś dzień wolniejszy ? to może bym zajechał ? a najlepiej w sobote :wink4:

Opublikowano

To chyba przez ten taniec :decayed:

tylko który bo pokazałem kilka stylów tańca :polew:

Chyba każdy po trochu :naughty:
Opublikowano
  • Autor

Keżor jak tam pakowanie ci idzie? :kox:

no musze dziś popakować jeszcze , bo sprzedałem lampki te czarne i musze jutro wysłać :decayed:
Opublikowano

no Rafał jakbyś te Avuski dopadł to był by :piroman:

Baqu masz w tym tygodniu jakiś dzień wolniejszy ? to może bym zajechał ? a najlepiej w sobote :wink4:

Możemy się wstępnie na sobotę umówić. Postaram się ustawić pod Ciebie. :zyzol:

Opublikowano

no Rafał jakbyś te Avuski dopadł to był by :piroman:

Baqu masz w tym tygodniu jakiś dzień wolniejszy ? to może bym zajechał ? a najlepiej w sobote :wink4:

:mysli: Jak je zobaczyłem na żywo to mi się spodobały właśnie :gwizdanie: Chociaż i tak nic nie przbije felg o alfy :polew:
Opublikowano

To chyba przez ten taniec :decayed:

tylko który bo pokazałem kilka stylów tańca :polew:

Chyba każdy po trochu :naughty:

i weź tu się wyluzuj... następnym razem siedzę na d*pie :kwasny:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wszystko pozytywnie Kędzior :polew:

Opublikowano

Wszystko pozytywnie Kędzior :polew:

ta podłamałeś moje umiejętności teraz i niewiem czy już kiedyś zatańczę :confused4: a miałem iść do YouCanDance :disgust:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 20:51_________________________________________________

Keżor jak tam pakowanie ci idzie? :kox:

no musze dziś popakować jeszcze , bo sprzedałem lampki te czarne i musze jutro wysłać :decayed:

muhehehee :silacz::thumbup:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.