Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zamienię koła 17" na 15 "

oferty proszę na PW

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Nie no Stan Arek dobrze mówi 225/50 to duży balon i auto gorzej będzie wyglądać i gorzej prowadzić. A za cenę dystansów już kupisz jakieś gumy

Opublikowano
  • Autor

Nie no Stan Arek dobrze mówi 225/50 to duży balon i auto gorzej będzie wyglądać i gorzej prowadzić. A za cenę dystansów już kupisz jakieś gumy

dokładnie , a te opony sprzedasz spokojnie :wink4:

ale to dobrze , że takie były założone , na takim balonie nie da sie pokrzywić felg :decayed:

i pewnie jeździły na A8

Opublikowano

Nie no Stan Arek dobrze mówi 225/50 to duży balon i auto gorzej będzie wyglądać i gorzej prowadzić. A za cenę dystansów już kupisz jakieś gumy

dokładnie , a te opony sprzedasz spokojnie :wink4:

ale to dobrze , że takie były założone , na takim balonie nie da sie pokrzywić felg :decayed:

i pewnie jeździły na A8

jeździły na A4

Keżor Ty masz te dystanse od kumpla ?

Opublikowano

Nie no Stan Arek dobrze mówi 225/50 to duży balon i auto gorzej będzie wyglądać i gorzej prowadzić. A za cenę dystansów już kupisz jakieś gumy

dokładnie , a te opony sprzedasz spokojnie :wink4:

ale to dobrze , że takie były założone , na takim balonie nie da sie pokrzywić felg :decayed:

i pewnie jeździły na A8

Znawca się odezwał :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Nie no Stan Arek dobrze mówi 225/50 to duży balon i auto gorzej będzie wyglądać i gorzej prowadzić. A za cenę dystansów już kupisz jakieś gumy

dokładnie , a te opony sprzedasz spokojnie :wink4:

ale to dobrze , że takie były założone , na takim balonie nie da sie pokrzywić felg :decayed:

i pewnie jeździły na A8

jeździły na A4

Keżor Ty masz te dystanse od kumpla ?

mam , dwie piątki , można zrobić z jednej strony 10ke :decayed:
Opublikowano

mam , dwie piątki , można zrobić z jednej strony 10ke :decayed:

albo dorób :gwizdanie: wiesz z czego :polew:

Opublikowano

stanley a jakie te dystanse potrzebujesz :mysli:

Opublikowano
  • Autor

mam , dwie piątki , można zrobić z jednej strony 10ke :decayed:

albo dorób :gwizdanie: wiesz z czego :polew:

4mm , jeszcze mi troche materiału zostało :polew: jakby ktoś potrzebował , ale sprawdzić sprawdziłem :travolta:
Opublikowano

Jak tam fura Keżor toczy się o własnych siłach?

Opublikowano
  • Autor

Jak tam fura Keżor toczy się o własnych siłach?

nie i c**j :disgust:

nie no , ujebałem jedną opaske i musze jutro dokupić , ale turbo siedzi już na swoim miejscu i ma sie dobrze :kox:

Opublikowano

Stanley, to żeś zwalił sprawę z tymi felgami :gwizdanie:

sprzedaj ten balon i kup normalny rozmiar czyli z profilem 45

a i z tego co mi wiadomo avusy z S4 B5 mają ET 35 :)

Opublikowano

bo szwgier takim czyms handluje moge spytac jaka ma cene :wink4:

Opublikowano

Stanley, to żeś zwalił sprawę z tymi felgami :gwizdanie:

sprzedaj ten balon i kup normalny rozmiar czyli z profilem 45

a i z tego co mi wiadomo avusy z S4 B5 mają ET 35 :)

I tu Cię zagnę bo avusy były robione przez dwie firmy. Ronal i Speedline. Jedne miały 8x17 et35 a drugie 7,5x17 i et 45 :gwizdanie:
Opublikowano

stanley a jakie te dystanse potrzebujesz :mysli:

chciałbym przymierzyć te 5mm od Keżora, bo wydaje mi się, że to wystarczy

Opublikowano

Stanley, to żeś zwalił sprawę z tymi felgami :gwizdanie:

sprzedaj ten balon i kup normalny rozmiar czyli z profilem 45

a i z tego co mi wiadomo avusy z S4 B5 mają ET 35 :)

I tu Cię zagnę bo avusy były robione przez dwie firmy. Ronal i Speedline. Jedne miały 8x17 et35 a drugie 7,5x17 i et 45 :gwizdanie:

wogóle co to za rozmowy kur*a??

wrzucam coś normalnego

NOPI_CHICK4.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.