Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja mam auto u magika , dziś mam mieć ostateczną diagnoze , ale najwcześniej w poniedziałek zaczną robić .

ale zacząłem sie dużo zastanawiać nad zmianą fury i mam pare kandydatów

napewno Q:

S3 , A4 2.8 , A4 2.4 :naughty: chce mieć seryjnie sporo kucy i nie zamierzam nic dłubać , chociaż w przypadku 2.8 na pewno zrobie taki wydech jak ma Kędzior :evil:

a przenosze sie na studia do SK , także będe miał bliziutko , to może i palić jak smok :kox:

a S4 ? :mysli:

jak 2.8 to może chcesz moją?? bo ja bym chętnie sobie kupił s3 lub s4 :gwizdanie:

niewiem czy się przyzwyczaisz do takiego spalania ciężko ci chyba będzie hehe :decayed:

pozatym ty bez rezania to tak jak by nie ty :naughty:

siemanko KędziSan powrócił z tyrki :decayed: co tu taka pustka?

wydaje mi się że wyruszę z Rafałem mieszkamy niedaleko więc bez sensu kombinować z kim pojade dla mnei to bez różnicy :> najwyżej się porobi akcje z szybką przesiadką co by umilić podróż innym (tak jak wracaliśmy z gliwic :gwizdanie:) :polew:

:heat: ufff, no to jeden problem z głowy ...

:decayed:

zabawne... [br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 14:16_________________________________________________jaką tą wódkę wkoncu kupujemy bo za niedługo jadę na zakupy i niewiem co kupić :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: Zaraz spadam :naughty: Keżor zmieniaj zmieniaj :naughty: Masz to dla mnie :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

:hi: Zaraz spadam :naughty: Keżor zmieniaj zmieniaj :naughty: Masz to dla mnie :gwizdanie:

zaraz pojade kupić :wink4: a kiedy to odbierzesz ? :) bo ja jade z Maxami , to jutro nie da rady raczej :gwizdanie:
Opublikowano

:hi: Zaraz spadam :naughty: Keżor zmieniaj zmieniaj :naughty: Masz to dla mnie :gwizdanie:

to co Rafał będziesz miał dla mnie miejsce czy się do Stana ładować?

i o której w końcu wyjeżdżamy?

Opublikowano
  • Autor

Kędzior , Twojego nie chce , bo masz kombi :decayed:

zastanawiam sie nad tym 2.4 :naughty:

znalazłem dwa za***iste na allegro z Q w sedanie :decayed:

http://www.allegro.pl/item966875239_audi_a4_2_4_v6_quattro_ze_szwajcarii_super_stan.html

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10667367

jak dla mnie oba na wypasie , 2.8 po 99roku nie moge znaleźć :kwasny:

Opublikowano

:hi: Zaraz spadam :naughty: Keżor zmieniaj zmieniaj :naughty: Masz to dla mnie :gwizdanie:

zaraz pojade kupić :wink4: a kiedy to odbierzesz ? :) bo ja jade z Maxami , to jutro nie da rady raczej :gwizdanie:

Podjadę ok 17 oki Dam znać na fona jak będę jechał

:hi: Zaraz spadam :naughty: Keżor zmieniaj zmieniaj :naughty: Masz to dla mnie :gwizdanie:

to co Rafał będziesz miał dla mnie miejsce czy się do Stana ładować?

i o której w końcu wyjeżdżamy?

No o 8 z katowic więc my się ustawimy o 7:30 pojedziemy po Monikę i do katowic bo i tak cisniemy na a4 :gwizdanie:
Opublikowano

:hi:

keżor bier S3 i wyrezaj :kox:

siema wszystkim

Opublikowano
  • Autor

Kędzior , ale jak dopadne 2.8 to jak będziesz sprzedawał to biore wydech :decayed: chyba , że do 2,4 też by podlazł :evil:

Opublikowano

:hi:

keżor bier S3 i wyrezaj :kox:

siema wszystkim

I dołączane Quattro totalna głupota :wallbash: jak coś to tylko esa :gwizdanie:
Opublikowano

Kędzior , Twojego nie chce , bo masz kombi :decayed:

zastanawiam sie nad tym 2.4 :naughty:

znalazłem dwa za***iste na allegro z Q w sedanie :decayed:

http://www.allegro.pl/item966875239_audi_a4_2_4_v6_quattro_ze_szwajcarii_super_stan.html

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10667367

jak dla mnie oba na wypasie , 2.8 po 99roku nie moge znaleźć :kwasny:

i za pół roku zupełnie inaczej będą wyglądać bez względu czy pierwsza czy druga :gwizdanie:

