Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

krolu ostro namieszał z tymi pokojami... :decayed:

nooo , ciesz sie , że jesteś ze Stanleyem :decayed:
Opublikowano

krolu ostro namieszał z tymi pokojami... :decayed:

nooo , ciesz sie , że jesteś ze Stanleyem :decayed:

:polew: :polew: :polew:

ale drugie piętro? kto tam się wczołga... :kwasny:

Opublikowano

krolu ostro namieszał z tymi pokojami... :decayed:

nooo , ciesz sie , że jesteś ze Stanleyem :decayed:

chociaż moglibyśmy cię przygarnąć do nas :gwizdanie: :polew:

ja to w pokoju to tylko będę na chwile :decayed: przyjde pierdo*ne ładowarkę do tel i heja w długą :evil:

Opublikowano
  • Autor

Kędzior , nagrałeś CDka ? :slina: bo ja już nie moge żyć bez riverside motherfucker :seksiasty::punk:

Opublikowano

ale drugie piętro? kto tam się wczołga... :kwasny:

wezmiemy linki będziemy się wciągać przez balkon, o ile jakiś będziemy mieli :polew:

Opublikowano

ale drugie piętro? kto tam się wczołga... :kwasny:

wezmiemy linki będziemy się wciągać przez balkon, o ile jakiś będziemy mieli :polew:

o ile będziecie w stanie :tongue4:

Opublikowano

Kędzior , nagrałeś CDka ? :slina: bo ja już nie moge żyć bez riverside motherfucker :seksiasty::punk:

zaraz ponagrywam płytki, a Diman będzie dzisiaj? bo niewiem czy jemu też nagrywać :naughty:

Opublikowano
  • Autor

drugie piętro , ale są cztery , także źle nie ma :decayed:

Opublikowano

Rafał, jak je kupisz bo będziesz mega pozer :>

i koniec z koleżeństwem :naughty:

Opublikowano

Kędzior, olej balkon...

kombinuj jak sie wbić do pokoju 41A

:kox:

Opublikowano

ale drugie piętro? kto tam się wczołga... :kwasny:

wezmiemy linki będziemy się wciągać przez balkon, o ile jakiś będziemy mieli :polew:

o ile będziecie w stanie :tongue4:

a niby czemu mamy niebyć w stanie? :mysli:

drugie piętro , ale są cztery , także źle nie ma :decayed:

jak będziemy skakać z 2 piętra to mniejsze szanse że sobię coś połamiemy :gwizdanie:

Opublikowano

Rafał, jak je kupisz bo będziesz mega pozer :>

i koniec z koleżeństwem :naughty:

Zawsze ktoś mnie przygarnie :polew: :polew:[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 17:16_________________________________________________Z tymi pokojmi to ładny zamęt :gwizdanie:
Opublikowano

Rafał, jak je kupisz bo będziesz mega pozer :>

i koniec z koleżeństwem :naughty:

Zawsze ktoś mnie przygarnie :polew: :polew:[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 17:16_________________________________________________Z tymi pokojmi to ładny zamęt :gwizdanie:

don't worry... i tak pewnie nikt nie będzie spał w swoim :tongue4:

Opublikowano

Kędzior, olej balkon...

kombinuj jak sie wbić do pokoju 41A

:kox:

ta lepiej niech ona kombinuję jak mnie znajść :polew:

Opublikowano

No to wiem :decayed:

Opublikowano

Kędzior, olej balkon...

kombinuj jak sie wbić do pokoju 41A

:kox:

ta lepiej niech ona kombinuję jak mnie znajść :polew:

tak, tak, pewnie będzie szukać... :gwizdanie:

może rozrysuj jej mapkę ? :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Rafał, jak je kupisz bo będziesz mega pozer :>

i koniec z koleżeństwem :naughty:

Zawsze ktoś mnie przygarnie :polew: :polew:[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 17:16_________________________________________________Z tymi pokojmi to ładny zamęt :gwizdanie:

don't worry... i tak pewnie nikt nie będzie spał w swoim :tongue4:

:blink:

czyli, że co?

ja w 41A ?

Opublikowano

:hi:

:hi: główny prowokator zamieszania pokojowego :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.