Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No sprawa jest wyjaśniona o tą kasę :good: Ja też zabrałem letnie. Generalnie to jestem spakowany :decayed:

pare majtek skarpetek i w sumie to wszystko :polew: :polew: :polew:

Wpakowałem co było pod ręką a co się będę. Załóż rano koszulkę klubową :naughty:

nom się wie :good: kurde nic mi się w sumie niechce :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To idź spać :gwizdanie: Ja zaraz się kładę :wink4:

Opublikowano

To idź spać :gwizdanie: Ja zaraz się kładę :wink4:

oo jutro na TVN 300 Sparten leci to sobie obejrzymy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

To idź spać :gwizdanie: Ja zaraz się kładę :wink4:

oo jutro na TVN 300 Sparten leci to sobie obejrzymy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jak będziesz miał na czym :polew: :polew:
Opublikowano

To idź spać :gwizdanie: Ja zaraz się kładę :wink4:

oo jutro na TVN 300 Sparten leci to sobie obejrzymy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jak będziesz miał na czym :polew: :polew:

podobno są TV w pokojach :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

wezmę eurobiznes to będziemy sobie grali wieczorem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Chyba rano bo wieczorem nie będziesz w stanie :polew:

Opublikowano

Chyba rano bo wieczorem nie będziesz w stanie :polew:

hehe niby dlaczego?? :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Chyba rano bo wieczorem nie będziesz w stanie :polew:

hehe niby dlaczego?? :gwizdanie: :decayed:

Będziesz śpiący :gwizdanie: :decayed:
Opublikowano

Chyba rano bo wieczorem nie będziesz w stanie :polew:

hehe niby dlaczego?? :gwizdanie: :decayed:

Będziesz śpiący :gwizdanie: :decayed:

hehe ok ja mykam trzeba się spakować i kłaść spać co by niezaspać :decayed: o której wstajesz rano? :decayed:

ciekawy jestem ile chłopaki naskrobią str podczas naszej nieobecności

Opublikowano

No jakoś przed 7 muszę wstać ogolić się itp :gwizdanie: Ja będę miał kompa i neta mobilnego więc będziemy na bieżąco :decayed:

Opublikowano

No jakoś przed 7 muszę wstać ogolić się itp :gwizdanie: Ja będę miał kompa i neta mobilnego więc będziemy na bieżąco :decayed:

a mój stacjonarny komp się zmieści to też sobie wezmę :polew:

Opublikowano

No jakoś przed 7 muszę wstać ogolić się itp :gwizdanie: Ja będę miał kompa i neta mobilnego więc będziemy na bieżąco :decayed:

a mój stacjonarny komp się zmieści to też sobie wezmę :polew:

Pewnie :good:

:polew: :polew:

Opublikowano

No jakoś przed 7 muszę wstać ogolić się itp :gwizdanie: Ja będę miał kompa i neta mobilnego więc będziemy na bieżąco :decayed:

a mój stacjonarny komp się zmieści to też sobie wezmę :polew:

Pewnie :good:

:polew: :polew:

dobra czas się zbierać hehe narka :hi: przed nami ciężki weekend :gwizdanie:

jakieś "autostopowiczki" zabieramy jak będą stały przy trasie :gwizdanie:

Opublikowano

No najlepiej jakieś ładne :naughty:

Opublikowano

No najlepiej jakieś ładne :naughty:

i żeby niedrogie były :naughty:

Opublikowano

No najlepiej jakieś ładne :naughty:

i żeby niedrogie były :naughty:

Najlepiej za piwo :polew:
Opublikowano

No najlepiej jakieś ładne :naughty:

i żeby niedrogie były :naughty:

Najlepiej za piwo :polew:

albo łyk za łyka :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Idź już spać Kędzior :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

Idź już spać Kędzior :gwizdanie: :polew:

no co :polew: czekaj niech no tylko jakąś wyczaję to od razu będę darł ryja przez szybę za nią hehehe :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

Szerokiej drogi jutro :good:

kedzior pamiętaj, że zadzwonię do Ciebie przypomnieć Ci że macie mnie obgadać :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.