Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tylko spytaj go czy czasem nie jest persem :gwizdanie:

hehe :polew: :polew: :polew: :polew: na wszelki wypadek wezmę miecz :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

witaj

Opublikowano

tylko spytaj go czy czasem nie jest persem :gwizdanie:

hehe :polew: :polew: :polew: :polew: na wszelki wypadek wezmę miecz :gwizdanie:

ty juz lepiej mieczykiem nie wywijaj :gwizdanie:

Opublikowano

tylko spytaj go czy czasem nie jest persem :gwizdanie:

hehe :polew: :polew: :polew: :polew: na wszelki wypadek wezmę miecz :gwizdanie:

nie zapomnij o tarczy :naughty:

Opublikowano

tylko spytaj go czy czasem nie jest persem :gwizdanie:

hehe :polew: :polew: :polew: :polew: na wszelki wypadek wezmę miecz :gwizdanie:

nie zapomnij o tarczy :naughty:

tarcza mi niejest potrzebna :tongue4: [br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 12:52_________________________________________________

ty juz lepiej mieczykiem nie wywijaj :gwizdanie:

kombajnnn :polew: :polew: :polew: :polew: ale ciiii :gwizdanie:

Opublikowano

tylko spytaj go czy czasem nie jest persem :gwizdanie:

hehe :polew: :polew: :polew: :polew: na wszelki wypadek wezmę miecz :gwizdanie:

nie zapomnij o tarczy :naughty:

tarcza mi niejest potrzebna :tongue4: [br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 12:52_________________________________________________

ty juz lepiej mieczykiem nie wywijaj :gwizdanie:

kombajnnn :polew: :polew: :polew: :polew: ale ciiii :gwizdanie:

noooooo kombajn byl cool :naughty:

Opublikowano

noooooo kombajn byl cool :naughty:

ściana też była niezła :polew: :polew: noi surykatka :polew:

Opublikowano

noooooo kombajn byl cool :naughty:

ściana też była niezła :polew: :polew: noi surykatka :polew:

wlasnie musze z maxem zagadac co by mi fotke podrzucil :)

Opublikowano

wlasnie musze z maxem zagadac co by mi fotke podrzucil :)

hehe dasz sobie w avatara? :naughty:

Opublikowano

wlasnie musze z maxem zagadac co by mi fotke podrzucil :)

hehe dasz sobie w avatara? :naughty:

a jak surykatka robi robote :naughty:

Opublikowano

siema spartanie i surykatki :cool1:

jak samopoczucie, rączki drżą? :evil:

Opublikowano

siema spartanie i surykatki :cool1:

jak samopoczucie, rączki drżą? :evil:

eee coś ty nie ma po czym :decayed:

Ps. siostra z prezentu zadowolona :decayed:

Opublikowano

siema spartanie i surykatki :cool1:

jak samopoczucie, rączki drżą? :evil:

eee coś ty nie ma po czym :decayed:

Ps. siostra z prezentu zadowolona :decayed:

no właśnie się miałam pytać, jak pierwsza noc z owieczką? :decayed:

Opublikowano

byłem u lekarza dała mi skierowanie na prześwietlenie, dopiero na 12 kwietnia masakra :wallbash:

Opublikowano

siema spartanie i surykatki :cool1:

jak samopoczucie, rączki drżą? :evil:

siema u mnie juz luz jest szykuje sie na jakies balety w spiżu juz :gwizdanie:

Opublikowano

ja już siedzę w robocie, siedzę i patrzę przed siebie :blink: :blink: :blink:

Opublikowano

Diman avatar rulezzz :decayed:

ja już siedzę w robocie, siedzę i patrzę przed siebie :blink: :blink: :blink:

i co ładne widoki :polew:

Opublikowano

stan to moze bym do ciebie podjechal uzupelnic zapasy co ty na to :naughty:

Opublikowano

dv_surykatki.jpg

mam wrażenie że już to kiedyś widziałam :mysli:

:decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.