Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Stan założyłeś fele :gwizdanie:

dystanse do przdu nizbędne :gwizdanie:

a tył ?

tył jest spoko, ale wsadze tez dystanse na tył, żeby poprawić rozstaw :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Stan założyłeś fele :gwizdanie:

dystanse do przdu nizbędne :gwizdanie:

a tył ?

tył jest spoko, ale wsadze tez dystanse na tył, żeby poprawić rozstaw :decayed:

heheh to jeszcze zawiaś -60 i będzie wide&low :naughty:

Opublikowano

Stan założyłeś fele :gwizdanie:

dystanse do przdu nizbędne :gwizdanie:

a tył ?

tył jest spoko, ale wsadze tez dystanse na tył, żeby poprawić rozstaw :decayed:

heheh to jeszcze zawiaś -60 i będzie wide&low :naughty:

była sobie seria :polew:

Opublikowano

Stan założyłeś fele :gwizdanie:

dystanse do przdu nizbędne :gwizdanie:

a tył ?

tył jest spoko, ale wsadze tez dystanse na tył, żeby poprawić rozstaw :decayed:

heheh to jeszcze zawiaś -60 i będzie wide&low :naughty:

była sobie seria :polew:

a kupił tylko AVUSY i już mega rezacz :gwizdanie:

Opublikowano

Stan założyłeś fele :gwizdanie:

dystanse do przdu nizbędne :gwizdanie:

a tył ?

tył jest spoko, ale wsadze tez dystanse na tył, żeby poprawić rozstaw :decayed:

heheh to jeszcze zawiaś -60 i będzie wide&low :naughty:

była sobie seria :polew:

a kupił tylko AVUSY i już mega rezacz :gwizdanie:

kupił Avusy ale teraz będzie musiał porezać całego furacza pod te fele :kox:

Opublikowano

jutro przyjadę jeszcze na stali :confused4:

Opublikowano

jutro przyjadę jeszcze na stali :confused4:

:thumbdown:

załóż chociaż na tył :naughty:

Opublikowano

jutro przyjadę jeszcze na stali :confused4:

je też nie dygaj Ziom, :good:

Opublikowano

radził bym jadącym do bukowiny jeszcze tydzień pojeździć na stali. Choć pewnie niejeden rezacz postawi lans nad zdrowym rozsądkiem :gwizdanie:

Wczoraj byłem w Nowym Targu i śniegu jest jeszcze duuuuuużo. A może jeszcze popadać bo jak by na to nie patrzeć to są góry.

Opublikowano

radził bym jadącym do bukowiny jeszcze tydzień pojeździć na stali. Choć pewnie niejeden rezacz postawi lans nad zdrowym rozsądkiem :gwizdanie:

Wczoraj byłem w Nowym Targu i śniegu jest jeszcze duuuuuużo. A może jeszcze popadać bo jak by na to nie patrzeć to są góry.

niech jadą na letnich, wiesz ile się pojawi części do A4 po Bukowinie :polew: :polew:

Opublikowano

radził bym jadącym do bukowiny jeszcze tydzień pojeździć na stali. Choć pewnie niejeden rezacz postawi lans nad zdrowym rozsądkiem :gwizdanie:

Wczoraj byłem w Nowym Targu i śniegu jest jeszcze duuuuuużo. A może jeszcze popadać bo jak by na to nie patrzeć to są góry.

niech jadą na letnich, wiesz ile się pojawi części do A4 po Bukowinie :polew: :polew:

:polew: :polew:

Opublikowano

radził bym jadącym do bukowiny jeszcze tydzień pojeździć na stali. Choć pewnie niejeden rezacz postawi lans nad zdrowym rozsądkiem :gwizdanie:

Wczoraj byłem w Nowym Targu i śniegu jest jeszcze duuuuuużo. A może jeszcze popadać bo jak by na to nie patrzeć to są góry.

niech jadą na letnich, wiesz ile się pojawi części do A4 po Bukowinie :polew: :polew:

sory już kasuje posta :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

radził bym jadącym do bukowiny jeszcze tydzień pojeździć na stali. Choć pewnie niejeden rezacz postawi lans nad zdrowym rozsądkiem :gwizdanie:

Wczoraj byłem w Nowym Targu i śniegu jest jeszcze duuuuuużo. A może jeszcze popadać bo jak by na to nie patrzeć to są góry.

