Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

szaleństwo ...

jeden z filmików ma 1,10GB :shocked:

...to go wrzuuuuuuc :decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

spoko a coś więcej jakieś mega skandale ? :naughty: Czy postanowiliście solidarnie zachować wszystko między sobą :gwizdanie:

Jakbyś był to byś widział co się działo. Nie da się tego ubrać w słowa to trzeba zobaczyć ale Diman ma coś na Kędziora w swoim aparacie :kox:
Opublikowano

spoko a coś więcej jakieś mega skandale ? :naughty: Czy postanowiliście solidarnie zachować wszystko między sobą :gwizdanie:

Jakbyś był to byś widział co się działo. Nie da się tego ubrać w słowa to trzeba zobaczyć ale Diman ma coś na Kędziora w swoim aparacie :kox:

:polew:

Opublikowano

:hi:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

tak określam ten weekend :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Dobrze że Ci ładowało Pucek :polew:

Opublikowano

Dobrze że Ci ładowało Pucek :polew:

:polew:

nie ma to jak spalić 55 litrów 98 :decayed: ale 550 km zrobiłem :>

rekord :naughty:

Opublikowano

Szkoda że nie mamy na filmie jak ładnie wyruchaliście to BMW z egonem :naughty:[br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 20:57_________________________________________________Ja zrobiłem już 1000km i jutro jadę do Stanley to będzie ponad 1000km a dolałem z 3 litry ropy z baniaka :gwizdanie:

Opublikowano

spoko a coś więcej jakieś mega skandale ? :naughty: Czy postanowiliście solidarnie zachować wszystko między sobą :gwizdanie:

Jakbyś był to byś widział co się działo. Nie da się tego ubrać w słowa to trzeba zobaczyć ale Diman ma coś na Kędziora w swoim aparacie :kox:

:gwizdanie: :naughty: :naughty:

Opublikowano

:hi: dzieki za ekstra weekend :kox:

Spartan :polew: ale żeś ty nie wziął tego prześcieradła z krzyżem :nabijasie:

Opublikowano

spoko a coś więcej jakieś mega skandale ? :naughty: Czy postanowiliście solidarnie zachować wszystko między sobą :gwizdanie:

Jakbyś był to byś widział co się działo. Nie da się tego ubrać w słowa to trzeba zobaczyć ale Diman ma coś na Kędziora w swoim aparacie :kox:

:gwizdanie: :naughty: :naughty:

Dawaj filmik bo Kędzior nie zapłacił odpowiedniej kwoty za skasowanie go :kox:
Opublikowano

spoko a coś więcej jakieś mega skandale ? :naughty: Czy postanowiliście solidarnie zachować wszystko między sobą :gwizdanie:

Jakbyś był to byś widział co się działo. Nie da się tego ubrać w słowa to trzeba zobaczyć ale Diman ma coś na Kędziora w swoim aparacie :kox:

:gwizdanie: :naughty: :naughty:

Dawaj filmik bo Kędzior nie zapłacił odpowiedniej kwoty za skasowanie go :kox:

nie da rady poscil juz przelew wiec sorry ale nie moge umowa mnie obowiazuje :decayed:

Opublikowano

Myślę że zapłacimy dużo więcej niż on sam jeden żeby ten film tu zamieścić :naughty:

Opublikowano

Myślę że zapłacimy dużo więcej niż on sam jeden żeby ten film tu zamieścić :naughty:

oj rafal tu musze cie zawiesc spory przelew poszedl

Opublikowano

Myślę że zapłacimy dużo więcej niż on sam jeden żeby ten film tu zamieścić :naughty:

oj rafal tu musze cie zawiesc spory przelew poszedl

diman z kasią szalał dziś w Silesi więc na prawdę musiało być grubo - już chciał r8 kupić tylko lipny silnik był :thumbdown: :thumbdown:
Opublikowano

Myślę że zapłacimy dużo więcej niż on sam jeden żeby ten film tu zamieścić :naughty:

oj rafal tu musze cie zawiesc spory przelew poszedl

No nie sądzę bo Kędzior się spłukał z kasy wydechem wiem bo mi mówił :gwizdanie: :mysli:[br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 21:08_________________________________________________A diman odkupiłeś sok za 300zł :gwizdanie: :naughty:
Opublikowano

Myślę że zapłacimy dużo więcej niż on sam jeden żeby ten film tu zamieścić :naughty:

oj rafal tu musze cie zawiesc spory przelew poszedl

No nie sądzę bo Kędzior się spłukał z kasy wydechem wiem bo mi mówił :gwizdanie: :mysli:[br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 21:08_________________________________________________A diman odkupiłeś sok za 300zł :gwizdanie: :naughty:

troche zaoszczedzilem tylko 230zł :naughty:

Opublikowano

Myślę że zapłacimy dużo więcej niż on sam jeden żeby ten film tu zamieścić :naughty:

oj rafal tu musze cie zawiesc spory przelew poszedl

No nie sądzę bo Kędzior się spłukał z kasy wydechem wiem bo mi mówił :gwizdanie: :mysli:[br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 21:08_________________________________________________A diman odkupiłeś sok za 300zł :gwizdanie: :naughty:

troche zaoszczedzilem tylko 230zł :naughty:

:nabijasie: A było iść samemu po sok albo wysłać kolegę za połowę ceny
Opublikowano

Myślę że zapłacimy dużo więcej niż on sam jeden żeby ten film tu zamieścić :naughty:

oj rafal tu musze cie zawiesc spory przelew poszedl

No nie sądzę bo Kędzior się spłukał z kasy wydechem wiem bo mi mówił :gwizdanie: :mysli:[br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 21:08_________________________________________________A diman odkupiłeś sok za 300zł :gwizdanie: :naughty:

troche zaoszczedzilem tylko 230zł :naughty:

:nabijasie: A było iść samemu po sok albo wysłać kolegę za połowę ceny

co zrobisz trudno nastepnym razem wole schnac :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Dobra Ludki , ja Cisne spać , niestety szychta na 3cią znowu :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.