Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ok 11 stron - nie czytam

chyba zartujesz :cool1:

to ja zawsze nadrabiam......

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jutro jej się spodobają :polew:

:doh1: za jakie grzechy???

Opublikowano

ok 11 stron - nie czytam

chyba zartujesz :cool1:

to ja zawsze nadrabiam......

nie wyrabiam już :decayed:

ok 11 stron - nie czytam

Trzeba było przyjść wcześniej miałbyś mniej :tongue4:

wcześniej się nie dało -spot był
Opublikowano

Gdyby nie praca pewnie też bym pojechał na spota :gwizdanie:

Opublikowano

jutro jej się spodobają :polew:

:doh1: za jakie grzechy???

za nasze żebrooo :polew: :polew:

Opublikowano

jutro jej się spodobają :polew:

:doh1: za jakie grzechy???

za nasze żebrooo :polew: :polew:

Ty sie lepiej jeszcze zastanów czy chesz w tym maczać paluchy???? :gwizdanie:

Opublikowano

jutro jej się spodobają :polew:

:doh1: za jakie grzechy???

za nasze żebrooo :polew: :polew:

Ty sie lepiej jeszcze zastanów czy chesz w tym maczać paluchy???? :gwizdanie:

co ja poradzę jak ja lubię maczać :naughty:

Opublikowano

napalił się jak szczerbaty na suchary.... i jak tu przegadać? :rolleyes:

Opublikowano

napalił się jak szczerbaty na suchary.... i jak tu przegadać? :rolleyes:

nieprzegadasz :gwizdanie:

Opublikowano
nie wyrabiam już

ja zawsze pierwsze 2 godziny nadrabiam tutaj, gliwickie, battalion, dzial felgi ale najkrocej mam w TOP 3 :>

Opublikowano
nie wyrabiam już

ja zawsze pierwsze 2 godziny nadrabiam tutaj, gliwickie, battalion, dzial felgi ale najkrocej mam w TOP 3 :>

niby najmniej nadrabiania na top3, a najwięcej czasu tam spędzasz... :gwizdanie:

jak to jest?

Opublikowano

niby najmniej nadrabiania na top3, a najwięcej czasu tam spędzasz... :gwizdanie:

jak to jest?

kobieta tego nie zrozumie :gwizdanie:

:polew::wink4:

Opublikowano
nie wyrabiam już

ja zawsze pierwsze 2 godziny nadrabiam tutaj, gliwickie, battalion, dzial felgi ale najkrocej mam w TOP 3 :>

niby najmniej nadrabiania na top3, a najwięcej czasu tam spędzasz... :gwizdanie:

jak to jest?

yyyyyy no bo............ yyyyyyy marzy mi sie zostac moderatorem tego tematu :gwizdanie:

Opublikowano
nie wyrabiam już

ja zawsze pierwsze 2 godziny nadrabiam tutaj, gliwickie, battalion, dzial felgi ale najkrocej mam w TOP 3 :>

niby najmniej nadrabiania na top3, a najwięcej czasu tam spędzasz... :gwizdanie:

jak to jest?

yyyyyy no bo............ yyyyyyy marzy mi sie zostac moderatorem tego tematu :gwizdanie:

biorąc pod uwage aktywnośc i liczbe postów już dawno powinieneś nim zostać :tongue4:

Opublikowano

biorąc pod uwage aktywnośc i liczbe postów już dawno powinieneś nim zostać :tongue4:

do tego twoje avatary i jest wypass :good:

Opublikowano

biorąc pod uwage aktywnośc i liczbe postów już dawno powinieneś nim zostać :tongue4:

do tego twoje avatary i jest wypass :good:

a ty może poszedłbyś już spać...?

jak masz jutro dla mnie fele wybierać, to przynajmniej dopilnuj żeby były nienaganne ! :decayed:

dobrej nocki chłopacy :wink4:

Opublikowano

a ty może poszedłbyś już spać...?

jak masz jutro dla mnie fele wybierać, to przynajmniej dopilnuj żeby były nienaganne ! :decayed:

dobrej nocki chłopacy :wink4:

hehe spoko właśnie sobie popijam :naughty: mleko :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

dzień dobry, cześć i czołem :decayed:

Opublikowano

:hi:

dzień dobry, cześć i czołem :decayed:

obecny :yeah:

:bry: all

Opublikowano
  • Autor

siema :grzywa:

ide do garażu i nie wyjde stamtąd dopóki fura nie będzie sama sie odpychać :JC_fan:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.