niech jadą na letnich, wiesz ile się pojawi części do A4 po Bukowinie :polew: :polew:

sory już kasuje posta :polew: :polew: :polew:

kasuj kasuj :naughty::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

radził bym jadącym do bukowiny jeszcze tydzień pojeździć na stali. Choć pewnie niejeden rezacz postawi lans nad zdrowym rozsądkiem :gwizdanie:

Wczoraj byłem w Nowym Targu i śniegu jest jeszcze duuuuuużo. A może jeszcze popadać bo jak by na to nie patrzeć to są góry.

zadziwia mnie to Twoje zdystansowane podejście do tematu.... :blink:

normalnie aż nie pasujesz do tych wszystkich szaleńców :gwizdanie:

:wink4:

Opublikowano

przez 3 ostatnie dni to to tyle razy przymierzałem koła, ze czuję się jakbym był członkiem któregoś z zespołu F1 i miał z tego codziennie treningi :gwizdanie:

Opublikowano

radził bym jadącym do bukowiny jeszcze tydzień pojeździć na stali. Choć pewnie niejeden rezacz postawi lans nad zdrowym rozsądkiem :gwizdanie:

Wczoraj byłem w Nowym Targu i śniegu jest jeszcze duuuuuużo. A może jeszcze popadać bo jak by na to nie patrzeć to są góry.

zadziwia mnie to Twoje zdystansowane podejście do tematu.... :blink:

normalnie aż nie pasujesz do tych wszystkich szaleńców :gwizdanie:

:wink4:

gra pozorów :polew:

Opublikowano

radził bym jadącym do bukowiny jeszcze tydzień pojeździć na stali. Choć pewnie niejeden rezacz postawi lans nad zdrowym rozsądkiem :gwizdanie:

Wczoraj byłem w Nowym Targu i śniegu jest jeszcze duuuuuużo. A może jeszcze popadać bo jak by na to nie patrzeć to są góry.

zadziwia mnie to Twoje zdystansowane podejście do tematu.... :blink:

normalnie aż nie pasujesz do tych wszystkich szaleńców :gwizdanie:

:wink4:

heheheh ja już na letnich :tongue4:

przez 3 ostatnie dni to to tyle razy przymierzałem koła, ze czuję się jakbym był członkiem któregoś z zespołu F1 i miał z tego codziennie treningi :gwizdanie:

Stanley to może otworzymy wsólnie wulkanizację? :cool1:

Opublikowano

radził bym jadącym do bukowiny jeszcze tydzień pojeździć na stali. Choć pewnie niejeden rezacz postawi lans nad zdrowym rozsądkiem :gwizdanie:

Wczoraj byłem w Nowym Targu i śniegu jest jeszcze duuuuuużo. A może jeszcze popadać bo jak by na to nie patrzeć to są góry.

zadziwia mnie to Twoje zdystansowane podejście do tematu.... :blink:

normalnie aż nie pasujesz do tych wszystkich szaleńców :gwizdanie:

:wink4:

gra pozorów :polew:

wasza czy OKA ? :tongue4:

Opublikowano

radził bym jadącym do bukowiny jeszcze tydzień pojeździć na stali. Choć pewnie niejeden rezacz postawi lans nad zdrowym rozsądkiem :gwizdanie:

Wczoraj byłem w Nowym Targu i śniegu jest jeszcze duuuuuużo. A może jeszcze popadać bo jak by na to nie patrzeć to są góry.

zadziwia mnie to Twoje zdystansowane podejście do tematu.... :blink:

normalnie aż nie pasujesz do tych wszystkich szaleńców :gwizdanie:

:wink4:

gra pozorów :polew:

wasza czy OKA ? :tongue4:

nie wnikajmy kto kogo pozoruje :polew:[br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 15:04_________________________________________________niech ktoś kupi ode mnie wzmachol ;( potrzebuje pieniędzy duuuuuuuuuużo bo zbieram na dopłate do S8

Opublikowano

radził bym jadącym do bukowiny jeszcze tydzień pojeździć na stali. Choć pewnie niejeden rezacz postawi lans nad zdrowym rozsądkiem :gwizdanie:

Wczoraj byłem w Nowym Targu i śniegu jest jeszcze duuuuuużo. A może jeszcze popadać bo jak by na to nie patrzeć to są góry.

zadziwia mnie to Twoje zdystansowane podejście do tematu.... :blink:

normalnie aż nie pasujesz do tych wszystkich szaleńców :gwizdanie:

:wink4:

gra pozorów :polew:

wasza czy OKA ? :tongue4:

OKIEGO :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.