Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

zaraz wracam tylko cos zjem

:polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bulczas te Twoje fele nie są fajne są kurna Felek mega :kox:

a Stanley wrzucił już te legendarne Avusy ?

:hi:

musi zakupić dystanse i dopiero zarzuci ale myślę że na wtorek da radę :naughty:

Miszka fele Rafała to nic na zdjęciach zobaczysz na żywo to dopiero jest efekt :shocked:

jak tam pobalowałeś wczoraj? :naughty:

siema Max ty głodomorze hehe :wink4:

Opublikowano

wczoraj pas,sił nie starczyło, śmigam na obiad do potema :kox:

Opublikowano

wczoraj pas,sił nie starczyło, śmigam na obiad do potema :kox:

ja sobie rosołek wypiłem :wink4:

Opublikowano

Wróciłem z rezania :polew: Przymocowałem skrzynkę w bagażniku na szybko i trochę obmyłem auto :decayed: Wypolerowałem grill że się świeci jak psu jajca. Na wtorek fele będą wypolerowane pastą tempo i dopiero się będą świecić. wczoraj Kędzior były trochę brudne :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 13:35_________________________________________________Smak wszystkim też będę jadł :decayed:

Opublikowano

Wróciłem z rezania :polew: Przymocowałem skrzynkę w bagażniku na szybko i trochę obmyłem auto :decayed: Wypolerowałem grill że się świeci jak psu jajca. Na wtorek fele będą wypolerowane pastą tempo i dopiero się będą świecić. wczoraj Kędzior były trochę brudne :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 13:35_________________________________________________Smak wszystkim też będę jadł :decayed:

ty już lepiej nic więcej niemów ... hehehe :wink4:

nom smacznego smacznego[br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 13:50_________________________________________________nie ma to jak dobre podejście do klienta :polew: :polew: :polew: :polew:

http://www.youtube.com/watch?v=4T0rU8Gf2Hw&NR=1

Opublikowano
:hi: ekipe katowicka
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

elo krolu :hi: jak tam logi :decayed:

Opublikowano

elo krolu :hi: jak tam logi :decayed:

dziś wieczorem - ci je zrobię.... :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

też mi się przedchwilą przypomniało... :embarrassed:[br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 14:37_________________________________________________p.s późnym wieczorem

Opublikowano

fajnie :> ciesze sie ze to pochytasz :wink4:

Opublikowano

a jak Adaś był kierowcą :naughty:

radsiarz niepił?? :naughty: to jak imprezka fajna była nom to elegansio :> były jakieś ciekawe niunie?? :naughty:

ja nie piłem, za to BLB upalałem i to upaliłem go - dosłownie :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed::decayed: :decayed:
Opublikowano

spoko wazne ze beda :wink4:

Opublikowano

a jak Adaś był kierowcą :naughty:

radsiarz niepił?? :naughty: to jak imprezka fajna była nom to elegansio :> były jakieś ciekawe niunie?? :naughty:

ja nie piłem, za to BLB upalałem i to upaliłem go - dosłownie :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed::decayed: :decayed:

no aż sie z hamulców kopcilo :disgust:

Opublikowano

a jak Adaś był kierowcą :naughty:

radsiarz niepił?? :naughty: to jak imprezka fajna była nom to elegansio :> były jakieś ciekawe niunie?? :naughty:

ja nie piłem, za to BLB upalałem i to upaliłem go - dosłownie :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed::decayed: :decayed:

no aż sie z hamulców kopcilo :disgust:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: dobrze, że turbiny nie oglądałeś :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

a jak Adaś był kierowcą :naughty:

radsiarz niepił?? :naughty: to jak imprezka fajna była nom to elegansio :> były jakieś ciekawe niunie?? :naughty:

ja nie piłem, za to BLB upalałem i to upaliłem go - dosłownie :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed::decayed: :decayed:

no aż sie z hamulców kopcilo :disgust:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: dobrze, że turbiny nie oglądałeś :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

no jak keżora odwoziłeś to coś cie długo nie było :gwizdanie:

Opublikowano

Spadam będę później :gwizdanie: :hi:

Opublikowano

:hi:

z popołudnia

Opublikowano

:hi:

z popołudnia

:hi:

nie wiem czy kogos to interesuje ale fajny filmik :gwizdanie:

http://biertijd.com/mediaplayer/?itemid=19349

:good: 3:13 :good::shocked:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.