Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja Wam powiem jedno... II piętro będzie rządzić :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

" Cycata spocona mulatka" :polew: :polew: :polew:

:hi:

:hi: główny prowokator zamieszania pokojowego :gwizdanie:

ja nic nie mieszałem, powiedziałem tylko kto będzie z kim [br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 17:24_________________________________________________a że coś się zmieniło stąd te przetasowanie, ja tez miałem być w inny trochę :gwizdanie:

Opublikowano

" Cycata spocona mulatka" :polew: :polew: :polew:

:hi:

:hi: główny prowokator zamieszania pokojowego :gwizdanie:

ja nic nie mieszałem, powiedziałem tylko kto będzie z kim

no dokładnie... i nic sie nie zgadza :kox:

Opublikowano

" Cycata spocona mulatka" :polew: :polew: :polew:

:hi:

:hi: główny prowokator zamieszania pokojowego :gwizdanie:

ja nic nie mieszałem, powiedziałem tylko kto będzie z kim

to z kim ja jestem? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

ja Wam powiem jedno... II piętro będzie rządzić :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

jak nie jak tak :yeah:
Opublikowano

" Cycata spocona mulatka" :polew: :polew: :polew:

:hi:

:hi: główny prowokator zamieszania pokojowego :gwizdanie:

ja nic nie mieszałem, powiedziałem tylko kto będzie z kim

to z kim ja jestem? :mysli:

a ty w ogóle jedziesz? :shocked: :shocked: :shocked:
Opublikowano

" Cycata spocona mulatka" :polew: :polew: :polew:

:hi:

:hi: główny prowokator zamieszania pokojowego :gwizdanie:

ja nic nie mieszałem, powiedziałem tylko kto będzie z kim

to z kim ja jestem? :mysli:

tego nie wie nikt... :gwizdanie:

Opublikowano

Adrenalina - wpadasz jutro z nami do czeko ? :kox: :kox:

Opublikowano

" Cycata spocona mulatka" :polew: :polew: :polew:

:hi:

:hi: główny prowokator zamieszania pokojowego :gwizdanie:

ja nic nie mieszałem, powiedziałem tylko kto będzie z kim

to z kim ja jestem? :mysli:

a ty w ogóle jedziesz? :shocked: :shocked: :shocked:

no ja oddaje swoją A4 do ASO na zderzak i biorę zastępczą A4 B8 :rolleyes:[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 17:28_________________________________________________

Adrenalina - wpadasz jutro z nami do czeko ? :kox: :kox:

nie ? :gwizdanie:

Opublikowano

Adrenalina - wpadasz jutro z nami do czeko ? :kox: :kox:

jak przyjdziecie - ja już tam będę ! :polew:

Opublikowano

Adrenalina - wpadasz jutro z nami do czeko ? :kox: :kox:

nie ? :gwizdanie:

why ? ;(

Opublikowano

to z kim ja jestem? :mysli:

jak będziesz miał wódzie to cię przygarniemy z Keżorem :decayed:

Opublikowano

Adrenalina - wpadasz jutro z nami do czeko ? :kox: :kox:

jak przyjdziecie - ja już tam będę ! :polew:

:nabijasie:

prędzej ja kupie 18" Avusy :tongue4:

Opublikowano

to z kim ja jestem? :mysli:

jak będziesz miał wódzie to cię przygarniemy z Keżorem :decayed:

nie będzie miał... już ja sie o to postaram :tongue4:

Opublikowano

to z kim ja jestem? :mysli:

jak będziesz miał wódzie to cię przygarniemy z Keżorem :decayed:

nie będzie miał... już ja sie o to postaram :tongue4:

ja już jedną partię posłałem DHLem :tongue4:

co by nie być za ciężkim na trasie :gwizdanie:

Opublikowano

to z kim ja jestem? :mysli:

jak będziesz miał wódzie to cię przygarniemy z Keżorem :decayed:

alkoholicy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

to z kim ja jestem? :mysli:

jak będziesz miał wódzie to cię przygarniemy z Keżorem :decayed:

alkoholicy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

właśnie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

to z kim ja jestem? :mysli:

jak będziesz miał wódzie to cię przygarniemy z Keżorem :decayed:

alkoholicy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

właśnie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

właśnie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

to z kim ja jestem? :mysli:

jak będziesz miał wódzie to cię przygarniemy z Keżorem :decayed:

alkoholicy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

właśnie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

właśnie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

ja biore tylko reedsy :decayed:
Opublikowano

to z kim ja jestem? :mysli:

jak będziesz miał wódzie to cię przygarniemy z Keżorem :decayed:

nie będzie miał... już ja sie o to postaram :tongue4:

jak niebędzie miał to i tak go przygarniemy :evil:

to z kim ja jestem? :mysli:

jak będziesz miał wódzie to cię przygarniemy z Keżorem :decayed:

alkoholicy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

tiaaa

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.