Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

na TVN Turbo fajny wyścig będzie :naughty:

Keżora z Krola S4 :polew:

sie śmiej , ale teraz by wygrał :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Guru raczej nie :gwizdanie:

bo by mi powiedział :)

Keżor, ja myślę że trzeba coś takiego zrobić, chociaż jakieś extra fotki "w ruchu" albo w jakiś extra miejscach :gwizdanie:

Opublikowano

Keżor, ja myślę że trzeba coś takiego zrobić, chociaż jakieś extra fotki "w ruchu" albo w jakiś extra miejscach :gwizdanie:

tak jak i z częstochowy powstały filmiki :polew: :polew: :(

Opublikowano

na TVN Turbo fajny wyścig będzie :naughty:

Keżora z Krola S4 :polew:

sie śmiej , ale teraz by wygrał :gwizdanie:

why? cos masz zdupione :chytry:

no na chwile obecna jestem w Gda, a co chcesz muszelki :polew:

ale we wtorek cisne na slask ale pociagiem, bo taniej wychodzi (studenckie bilety to szczyt sknerostwa) :polew: jednakze postaram sie jakos wpasc do was na spota

a co do logow to teraz robie juz sobie sam :naughty: i jak mozesz to zajzyj to Diagnostyki i rzuc okiem na moje logi

Opublikowano
  • Autor

Guru raczej nie :gwizdanie:

bo by mi powiedział :)

Keżor, ja myślę że trzeba coś takiego zrobić, chociaż jakieś extra fotki "w ruchu" albo w jakiś extra miejscach :gwizdanie:

nie no , nikt nie edytował moje posta , także Guru odpada , ale i tak go obserwuje :polew:

a co do miejsc na fotki , to pobujam sie troche po kato i okolicach i poszukam jakichś ładnych kadrów

przydała by sie jakaś haderedy kamera :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 22:21_________________________________________________

na TVN Turbo fajny wyścig będzie :naughty:

Keżora z Krola S4 :polew:

sie śmiej , ale teraz by wygrał :gwizdanie:

why? cos masz zdupione :chytry:

no na chwile obecna jestem w Gda, a co chcesz muszelki :polew:

ale we wtorek cisne na slask ale pociagiem, bo taniej wychodzi (studenckie bilety to szczyt sknerostwa) :polew: jednakze postaram sie jakos wpasc do was na spota

a co do logow to teraz robie juz sobie sam :naughty: i jak mozesz to zajzyj to Diagnostyki i rzuc okiem na moje logi

no , turbo szlak trafił :gwizdanie:

a co do spota , to wpadaj :hi: kaj będziesz mieszkał to Ci powiem z kim sie możesz zabrać :decayed:

na logi jutro zerkne , bo teraz cisne w kime, wstaje o 3ciej :wink4:

Opublikowano

spoko loko :decayed:

jakbyco to wpadne Astra Izy, wiec z dojazdem nie bedzie problemu :no:

tylko nie wpadne w ten wtorek tylko ten za tydzien :naughty: to daj znac do teslica, bo chetnie bym go tez zobaczyl i przejechal sie jego Golfikiem

Opublikowano

narka Keżor taniec z gwiazdami się skończył więc idziesz spać :polew::tongue4:

Opublikowano
  • Autor

no to luz , a Teslicowi sam możesz dać znać przeciez :decayed:

dobra ja uciekam , nara Panowie :hi:

Opublikowano

strzalka i do uslyszenia badz zobaczenia

a do teslica sie odezwe SAM :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

narka Keżor taniec z gwiazdami się skończył więc idziesz spać :polew::tongue4:

nie oglądam tego gówna , zwłaszcza , że nie wiadomo które z dwójki to gwiazda :polew:

wole ju ken dens :seksiasty: zawsze sie jakieś ruchy podpatrzy :evil:

Opublikowano

i fajne d*py pooglada :kox:

Opublikowano

Narka wszystkim :hi: Ja się zaopatrzyłem w browar i mogę siedzieć :decayed:

Opublikowano

też zawijam w wyrko :hi:

niech nam się przyśnią aniołki :gwizdanie: :slina::evil:

52864243.jpg

PussycatDolls_450x300.jpg

Opublikowano

ja też spadam w kime

Co do zawiechy, to chyba trochę dziwnie tanio :gwizdanie: czy mi się wydaje :mysli:

Opublikowano

ja też spadam w kime

Co do zawiechy, to chyba trochę dziwnie tanio :gwizdanie: czy mi się wydaje :mysli:

Nawet dla samych sprężyn by było warto się nią zainteresować :gwizdanie:
Opublikowano

ja też spadam w kime

Co do zawiechy, to chyba trochę dziwnie tanio :gwizdanie: czy mi się wydaje :mysli:

spadło z ceny dość sporo to już kolejna aukcja za tak niską kwotę,

ciekawe w jakim to jest stanie :mysli:

Opublikowano

w tancu z gwiazdami to tylko ciekawa jest...................... Kasia Ginka :kox:

ja też spadam w kime

Co do zawiechy, to chyba trochę dziwnie tanio :gwizdanie: czy mi się wydaje :mysli:

no tanio, tanio. ciekawe w jakim stanie sa amorki ale za ta cene to nawet dla sprezyn warto :gwizdanie:

Opublikowano

w tancu z gwiazdami to tylko ciekawa jest...................... Kasia Ginka :kox:

ja też spadam w kime

Co do zawiechy, to chyba trochę dziwnie tanio :gwizdanie: czy mi się wydaje :mysli:

no tanio, tanio. ciekawe w jakim stanie sa amorki ale za ta cene to nawet dla sprezyn warto :gwizdanie:

Mam takie samo zdanie :wink4:
Opublikowano

no i wszyscy usneli :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.