Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Bulczas , co do sprzedaży auta Mirona to wczoraj dla przypomnienia był 1.04.10 :wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bulczas , co do sprzedaży auta Mirona to wczoraj dla przypomnienia był 1.04.10 :wink4:

Wiem nie chciało mi się w to wierzyć. Tak pytałem. Ale wkręt dobry bo tak jak pisali w wątku gotówka w firmie potrzebna może być nagle :gwizdanie:
Opublikowano

koledzy - żarty żartami ale po samej cenie było widać że to wkręt :decayed:

Opublikowano

Keżorek, foty :good: :good: :good:

ale nie wiem czym otworzyć te miss babć :naughty:

power pointem :wink4: a jak nie masz to :

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=048dc840-14e1-467d-8dca-19d2a8fd7485&displaylang=pl

zdjęcia pierwsza klasa szacunn stary :good: :good: :good:

Opublikowano

Ja spadam na chwilę Keżor lecisz do SGL??

Opublikowano

leszcz :polew:

no i co miszka poskladali ci bo juz sufit u siorki zdarzylem podwiesic :gwizdanie:

Opublikowano

leszcz :polew:

no i co miszka poskladali ci bo juz sufit u siorki zdarzylem podwiesic :gwizdanie:

dimam kiedy będą foty od ciebie nagrał byś mi je na płytke ???

Opublikowano

leszcz :polew:

no i co miszka poskladali ci bo juz sufit u siorki zdarzylem podwiesic :gwizdanie:

dimam kiedy będą foty od ciebie nagrał byś mi je na płytke ???

spoko dzisiaj bede mial lapa na spocie wiec podjedz to ci je dam a co do wrzucenia na forum to nie dam rady bo sie na tym nie znam :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano
  • Autor
"felgi jeździły w touranie kierowanym przez kobiete " czyli nie omijała dziur ? :polew: :polew:

a co do samych felg to brzydkie są , nie kupuj felg bo są tanie , nie o to chodzi w zmianie felg na aluminiowe :gwizdanie: chyba że Ci sie podobają to inna bajka. [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 14:11_________________________________________________

Ja spadam na chwilę Keżor lecisz do SGL??

nie wiem jeszcze , i tak nie mam transportu ,ale na bibke bym sie jakąś wybrał :kox:
Opublikowano

leszcz :polew:

no i co miszka poskladali ci bo juz sufit u siorki zdarzylem podwiesic :gwizdanie:

dimam kiedy będą foty od ciebie nagrał byś mi je na płytke ???

spoko dzisiaj bede mial lapa na spocie wiec podjedz to ci je dam a co do wrzucenia na forum to nie dam rady bo sie na tym nie znam :gwizdanie: :decayed:

nie dam rady po pracy pruje na wioske do teściów :kox: :kox:

jak bedziesz miał chwile w święta to wrzuć je na cd lub dvd i może Krolowi daj, albo we wtorek do nas wpadniesz to osobiście odbiore :cool1: :cool1:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 14:13_________________________________________________

"felgi jeździły w touranie kierowanym przez kobiete " czyli nie omijała dziur ? :polew: :polew:

a co do samych felg to brzydkie są , nie kupuj felg bo są tanie , nie o to chodzi w zmianie felg na aluminiowe :gwizdanie: chyba że Ci sie podobają to inna bajka. [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 14:11_________________________________________________

Ja spadam na chwilę Keżor lecisz do SGL??

nie wiem jeszcze , i tak nie mam transportu ,ale na bibke bym sie jakąś wybrał :kox:

pijok :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano
"felgi jeździły w touranie kierowanym przez kobiete " czyli nie omijała dziur ? :polew: :polew:

a co do samych felg to brzydkie są , nie kupuj felg bo są tanie , nie o to chodzi w zmianie felg na aluminiowe :gwizdanie: chyba że Ci sie podobają to inna bajka. [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 14:11_________________________________________________

Ja spadam na chwilę Keżor lecisz do SGL??

nie wiem jeszcze , i tak nie mam transportu ,ale na bibke bym sie jakąś wybrał :kox:

tez bym sie na jakas bibe wybral :cool1: moze jednak do tego miszki by podjechal :gwizdanie:

oki max wezme ci je do kato na spota zgram na plyte :good:

Opublikowano

ale po bukowinie zamuliło :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 14:15_________________________________________________

"felgi jeździły w touranie kierowanym przez kobiete " czyli nie omijała dziur ? :polew: :polew:

a co do samych felg to brzydkie są , nie kupuj felg bo są tanie , nie o to chodzi w zmianie felg na aluminiowe :gwizdanie: chyba że Ci sie podobają to inna bajka. [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 14:11_________________________________________________

Ja spadam na chwilę Keżor lecisz do SGL??

nie wiem jeszcze , i tak nie mam transportu ,ale na bibke bym sie jakąś wybrał :kox:

tez bym sie na jakas bibe wybral :cool1: moze jednak do tego miszki by podjechal :gwizdanie:

oki max wezme ci je do kato na spota zgram na plyte :good:

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

:good: :good:

Opublikowano

A macie jakieś fajne z oponami do załatwienia do 600,- ??

Opublikowano

A macie jakieś fajne z oponami do załatwienia do 600,- ??

allegro ale może być ciężko choć czasem trafi się jakiś rodzynek

Opublikowano

siedzę od dwóch dni i lipa

Opublikowano

siedzę od dwóch dni i lipa

ja szukałem dwa msc. aż znalazłem ciepliwości

takie rzeczy leiej w zime szukać taniej tak na przyszłość

Opublikowano

ale za nim znajdę to zjadę zimówki :confused4:

Opublikowano

:hi:

Wujek, chcesz dać 600 zł za 4 opony i 4 alu felgi? dołóż drugie 600 zł a wtedy coś kupisz, bo za taką kwotę to kupisz ledwo co 4 opony

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.