Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SIEMA !!!

Od której strony mam czytać ten spam z gratulacjami ??? :mysli: :mysli:

PS. Szukam kierowcy na jutrzejszy wyjazd. Czekam na info do godz 22, jeśli nikt nie odpowie bede musiał przestał pić :disgust: i tego byście nie chcieli :gwizdanie:

A samopoczucie dopisuje :decayed:

stanley to i ja dolacze do zyczen gratulacje magistra jutro bedzie dobra zabawa bedzie co opijac :good:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

keżor na marginesie nie kupuj fur z rejestracją WR takie kanciaże że głowa mała :no: :no: :no:

szkoda, bo za***ista sie wydaje ta furka i ma wszystko co bym chciał mieć w aucie :decayed:

2 lift , czarna , Quattro , Sedan , 2.4 :decayed:

Opublikowano

dziękuję wszystkiem za gratulacje... nie wiem co więcej napisac bo jestem zbyt skromny i zmęczony :wink4:

Keżor, znając Ciebie, to wejdziesz z podwójnym wejściem :kox:

A jakbyś tak bardzo chciał fajne autko to daj cynk, zlece poszukiwania :naughty:[br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 20:37_________________________________________________PS. Nie kupuj fury ze Szwajcarii od handlarzy. A dleczego - zapytaj Basi.... :gwizdanie:

Opublikowano

stanley, to Ty może lepiej wypożycz sobie jakiegoś chinola, bo na drogę powrotną będziesz też potrzebował kierowcy :polew:

Opublikowano

stanley, to Ty może lepiej wypożycz sobie jakiegoś chinola, bo na drogę powrotną będziesz też potrzebował kierowcy :polew:

do tej pory, to już Basię przygotuję do jazdy :decayed::naughty:

Opublikowano

a Basia ma prawko ? :mysli:

Opublikowano

a Basia ma prawko ? :mysli:

pewno, od dawna

i zdała za I razem :naughty:[br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 20:52_________________________________________________tylko powiedziałem jej, że jak chce jeździć, to musi zdać u mnie Avus Exam ( czyli egzamin z omijania dziur) :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

buhehhehe :naughty:

jedziemy szerokimi drogami, więc raczej nigdzie nie zahaczy :decayed:

masz kierowcę i tak panikujesz :tongue4:

Opublikowano

joł joł my właśnie wróciliśmy z Rafałem z zakupów :gwizdanie:

2xwyborowa i paczuszka browarków i jakaś przepitka jest :naughty:

Stanley to o której ty wyjeżdzasz? bo z Rafałem żeśmy się ugadali że o 8 trzeba wyruszyć już na trasę

Opublikowano

buhehhehe :naughty:

jedziemy szerokimi drogami, więc raczej nigdzie nie zahaczy :decayed:

masz kierowcę i tak panikujesz :tongue4:

:bag: jaaa...... mam keorwcę, pewnie ledwo wsiądziemy do auta i Basia piwo sobie otworzy :no4:

Opublikowano

joł joł my właśnie wróciliśmy z Rafałem z zakupów :gwizdanie:

2xwyborowa i paczuszka browarków i jakaś przepitka jest :naughty:

Stanley to o której ty wyjeżdzasz? bo z Rafałem żeśmy się ugadali że o 8 trzeba wyruszyć już na trasę

a to chyba na łeb :gwizdanie:

chyba że macie takie słabe głowy :polew:

Opublikowano

:bag: jaaa...... mam keorwcę, pewnie ledwo wsiądziemy do auta i Basia piwo sobie otworzy :no4:

muheheehe wcale bym się niezdziwił :gwizdanie: :wink4:

Pucek to ma starczyć na całe nasze piętro i jeszcze na po jednym z każdym :polew: :polew: :polew:

Ps. kupiłeś mi?? :gwizdanie:

Opublikowano

joł joł my właśnie wróciliśmy z Rafałem z zakupów :gwizdanie:

2xwyborowa i paczuszka browarków i jakaś przepitka jest :naughty:

Stanley to o której ty wyjeżdzasz? bo z Rafałem żeśmy się ugadali że o 8 trzeba wyruszyć już na trasę

ja bede o 8 pod Go Sport - tak jak mówi plan wycieczki :cool1:

Opublikowano

ja bede o 8 pod Go Sport - tak jak mówi plan wycieczki :cool1:

:good:

to kto jeszcze z nami o tej godzinie śmiga?

Opublikowano
  • Autor

dobra Panowie , lece w kime, bo mnie jeszcze czeka szychta o 3ciej :gwizdanie:

naszczęście nie prowadze , to sobie odeśpie w Maxowozie :)

:hi:

Opublikowano

2 auta z SG :)

Kędzior, niestety nie miałem kiedy Ci tego kupić :disgust:

Opublikowano

dobra Panowie , lece w kime, bo mnie jeszcze czeka szychta o 3ciej :gwizdanie:

naszczęście nie prowadze , to sobie odeśpie w Maxowozie :)

:hi:

trzyma się prezes :)

Opublikowano

2 auta z SG :)

Kędzior, niestety nie miałem kiedy Ci tego kupić :disgust:

nom trudno to kupisz mi później :wink4:

2 auta czyli kto dokładnie? :cool1:

narka Keżor :hi:

Opublikowano

moje i Egona :)

więc jedziemy na 4 auta :wink4:

jak ktoś ma CB to niech zabierze - ja swoje radio dzisiaj spaliłem :>

Opublikowano

hehe czyli będzie 2x 1.8T vs 2x 1.9TDI :gwizdanie:

niestety niedam rady ci załatwić cb :confused4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.