Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a i Basia pomyśli, że jestem jebię*ty :blink:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

daleko, szkoda masy i energii :cool1:

nom to wyślij kobietę niech się przewietrzy :naughty:

Keżor nom właśnie w tv to zobaczyłem :> :polew: :polew: :polew: dobre w ciull :decayed:

Opublikowano
  • Autor
http://vimeo.com/5694952 jak ja bym chciał nagrać coś takiego ze spotów Gliwickich :kox:
Opublikowano

przez was piję herbatę z whiskey :bag:

:wink4:

Opublikowano

przez was piję herbatę z whiskey :bag:

:wink4:

ważne, że kopnie :good:

Opublikowano

przez was piję herbatę z whiskey :bag:

:wink4:

ważne, że kopnie :good:

po co ta herbata? :mysli::wink4:
Opublikowano

przez was piję herbatę z whiskey :bag:

:wink4:

ważne, że kopnie :good:

po co ta herbata? :mysli::wink4:

mój organizm przyswaja tylko piwo, czyścioche albo herbate

poprzez herbatę dokonuje małego oszustwa :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

przez was piję herbatę z whiskey :bag:

:wink4:

ważne, że kopnie :good:

po co ta herbata? :mysli::wink4:

mój organizm przyswaja tylko piwo, czyścioche albo herbate

poprzez herbatę dokonuje małego oszustwa :gwizdanie: :naughty:

Jakie to stadium? :naughty::wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Panowie trzymta się uciekam :hi:

Opublikowano

http://vimeo.com/5694952 jak ja bym chciał nagrać coś takiego ze spotów Gliwickich :kox:

a dlaczego nie Katowickich :gwizdanie:

Opublikowano

http://vimeo.com/5694952 jak ja bym chciał nagrać coś takiego ze spotów Gliwickich :kox:

a dlaczego nie Katowickich :gwizdanie:

właśnie :mysli: :mysli: :mysli:

trzym się Miszka

Opublikowano
  • Autor

http://vimeo.com/5694952 jak ja bym chciał nagrać coś takiego ze spotów Gliwickich :kox:

a dlaczego nie Katowickich :gwizdanie:

ej k**wa , nie napisałem tak ;(

jak to sie stało , Guru mi sie chyba do kompa włamał , ja pisze Katowice a wyświetla sie Gliwice :wallbash:

literówka , pewnie , że chodziło o Katowickie :wink4:

ale Gliwice też mogły by uczestniczyć :good:

Opublikowano

niewiem czy się pomyliłeś czy ktoś to zmienił ale moje posty dzisiaj też były zmieniane i jestem bardzo kur*a ciekaw przez kogo :baseball:

Opublikowano
  • Autor

a Któż tu przywędrował :naughty: siema Cis , jak fura ? :kox:[br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 22:08_________________________________________________ej , w ogóle , dziś jak otwieram wszystkie stronki :decayed:[br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 22:09_________________________________________________

niewiem czy się pomyliłeś czy ktoś to zmienił ale moje posty dzisiaj też były zmieniane i jestem bardzo kur*a ciekaw przez kogo :baseball:

ja też nie wiem kto to zmienia , ale Guru ma w ryj :polew: :polew:
Opublikowano

no siema siema :kox:

widze, ze twoje bystre oko zobaczylo mnie szybciej niz zajelo mi przeczytanie 2 ostatnich storn :polew:

furacz ciska jak oszalaly, wiec jest spoko :naughty: turbo sie trzyma i nie leje a to najwazniejsze :cool1:

Opublikowano

ja też nie wiem kto to zmienia , ale Guru ma w ryj :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

na TVN Turbo fajny wyścig będzie :naughty:

Opublikowano

na TVN Turbo fajny wyścig będzie :naughty:

mój HDredy niełapie tego kanała :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

furacz ciska jak oszalaly, wiec jest spoko :naughty: turbo sie trzyma i nie leje a to najwazniejsze

to dobrze :decayed: najważniejsze , że wiadomo kto nie robił Ci logów dawno i nie stwierdził , że masz turbo do czyszczenia :polew:

siedzisz w Gdańsku dalej ? kiedy nas odwiedzisz? :cool1:

Opublikowano

na TVN Turbo fajny wyścig będzie :naughty:

Keżora z Krola S4 :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.