Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak nigdy nie oglądałem you can dance to chyba bym zaczął :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wszystko pozytywnie Kędzior :polew:

a miałem iść do YouCanDance :disgust:

:lol1: :lol1: :lol1:

Opublikowano
  • Autor

JUST REMEMBER! THE TECHNOVIKING DOESN'T DANCE TO THE MUSIC! THE MUSIC DANCES TO THE TECHNOVIKING!

:polew:
Opublikowano

techno viking wymiata :good:

Opublikowano

Dobra spadam powoli do roboty narazie :hi:

Opublikowano
  • Autor

techno viking wymiata :good:

Ty jego czy on Ciebie uczył kroków ? :dance2:
Opublikowano

techno viking wymiata :good:

Ty jego czy on Ciebie uczył kroków ? :dance2:

:polew:
Opublikowano

techno viking wymiata :good:

Ty jego czy on Ciebie uczył kroków ? :dance2:

spotkaliśmy się kiedyś na lovparade i dałem mu pare lekcji :wink4:

no fajnie człowiek trochę potaniał i już każdy ze mnie targa :thumbdown: ;(

Keżor ten kawałek z vikinga też ci wrzucić na płytkę? :tongue4:

trzym się Rafał :hi:[br]Dopisany: 08 Marzec 2010' date=' 21:05[/size']_________________________________________________tego też uczyłem :polew:

Opublikowano

Kezor a wiadomo coś ws szkła ? :embarrassed: :embarrassed: ;( ;( :beksa: :beksa: :sorry: :sorry: :wstydliwy: :wstydliwy:

Opublikowano
  • Autor

Kezor a wiadomo coś ws szkła ? :embarrassed: :embarrassed: ;( ;( :beksa: :beksa: :sorry: :sorry: :wstydliwy: :wstydliwy:

no zapomniałem , trzeba sie do MArka uśmiechnąć :wink4:

Kędzior , z vikinga nie musisz mi nagrywać wałka, ale zaraz poszukam i jest jeszcze taki jeden za***isty tancerz na yutube :polew:

Opublikowano

Kezor a wiadomo coś ws szkła ? :embarrassed: :embarrassed: ;( ;( :beksa: :beksa: :sorry: :sorry: :wstydliwy: :wstydliwy:

no zapomniałem , trzeba sie do MArka uśmiechnąć :wink4:

Kędzior , z vikinga nie musisz mi nagrywać wałka, ale zaraz poszukam i jest jeszcze taki jeden za***isty tancerz na yutube :polew:

uśmiechnij się proszę, ja go nie znam :embarrassed:
Opublikowano

Kezor a wiadomo coś ws szkła ? :embarrassed: :embarrassed: ;( ;( :beksa: :beksa: :sorry: :sorry: :wstydliwy: :wstydliwy:

no zapomniałem , trzeba sie do MArka uśmiechnąć :wink4:

Kędzior , z vikinga nie musisz mi nagrywać wałka, ale zaraz poszukam i jest jeszcze taki jeden za***isty tancerz na yutube :polew:

uśmiechnij się proszę, ja go nie znam :embarrassed:

wszędzie tajemnice :gwizdanie:

Opublikowano

jakie tajemnice... nowe szkła do moich reflektorów...

Opublikowano

jakie tajemnice... nowe szkła do moich reflektorów...

ja pamiętam na allegro 50zł chyba dałem za szkło do reflektorka

Opublikowano

jakie tajemnice... nowe szkła do moich reflektorów...

ja pamiętam na allegro 50zł chyba dałem za szkło do reflektorka

do zespolonego??? [br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 21:26_________________________________________________ja nie znalazłem nic takiego, moze zle szukałem ...
Opublikowano
  • Autor

nie chce mi sie szukać , a nie pamiętam jak to sie nazywało . koleś był chyba na tabletach jakiś i sobie tak za***iście tańcował , gwizdał i wyklepywał rytm na nogach :polew: :polew:

nie nie byłeś Kędzior podobny do niego , po prostu chciałem to wrzucić dla pośmiania sie :wink4:

Opublikowano

zespolone? przecież ty masz te dzielone? chyba że wziąłeś te od Stanleya?[br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 21:29_________________________________________________

nie chce mi sie szukać , a nie pamiętam jak to sie nazywało . koleś był chyba na tabletach jakiś i sobie tak za***iście tańcował , gwizdał i wyklepywał rytm na nogach :polew: :polew:

nie nie byłeś Kędzior podobny do niego , po prostu chciałem to wrzucić dla pośmiania sie :wink4:

spoko luz :wink4::polew: :polew: :polew: nie kojarzę takiego filmiku

ale znam taki:

[br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 21:33_________________________________________________zawijam spać narka :hi:
Opublikowano

Kędzior już śpi? Szybki chłopak, no ale laba się skończyła :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

z wieczora widzę ostro było w sobote do odcięcia w niektóchych przypadkach :wink4:

Opublikowano

:hi:

z wieczora widzę ostro było w sobote do odcięcia w niektóchych przypadkach :wink4:

trzymaliśmy fason :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.