Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No oni za chwilę będą się zwijać. Jakbym wiedział to bym się urwał wcześniej do domu :gwizdanie:

ja za bardzo ochoty niemiałem jechać ale teraz mnie naszło i napił bym się browara jakiegoś :gwizdanie: :confused4: a w domu susza :wallbash:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:kwasny: zapomniałem o bukowinie..

to powiedzmy od poniedziałku do czwartku kończe robote o 16 więc możemy później coś podziałać

Ja mam kurde nocki i kapa bo nie wiem czy się wyrobimy. A teraz w tygodniu bo mam ranki :gwizdanie:

no ja miałem na myśli ten tydzień właśnie :naughty: tylko powiedz w jaki dzień

Aha to luzik. Poniedziałek mi nie pasi, wtorek spot :tongue4: to chyba środa będzie spoko :wink4:[br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 00:31_________________________________________________

No oni za chwilę będą się zwijać. Jakbym wiedział to bym się urwał wcześniej do domu :gwizdanie:

ja za bardzo ochoty niemiałem jechać ale teraz mnie naszło i napił bym się browara jakiegoś :gwizdanie: :confused4: a w domu susza :wallbash:

Też kurde nic sobie nie kupiłem :wallbash:
Opublikowano

GIT :good:

znikam spać ;) Narka Pany :)

Opublikowano

Aha to luzik. Poniedziałek mi nie pasi, wtorek spot :tongue4: to chyba środa będzie spoko :wink4:

a gdzie się ugadujecie bo może bym podjechał popatrzał i coś tam pomógł :decayed:

Też kurde nic sobie nie kupiłem :wallbash:

szkoda że po np 3 piwach niemożna autem jeździć :thumbdown: bo byśmy się na jakieś szybkie piwo autami wybrali :polew:

trzym się Kanar :hi:

Opublikowano

GIT :good:

znikam spać ;) Narka Pany :)

:good: Narazicho :hi:[br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 00:35_________________________________________________Chyba u mnie w garażu tzn przed garażem bo tam mam narzędzia :naughty: Kędzior ściągnij sobie film amerykańska dziewica :decayed: Oglądałem dziś i jest dużo :boobs: :boobs:
Opublikowano

Chyba u mnie w garażu tzn przed garażem bo tam mam narzędzia :naughty: Kędzior ściągnij sobie film amerykańska dziewica :decayed: Oglądałem dziś i jest dużo :boobs: :boobs:

nom to bym podjechał jeśli mogę :kox:

znam inne filmy w których jest dużo :boobs: i nie tylko :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Chyba u mnie w garażu tzn przed garażem bo tam mam narzędzia :naughty: Kędzior ściągnij sobie film amerykańska dziewica :decayed: Oglądałem dziś i jest dużo :boobs: :boobs:

nom to bym podjechał jeśli mogę :kox:

znam inne filmy w których jest dużo :boobs: i nie tylko :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Nie ma sprawy. Wpisowe czteropak dobrego piwa :polew: Ale ten jest taki romantyczny do tego :kox: F :kox:Filmy porno o jakich mówisz na pewno są bezuczuciowe a Ty podobno romantykiem jesteś :kox:
Opublikowano

Nie ma sprawy. Wpisowe czteropak dobrego piwa :polew: Ale ten jest taki romantyczny do tego :kox: F :kox:Filmy porno o jakich mówisz na pewno są bezuczuciowe a Ty podobno romantykiem jesteś :kox:

nom bez browara nawet bym nieprzychodził :naughty: żeby tylko słonko ładnie świeciło :decayed:

przecież ja niemówię o takich filmach :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:

no no cichy spokojny romantyk i w dodatku niepiję :kox::polew:

Opublikowano

No właśnie bo jak nie będzie pogody to przenosimy się na parking podziemny :polew: :polew: Trzeba by iść spać bo rano mam w planie trochę porezać przy aucie :gwizdanie:

Opublikowano

No właśnie bo jak nie będzie pogody to przenosimy się na parking podziemny :polew: :polew: Trzeba by iść spać bo rano mam w planie trochę porezać przy aucie :gwizdanie:

kurde a ja muszę mamuśce pomóc w porządkach :kwasny:

ale spałem od 19 do 23 więc nieche mi się teraz spać za bardzo :confused4:

Opublikowano

Mi moja mama nie pozwala sprzątać bo i tak musi po mnie poprawiać :polew: :polew:

Opublikowano

Mi moja mama nie pozwala sprzątać bo i tak musi po mnie poprawiać :polew: :polew:

hehe ciekawy sposób :gwizdanie:

Opublikowano

Bo ja nie lubię sprzątać chyba że w aucie :wstydliwy:

Opublikowano

Bo ja nie lubię sprzątać chyba że w aucie :wstydliwy:

ja też nielubie :thumbdown: kurde browara bym się napił :wallbash: :wallbash: :wallbash: jedziemy na maka i po jakieś piwska? :naughty:

Opublikowano

Bo ja nie lubię sprzątać chyba że w aucie :wstydliwy:

ja też nielubie :thumbdown: kurde browara bym się napił :wallbash: :wallbash: :wallbash: jedziemy na maka i po jakieś piwska? :naughty:

Teraz to ja już jestem jedną nogą w łóżku :confused4:
Opublikowano

Teraz to ja już jestem jedną nogą w łóżku :confused4:

szkoda bo samemu mnie się niechcę za bardzo jechać

Opublikowano

Teraz to ja już jestem jedną nogą w łóżku :confused4:

szkoda bo samemu mnie się niechcę za bardzo jechać

W ogóle to mam jakiś błąd z kartą płatniczą i nie mogłem wypłacić kasy. A środki na koncie są :gwizdanie:
Opublikowano

Teraz to ja już jestem jedną nogą w łóżku :confused4:

szkoda bo samemu mnie się niechcę za bardzo jechać

W ogóle to mam jakiś błąd z kartą płatniczą i nie mogłem wypłacić kasy. A środki na koncie są :gwizdanie:

daj kartę i kod a spróbuję wypłacić :gwizdanie:

Opublikowano

Teraz to ja już jestem jedną nogą w łóżku :confused4:

szkoda bo samemu mnie się niechcę za bardzo jechać

W ogóle to mam jakiś błąd z kartą płatniczą i nie mogłem wypłacić kasy. A środki na koncie są :gwizdanie:

daj kartę i kod a spróbuję wypłacić :gwizdanie:

:kox: :kox: Za dużo byś nie wypłacił spłukałem się masakrycznie w tym miechu ;(
Opublikowano

:kox: :kox: Za dużo byś nie wypłacił spłukałem się masakrycznie w tym miechu ;(

każda kwotę przyjmę :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.