Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

a i z tego co mi wiadomo avusy z S4 B5 mają ET 35 :)

7,5Jx17" ET45 , miałem to wiem :wink4:

bo szwgier takim czyms handluje moge spytac jaka ma cene :wink4:

spytaj sie o 17mm i 22mm ze śrubami :kox:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Stanley, to żeś zwalił sprawę z tymi felgami :gwizdanie:

sprzedaj ten balon i kup normalny rozmiar czyli z profilem 45

a i z tego co mi wiadomo avusy z S4 B5 mają ET 35 :)

I tu Cię zagnę bo avusy były robione przez dwie firmy. Ronal i Speedline. Jedne miały 8x17 et35 a drugie 7,5x17 i et 45 :gwizdanie:

wogóle co to za rozmowy kur*a??

wrzucam coś normalnego

NOPI_CHICK4.jpg

k**wa synek o motoryzacji :decayed:
Opublikowano

a mówiłem że lipne te gumy toś nie słuchał mnie Stanley :gwizdanie:

Opublikowano

Kedzior :oklaski:

Opublikowano

kupie dystanse i ch*j, Ja lubię balony :boobs: :boobs:

Opublikowano

a mówiłem że lipne te gumy toś nie słuchał mnie Stanley :gwizdanie:

bo byl podniecony :gwizdanie:

Opublikowano

kupie dystanse i ch*j, Ja lubię balony :boobs: :boobs:

Balony na felgach są :thumbdown::sick3:
Opublikowano

Stanley, to żeś zwalił sprawę z tymi felgami :gwizdanie:

sprzedaj ten balon i kup normalny rozmiar czyli z profilem 45

a i z tego co mi wiadomo avusy z S4 B5 mają ET 35 :)

I tu Cię zagnę bo avusy były robione przez dwie firmy. Ronal i Speedline. Jedne miały 8x17 et35 a drugie 7,5x17 i et 45 :gwizdanie:

Rafał, aż tak bardzo się nie interesuję tym, z tego co ja wiem, tzn tak twierdzą napinacze z battalionu, że mają avusy z B5 i ET jest 35, więc tak też myślałem :gwizdanie:

a nie powinno być tak czasem odwrotnie? ET 35 i 7.5j i ET 45 i 8j felga? [br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 21:20_________________________________________________

kupie dystanse i ch*j, Ja lubię balony :boobs: :boobs:

będziesz żałował :gwizdanie:

Opublikowano

ku***a synek o motoryzacji :decayed:

coś ty do mnei powiedział?? po śląskiemu ty do mnie będziesz rozmawiał?? nie no tego to jeszcze niebyło :angry:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Kedzior :oklaski:

:wink4: :>

Stanley ma kozackie fele i się odpierr od niego :wink4:

Opublikowano

a mówiłem że lipne te gumy toś nie słuchał mnie Stanley :gwizdanie:

bo byl podniecony :gwizdanie:

wiem jak to jest :jerk:

:polew:

Opublikowano

Spoko Pucek i tak Cię lubię bo mnie namówiłeś na fajne felgi :wink4: Ja też się nie interesuje ale to słyszałem kiedyś :gwizdanie: Też myślę że będziesz żałował Stanley

Opublikowano

nie dołujcie chłopaka

Opublikowano
  • Autor

a nie powinno być tak czasem odwrotnie? ET 35 i 7.5j i ET 45 i 8j felga?

jest tak jak pisze Bulczas :wink4: też zapomniałem wsumie o tych drugich 8" :decayed:
Opublikowano

Spoko Pucek i tak Cię lubię bo mnie namówiłeś na fajne felgi :wink4: Ja też się nie interesuje ale to słyszałem kiedyś :gwizdanie: Też myślę że będziesz żałował Stanley

Tyyy bo się zaczerwienię :polew:

Ps. nie wiem co Ci odjebało, ale przecież na Bukowinę jedziemy na letnich laczach :kox:

Opublikowano

Spoko Pucek i tak Cię lubię bo mnie namówiłeś na fajne felgi :wink4: Ja też się nie interesuje ale to słyszałem kiedyś :gwizdanie: Też myślę że będziesz żałował Stanley

Tyyy bo się zaczerwienię :polew:

Ps. nie wiem co Ci odjebało, ale przecież na Bukowinę jedziemy na letnich laczach :kox:

No ja jadę na letnich raczej jak patrzyłem na pogodę :wink4:
Opublikowano

idę się napić :gwizdanie:

Opublikowano
:bry: wieczór :hi:
Opublikowano

:bry: wieczór :hi:

dobry...

dzięki za namiar na gościa który poleruje fele :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a jaka ma być pogoda we wtorek wieczorem ? bo może już nie ma sie co chować pod dach ? :mysli:

Opublikowano

idę się napić :gwizdanie:

Tak najprościej :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.