Opublikowano

No o 8 z katowic więc my się ustawimy o 7:30 pojedziemy po Monikę i do katowic bo i tak cisniemy na a4 :gwizdanie:

:good:

Kędzior , Twojego nie chce , bo masz kombi :decayed:

zastanawiam sie nad tym 2.4 :naughty:

znalazłem dwa za***iste na allegro z Q w sedanie :decayed:

http://www.allegro.pl/item966875239_audi_a4_2_4_v6_quattro_ze_szwajcarii_super_stan.html

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10667367

jak dla mnie oba na wypasie , 2.8 po 99roku nie moge znaleźć :kwasny:

to sobie wyrezasz w moim sedana :blink::polew: :polew: :polew:

jak już tak chcesz benz wolno to nic tylko 2.8 w spalaniu różnica prawie żadna natomiast różnica w jeździe napewno odczuwalna :naughty:

niechce mi się wierzyć że niechcesz rezać przy aucie :gwizdanie:

ja bym był najbardziej chyba za s3 pomimo tego dołączanego napedu który można wyrezać i ustawiać jak się chcę :kox:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

keżor bier S3 i wyrezaj :kox:

siema wszystkim

I dołączane Quattro totalna głupota :wallbash: jak coś to tylko esa :gwizdanie:

musiałbyś sie tym leonem przejechać , naprawde bardzo fajnie sie jeździ na haldexie :wink4:

Kędzior , Twojego nie chce , bo masz kombi :decayed:

zastanawiam sie nad tym 2.4 :naughty:

znalazłem dwa za***iste na allegro z Q w sedanie :decayed:

http://www.allegro.pl/item966875239_audi_a4_2_4_v6_quattro_ze_szwajcarii_super_stan.html

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10667367

jak dla mnie oba na wypasie , 2.8 po 99roku nie moge znaleźć :kwasny:

i za pół roku zupełnie inaczej będą wyglądać bez względu czy pierwsza czy druga :gwizdanie:

no jak będe rezał to tylko wizualnie , ale w poliftach nie wiele trzeba ,żeby fajnie wyglądał :decayed:

gwint + fele i ogień :piroman:

Opublikowano

ja nawet nie wiedziałem że S3 nie ma stałego Q :thumbdown::wallbash:

Opublikowano

Jak kupisz s3 trzeba będzie prezesa wybrać bo jak to tak prezes i nie jeździ A4 :gwizdanie:

:polew: :polew:

Opublikowano

Jak kupisz s3 trzeba będzie prezesa wybrać bo jak to tak prezes i nie jeździ A4 :gwizdanie:

:polew: :polew:

:polew:

Opublikowano

Jak kupisz s3 trzeba będzie prezesa wybrać bo jak to tak prezes i nie jeździ A4 :gwizdanie:

:polew: :polew:

:polew:

to może zostanie nim ten co ma najwięcej postów :gwizdanie:

:wink4::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Jak kupisz s3 trzeba będzie prezesa wybrać bo jak to tak prezes i nie jeździ A4 :gwizdanie:

:polew: :polew:

:polew:

to może zostanie nim ten co ma najwięcej postów :gwizdanie:

:wink4::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

To by był kiepski pomysł :gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 14:37_________________________________________________Lepsza opcja tak jak teraz ten kto ma najbardziej wyrezną furę :gwizdanie:
Opublikowano

Jak kupisz s3 trzeba będzie prezesa wybrać bo jak to tak prezes i nie jeździ A4 :gwizdanie:

:polew: :polew:

:polew:

to może zostanie nim ten co ma najwięcej postów :gwizdanie:

:wink4::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

To by był kiepski pomysł :gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 14:37_________________________________________________Lepsza opcja tak jak teraz ten kto ma najbardziej wyrezną furę :gwizdanie:

ja nie chcę :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Jak kupisz s3 trzeba będzie prezesa wybrać bo jak to tak prezes i nie jeździ A4 :gwizdanie:

:polew: :polew:

:polew:

to może zostanie nim ten co ma najwięcej postów :gwizdanie:

:wink4::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

To by był kiepski pomysł :gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 14:37_________________________________________________Lepsza opcja tak jak teraz ten kto ma najbardziej wyrezną furę :gwizdanie:

nom to czyli nadal ja :decayed:

Opublikowano

Jak kupisz s3 trzeba będzie prezesa wybrać bo jak to tak prezes i nie jeździ A4 :gwizdanie:

:polew: :polew:

:polew:

to może zostanie nim ten co ma najwięcej postów :gwizdanie:

:wink4::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

To by był kiepski pomysł :gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 14:37_________________________________________________Lepsza opcja tak jak teraz ten kto ma najbardziej wyrezną furę :gwizdanie:

nom to czyli nadal ja :decayed:

:OMG::ban:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.