Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nooo

nie to co my pełna kulturka i piwko :wink4:

hahahhahaha Kato i kultura???? :stop:

ps-żołądek z colą i lodem

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale deszcz napierd*ala :confused4:

Opublikowano

ale deszcz napierd*ala :confused4:

w Tychach świeci słońce :polew:

Opublikowano

czas sie żegnac ;( ;(

do jutra pijusy :hi:

Opublikowano

czas sie żegnac ;( ;(

do jutra pijusy :hi:

co już K.O

leszcz :polew:

Opublikowano

czas sie żegnac ;( ;(

do jutra pijusy :hi:

nom narka

Stan u mnie też teraz zaczeło ostro napiepszać deszczem :confused4: ale w sumie umyje mi furę :cool1:

Miszka nom wiadomo że z kulturką :beach:

Opublikowano

ale deszcz napierd*ala :confused4:

w Tychach świeci słońce :polew:

Ty tez pijesz denaturat ?

:tongue4:

Opublikowano

ale deszcz napierd*ala :confused4:

w Tychach świeci słońce :polew:

Ty tez pijesz denaturat ?

:tongue4:

:no:

Opublikowano

ale deszcz napierd*ala :confused4:

w Tychach świeci słońce :polew:

Ty tez pijesz denaturat ?

:tongue4:

:no:

na śniadanie zamiast mleka :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ale deszcz napierd*ala :confused4:

w Tychach świeci słońce :polew:

Ty tez pijesz denaturat ?

:tongue4:

:no:

na śniadanie zamiast mleka :polew: :polew: :polew:

płatki z dyktą :kox:

Opublikowano

kurde, mam jeszcze jedno piwo, a smaki co najmniej na trzy :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 20:20_________________________________________________kur** jakie te dystanse drogie :wallbash:

Opublikowano

kurde, mam jeszcze jedno piwo, a smaki co najmniej na trzy :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 20:20_________________________________________________kur** jakie te dystanse drogie :wallbash:

dilujesz ropą to masz kasę nie narzekaj :tongue4:

Opublikowano

kurde, mam jeszcze jedno piwo, a smaki co najmniej na trzy :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 20:20_________________________________________________kur** jakie te dystanse drogie :wallbash:

aż sam się zdziwiłem :wallbash:

Opublikowano

kurde, mam jeszcze jedno piwo, a smaki co najmniej na trzy :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 20:20_________________________________________________kur** jakie te dystanse drogie :wallbash:

dilujesz ropą to masz kasę nie narzekaj :tongue4:

nie zarabiam na tym ni grosza :)

Opublikowano

nie zarabiam na tym ni grosza :)

nom musisz to trochę zmienić :kox:

Opublikowano

nie zarabiam na tym ni grosza :)

nom musisz to trochę zmienić :kox:

od dzisiaj u mnie po 3,80zł

:polew:

Opublikowano
kurde, mam jeszcze jedno piwo, a smaki co najmniej na trzy

żabka :gwizdanie:

kur** jakie te dystanse drogie

a czy az tak ci one potrzebne?

Opublikowano

kurde, mam jeszcze jedno piwo, a smaki co najmniej na trzy :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 20:20_________________________________________________kur** jakie te dystanse drogie :wallbash:

dlatego jak szukałem swoich felg to patrzyłem na ET żeby za dystanse nie dopłacać :hi:

Opublikowano

nie zarabiam na tym ni grosza :)

nom musisz to trochę zmienić :kox:

od dzisiaj u mnie po 3,80zł

:polew:

hehehe :polew:

dlatego jak szukałem swoich felg to patrzyłem na ET żeby za dystanse nie dopłacać :hi:

nom i dlatego twoje fele wyglądają jak wyglądają :thumbdown:

:polew: :polew: :polew: :polew: :wink4:

Opublikowano

Wy wszyscy pijecie denaturat 24 na dobę chyba jak czytam to co piszecie :polew:

ET to podstawa :cool1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.